Milenec (E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

Československo, 1982, 55 min

 • Amper01
  ****

  I když chybí jedna mzda, není všechno jak se zdá! Je to větší lotrovina! Zedníček má těžkou hlavu, i já v tom tak trochu plavu. Tak čí je to s*k*a vina??(15.3.2019)

 • Anderton
  ****

  Text obsahu k epizóde vyjadruje presne to, čo sa mi na tomto dieli páčilo a vlastne prečo sa mi páči celý seriál. "Nezáživná banalita" sa stáva napínavým prípadom a k dosiahnutiu výsledku je potrebná mravenčia práca. Ako bonus wtf pár Pavel Zedníček a mladá Bára Štepánová.(18.10.2016)

 • Ironfood
  ***

  Rudla Pekař v tomto díle prokáže svůj smysl pro humor, společenský takt, znalost pražské galérky a prozradí nám, že je vdovec. Kamil mezitím cosi vyšetřuje v nějakém bytovém družstvu. Dozvíme se i něco o Kamilově soukromém životě, ve kterém mimo jiné dostane lekci o tom, jak vypadá správná policejní práce. Rovněž se ukáže, že své milence lže o svém povolání a že krade tácky v hospodě. U policisty bych tedy čekal trochu větší charakter, ale je fakt že nikdo, tedy samozřejmě s výjimkou Rudly Pekaře, nemůže být dokonalý.(8.2.2019)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Já ti to do večera vyšetřím." Tak tady se fešácký Kamil poněkud zmýlil, ale jeho spolupráce s "agentem" Čendou mě hodně bavila. A vynikající byl samozřejmě Naděnčin bratr, který uhodne každého vraha nejpozději v půlce filmu. Viď, Heduš?(22.11.2016)

 • MickeyStuma
  ****

  Podporučík Kamil Hamřík (Pavel Zedníček) dostal případ ztracené výplaty na stavbě sídliště, z čehož se nakonec vyklubalo něco závažnějšího. Machinace a podvody s byty, které vedli paradoxně až ke mzdové účetní, tedy k té, co nahlásila ztrátu oné výplaty. Opět především díky doslova mravenčí práce dospěl podporučík Hamřík k odhalení pachatelů. Ale jednoduché to tedy neměl. Ano, i zde je prezentována skutečně reálná práce vyšetřovatelů. Tedy žádná akce, žádné drsné výjevy.(6.11.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace