Jack Quinn je nejlepším protiteroristickým agentem na světě. Přesto chce odejít do výslužby, aby se mohl věnovat manželce a synovi, který se jim zanedlouho narodí. Jeho poslední misí má být likvidace chladnokrevného teroristy Stavrose. V osudovém momentu Jack zaváhá a nestiskne spoušť, protože ani ten největší padouch si nezaslouží zemřít ve chvíli, kdy objímá v náručí svého malého synka. O zlomek vteřiny už je pozdě. Stavros s instinkty predátora zlikviduje celý protiteroristický tým a sám Jack stěží vyvázne životem. Ovšem i Stavrosovy ztráty jsou těžké. Při divoké přestřelce přišel o život jeho syn. Když Jack znovu nabude vědomí, je už v "kolonii". Na ostrov, ztracený uprostřed oceánu jsou deportováni tajní agenti, kteří sice selhali, ale jsou natolik cenní, že by byla škoda je zlikvidovat. s pomocí nejmodernější techniky tu analyzují teroristické útoky z celého světa. Stavros o "kolonii" ví a tak Jack jednoho dne najde na obrazovce svého monitoru šifrovaný vzkaz. Mám tvoji ženu a syna! Jack musí uprchnout z neprodyšně střežené "kolonie" a bojovat s pomstychtivým Stavrosem o životy svých nejbližších. Bez Yaze, překupníka zbraní se smyslem pro humor a dobrým srdcem, by se daleko nedostal... (oficiální text distributora)

neoBlast

Vážený pane Van Damme, chápu, že jste v tom tak trochu nevinně, ale tohle byl fakt úlet. Nemyslíte? Trochu se to ve mě mele, ale poslednímu guilty pleasure jsem dával 4 hvězdy, tak to musím u jiného vyrovnat. Dlouho jsem neviděl film, kde by logika dostávala tolik naprdel. A dobře jí tak. Jedna WTF scéna za druhou, ale musím ti uznat, že si jich budu většinu pamatovat nadosmrti (čest památce hrdinného potapěče, který zhynul na následky exploze v moři plném laserů). Asi jsi se, milý Jeane, nechal příliš uvrtat do magie a kouzel, které Tsui Hark zprostředkovává - sám jsi poznal, že ten chlap je sám velký pekelník. A tys mu vlezl do dalšího filmu? Ač mírným osvěžením, Double Team je esencí proč jsi skončil tam, kde jsi teď. 25 % ()

Danny F.

Basketbalista co se rve do filmu aby na sebe nějak upozornil? Trapné ale s touto hvězdou NBA je tohleto nadmíru perfektní akční film plný akce a bojových scén. I když zde Rodman vyhlíží jako přiteplenej maník:-D Dvojitá dávka akce v plné síle. 75% ()

JohnSmith

Trošku prdlá,ale jinak svižná akčňárna v hongkongským stylu.Van Damme není kupodivu strašný,v té paruce a s naušnicí v nose mu to celkem slušelo.Akce je pěkná a tzv Kolonie byl celkem fajn nápad. Rourke jaxi nemá co by předved a Rodman je fakt tragédie,ale jinak bez větších výhrad. ()

Ravi

Nehledě na obsazení film nemá co nabídnout. Ale pokud máte rádi Van Damma ve stylu bum, bum, hláška, bum, bum, hláška, tak si to užijete. 35% = 2/5 ()

Narcis

Van Damme nikdy neučinkoval a asi nebude účinkovat (ani nenatočí) film, který bude znamenat vrcholné filmové umění.Tento film však patří k tomu nejlepšímu v jeho tvorbě. Arzenál Van Dammových obličejů je o poznání nižší než arzenál chvatů (ale takových je v Hollywoodu více - Stallone,Schwarzenneger, Norris atd.) takže filmu jednoznačně dominuje herecký výkon talentovaného Mickeyho Rourkea. Aspoň kvůli němu se na tento film podívejte i když tam hraje hlavního záporáka ( a to dost schopného a šikovného). ()

