Bývalý obchodník s falšovaným značkovým textilním zbožím Marcus Ray se díky kamarádovi Tommymu Hendricksovi rozhodl přistoupit na legální podnikání. Bez vlastního přičinění se však zaplete do mezinárodního spiknutí, jehož cílem je distribuce tisícovek miniaturních bomb do celého světa, které jsou ukryté ve falešných značkových hračkách či oblečení. Marcus netuší, kdo je přítel a kdo ne... (oficiální text distributora)

Bauer

No tak tohle je standartní akční film který je nabitý akcí a vtipem.Van Damme hraje docela i dobře.Bavil sem se moc dobře. ()

Lacike

Dalsia klasicka zbesila Harkovina s prekombinovanou chaotickou zapletkou. Dejova omacka je preto dost otravna. Zachranuje ju len to, ze je pojata komedialne a Van Damme a Schneider su celkom vtipne duo. Akonahle dôjde na akciu, tak je to väcsia zabava, aj ked miestami su bitky az prilis predratovane a tie zelene vybuchy vyzeraju hrozne. Bitky su naviac pojate komedialnejsie a miestami pripominaju eskapady Jackieho Chana. Ale Jackie dokazal predviest ovela sialenejsie veci ako Van Dammov kaskader. Kedze sa film odohrava v HK, tak ma potesili aj cameo vystupy niekolkych znamych azijskych xichtov. Vysledkom je dalsi priemerny film so slusnou akciou, ktory pokazil mizerny scenar. 5/10. ()

Tommassi3

"Až budou naše bombičky rozmístěný všude po Státech, budu dostávat takový poplatky, že HBO zbledne závistí.." ;) ()

corpsy

Takmer nefalšovaný hongkongský akčný spektákel, v ktorom to Van Damme rozpúta naozaj skvelo. Výborne mu sekunduje polotruľo Schneider a obaja rozpútajú vydarenú zábavu v tom najlepšom zmysle. Lepšie 4 *. ()

Marek1991

Východoázijský akčný bojový film, ktorý zas a znova sa zaradil medzi plejádu ďalších iných filmov, ktoré si pozriete a zapamätáte si minimum scén. Akurát si vždy budete pamätať, že hlavný hrdina prežije skoro vždy všetko, až to vyznieva naivne, trápne a nerealisticky. ()

Marsik

PRIMA MAX HD - Jedna z těch slabších Van-Dammovek, díky které však mám již mnoho let v paměti boty Pumma :) Když někdo řekne Kontraband s JCVD, jako první mě napadnou právě Pummy. Jinak nový CZ dabing byl naprosto v pořádku, je fajn, že se Jirka Pomeje vrátil k této úloze. Co se filmu samotného týče, nabízí celkem slušné akce, avšak děj a humorná stránka procenta sráží. 60% ()

ConanVJ

Jo, jako akční komedie mi film sedl. Je zde spousta vtipných scén a hlášek. Akce je taky hodně povedená, i když by mohlo být ubráno na střihu. Příběh je jednoduchý a hlavní role dobře zahrané. Za mě 80% :) ()

raimi

Tsui Hark se utrhl z řetězu!!! Šup sem, šup tam a už se to řeže. Žádný nápad není dost šílený, žádný kamerový úhel není nemožný. Vypnout mozek a nechat se svézt po téhle horské dráze.... Já chci znovu! ()

MATADOR odpad!

Šmankote Jean-Claude. Co tohle má bejt? Tohle je tak legrační, ne-li trapné.Jean-Claude běží nějaký ubohý závod a v tom se mu rozbijou "vjetnamský boty",který mimochodem vyrábí - velmi hrozné. A nebýt toho přivalí nějaká drsná ženská a začne tam radit Jean-Claudovi ,jak se mají dělat pořádný "gatě".Nevím co na tomto snímku je tak strašně zajímavé,že někdo hodnotí * a více.Jean-Claude a jeho filmové smetiště! ()

kinderman

Tohle opravdu není film Van Damma. Ten se totiž svou koženou, zpocenou tváří a neuvěřitelně toporným (ne)herectvím ze všech sil snaží diváka odradit. Naštěstí je to film Tsui Harka, vyznavače kinetické energie a pronikání kamery dovnitř předmětů, takže nejde o žádnou katastrofu, ale svižnou záležitost se spoustou výborných akčních sekvencí. ()

dyfur

.....ten Hong-Kong tu cítiť...skôr zdarilá blázniva komédia ako napínavý thriller.....niečo ako Jackie Chan - len o nejakú triedu nižšie.... ()

Martin741 odpad!

