poster

Scratovo dobrodružství

 • USA

  Gone Nutty

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2002, 5 min

Režie:

Carlos Saldanha

Hrají:

Chris Wedge
 • Aluska88
  *****

  Scrat je prostě borec a pro mě patří mezi jednu z nejlepších animovaných postaviček, jaké kdy byly vytvořeny. Jeho nekonečná honba za žaludy zřejmě nikdy neskončí a díky svým eskapádám se nám postaral již o spoustu humorných zážitků. V tomto kraťasu se snaží o uspořádání své gigantické zásoby žaludů tak usilovně, až se mu z toho podlomí půda pod nohama:)(12.11.2016)

 • markuc
  *****

  Skvele jsem se pobavil - videl jsem tento kratas v nejake kolekci asi ctyr filmu se Scratem a byly super, fakt sranda a musim vyzdvihnout i krasnou, moderni animaci - vadila mi jedina vec, kratasy v kolekci byly dost na jednu notu (velka trhlina, ktera uplne vse zmeni, je sice hezky napad, ale nemusel by se opakovat porad)(9.7.2008)

 • numi
  ****

  Výborný scénář, který dokáže neustále diváka šokovat nečekanými zvraty. Dokonalá studie charakterů (respektive charakteru), umocněná geniálními hereckými výkony (respektive hereckým výkonem). A zapomeňte na to, co jsem napsal... Pokud jste viděli Dobu ledovou a líbila se vám, tak tohle je samozřejmě věc k popukání a nesmíte se ji nechat ujít... ;o) [květen 2005](9.1.2006)

 • berg.12
  ***

  Proč tu šavlozubou potvůrku pořád tak trápí, chuděru? Navíc mi to vážně nepřišlo nijak originální. Ne, že bych se nepobavil, či neocenil tu animaci, ale na film tahle samoúčelná blbina nemá ani omylem. V podstatě stále to samé a trochu se bojím, jestli budou z téhle veverky tvůrci ždímat v Ice Age 2 ještě něco víc, ztratí veškeré kouzlo.(16.11.2005)

 • blondboss
  ****

  Kraťasy k filmom veľmi nemám rád, ale musím uznať, že tento je jeden z najlepších, aké som videl vôbec. Proste Scratch neskutočným spôsobom dokáže zaujať aj napriek tomu, že v podstate dejovo je to nulové, avšak to priehrštie vtipov a nápadov vás jednoducho dostane. Hviezdičku uberám kvôli jemnej zbytočnosti tohto kraťasu. Inak ale super. 80 %(8.12.2017)

 • - Film je uveden jak jako bonus k filmu Doba ledová (2002), tak i jako „předfilm“ k animované komedii Garfield 2 (2006). (t.mon)