Nepi

Jeden z lepších Van Dammových filmů za poslední roky...agent bojující proti terorismu,který je prohlášen za mrtvého a uteče ze vzdálené kolonie,odkud nikdo eště neutek...To dokáže jen tvrďák Van Damme...Záporné role se výtečně zhostil Mickey Rourke... ()

Styxos

Další skvělé béčko, které má tak debilní scénář, který bych nedal dohromady ani já. Na druhé straně, je to další film mého dětství, ke kterému se vážou moje vzpomínky. Takže 4* jenom díky čisté nostalgii. Yaz Dennise Rodmana je skvělý hláškář, který svými frázemi glosuje příběh a díky tomu do něj vkládá velkou porci vtipu. Samozřejmě nesmí chybět závěrečná bitka face to face, o kterou se postaral JCVD s Mickey Rourkem (skvělý slizoun) a tygrem. Každý kdo má rád takovéto akční klády, by neměl Double team uniknout. Já osobně takové filmy fakt žeru. ()

ssfan

Zase klasický Van Dammův snímek. Jeho filmy mám rád, ale jsou to prostě béčka se vším všudy. Zde mě potěšily jen 3 věci: herecké obsazení Dennise Rodmana a Mickeyho Rourkeho, pasáž ve filmu, kdy Jack Quinn trénuje na útěk a ještě souboje, které jsou tradičně předností Van Damma. Příběh byl ale trochu uhozený, a tak dávám 3 hvězdy. ()

spikey1

Tohle byla pro mě naprosto dokonalá věc, sekvence ve vězení agentů a Van Dammeův trénink je jako z Bondovky, to že si vybral jako parťáka Rodmana mi příjde taky super. Celkově se mi film moc líbil. ()

manonfire

Část děje z ostrova byla Bondovsky nápaditá. Zbytek a hlavně finále v Římě řvalo blbombastikou za každou cenu. 60% ()

navorski

Nápor mnoha menších i větších nápadů napovídá, že režisér je z Asie. Těmi detaily mi to tak nějak připomnělo Face Off... Na akčňák fakt dobrý. ()

solskjaer

Asi nejlepší film Van Dammeho možná spolu z Universálním vojákem. Kupodivu hodně vtipný a občas i zábavný ale žádná extrasuper třída to není! ()

Arius odpad!

Paneboze ved toto je absolutne pod uroven, nevidel som vela filmov z Van Dammem ale toto musi byt urcite jeden z najhorsich. Uslo mi vyvrcholenie ale to ma netrapi kvalitu by urcite nezvysilo. ()

kenkaku

Double Team je poslední záchvěv kariéry JCVD směrem do plusu. Skutečně cokoliv v čem se následně vyskytl nestojí ani za řeč tedy pojďme si to hezky užít. JCVD má obrovské štěstí na scénář (který je přiznejme si to chytlavý - tajní agenti jsou vždycky cool) a ještě větší štěstí na protivníka - Mickeyho Rourka. Ten je do puntíku výborný. Výborný tím, že je tak trochu jiný. Není to maniak nebo úchyl (i když vlastně je) tak úplně na 100%. Ke svému chování má své důvody a nejhorší je že člověk i dokáže pochopit... je to tedy záporák-člověk (ne záporák-démon). Dokonce i ten závěr tomu nasvědčuje. V mém osobním žebříčku hezké a důstojné rozloučení s kariérou. ()

Jungolink

Koloseum jsem nikdy (už vzhledem k současnému stavu zachování) nepovažoval za odolnou fortifikační stavbu, ale to, že i automat na Coca-Colu vydrží víc Jean-Claudeova karatisticko-explozivního rošamba než flaviovský amfiteátr, jsem opravdu netušil :D jedna hvězda za ujetého Rodmana a nepřestřelenou stopáž, díky níž (a s malou pomocí od kybernetických mnichů) možná film přežijete. Bože, to ale byla kravina... ()