Scenar je klise az strach aj na Van Dammeho, a reziser Hark Tsui je lama. O Van Dammeho "hereckych vykonoch" skoda reci a komentarov. Vykal, cely Kontraband. 0 % ()

PADDY odpad!

Tak tohle je film opravdu jen pro silne nervy.Musel sem se na to divat z donuceni s mym petiletym kamaradem protoze sem ho hlidal.Je to jeho oblibeny film tak jako dysi davno, kdyz ja sem byl maly kluk, byl BLOODSPORT. ()

tom88

Van Damme tento podpriemerný film nijak nezachránil, ale ked tak premýšlam tak on za svoju kariéru nezachránil asi žiaden film.Dej je priblblý, strih a kamera amatérska. Roba Schneidera mám rád ako komika a nie ako nejakého agenta, takže mi tu nepasoval. Akčné scény neboli nijak výnimočné, ale závod na tých hongkongských kárach alebo čo to bolo sa mi páčil. Film nieje ničím výnimočný a Van Damme tiež nieje taký bitkár. Ledva 40%. ()

otík

Poslední z těch opravdu „velkých“ akčních filmů Jean-Claudea. Po Double Teamu jeden z těch nejlepším filmů, kde bruselský karatista ukazuje, že je to vážně pořádný štramák, borec a hlavně akční hrdina. Nutno dodat, že s pohledem na jeho další filmografii (konče filmem J.C.V.D.) jde opravdu o poslední kvalitní, akčně přitažlivý film, na který je radost pohledět. Jean si svou postavu skutečně užil, ukázal velmi dobrou bojovou choreografii, jde mu to výborně jak s pistolemi, tak bez nich v osobních soubojích. Vypadá výborně, jeho těla si užijeme, vychutnáme si i jeho pověstné nohy při práci jako rikša. Příběh není důležitý – jeho postava je něco jako prodavač padělků, který se zaplete do malého spiknutí a aby z něj vyvázl živý, musí bojovat nejen za sebe, ale i za nešikovného parťáka (Rob Schneider). Některé dějové linky moc nedávají smysl, ale to už tak v HG filmech bývá, spíše je důležitá vizuální stránka a ta je výborná. Cool souboje doplněny Van Dammovou fyzičkou a pohodovým úsměvem, to je záruka, že tento film se bude líbit. Hudba: Ron Mael & Russell Mael PS: hodnocení některých uživatelů o ubohém akčním filmu je hodně zvláštní. Podívejte se na další film, které JCVD natočil a jistě část z vás uzná, že oproti tomu je Kontraband královským akčním filmem ()

lennyd

Ray Marcus (Jean Claude Van Damme) a Tommy Hendricks (Rob Schneider) jsou obchodníci s textilním zbožím, ale vzhledem k působnosti v Hong-Kongu se nebrání ani falšování značek textilu. Změna nastává, když zjistí, že po jejich kámošovi Eddieovi jde ruská mafie, z Tommyho se vyklube agent CIA, a oba za pomoci sličné agentice musí (zas jednou) zachránit svět před mocichtivým padouchem... Film se tváří, že je z roku '98, ale efekty (hlavně výbuchy, a že jich není málo) vypadají jako by pár (desítek) let zaspaly. Takže se nezbývá než bavit (jako vždy) výbornou choreografií akčních scén Jean-Clauda (bohužel jich tady není až tak moc), pár vtípkům Roba Schneidera a nebo krásou Lely Rochony. Jinak film nepřináší lautr vůbec nic... ()