Vítejte v tropickém ráji, v letovisku patřícímu Petu Coconutovi, kde pro pití nemusíte chodit daleko. Kokosový ostrov plný potěšení. Bujná zábava bere za své v okamžiku, kdy nezkušení hosté, pokud se chctějí dožít dalšího dne v ráji, musí čelit maniakovi s mačetou. Podaří se obyvatelům ostrova vyřešit tajemné vraždy? KLUB HRůZY - komedie, která stojí opravdu za to! Černý humor, HRůZU nahánějící scény a spousta krásných dívčích těl! (oficiální text distributora)

corpsy

Slasher, ktorý sa môže tváriť ako kolízia zlatej doby ( 70. - 80. plus renesancia na konci 90. rokov ) a nového prístupu zo začiatku tisícročia ( VALENTINE, SWIMMING POOL, SLASH ). Má to veľkú dávku humoru ( dá sa to brať ako nejaké mäsiarske Prcičky ) a dobre napísané a zahrané ( Bill Paxton ) charaktery. Je to viac než obstojná žánrová zábava. ()

F.man

Vážně nevím co si o Klubu hrůzy myslet. Nejspíše to, že ani sami tvůrci nevěděli jestli dělají važný horor, komedionální horor nebo parodii na horor. Výsledkem je tak neuvěřitelný guláš různě slepených scén, jež drží pohromadě kousky docela povedené (všechny gore) s naprostou většinou nic neříkajících. Tedy dvě hvězdy - jedna za Putmana, dredatého učitele tennisu a pár dalších dobře napsaných postav, druhá za samotný snímek, který ve výsledku mohl být o DOST lepší. Úplná ztráta času Klub hrůzy není, ale jednou stačilo až nad hlavu. You've manacled me to my death-bed, you Piccadilly whore! ()

mysiak

Zvláštny mix komédie a hororu, ale hrajú tam pekné baby, škoda mohlo to byť fakt lepšie, mne sa to absolútne nepáčilo....tie hviezdy sú za baby a vraha ()

kaylin

Čekal jsem, že snímek bude ještě o něco vtipnější, ale minimálně ty parodické scény jsou docela dobré, třeba už jen proto, že někdy i tušíte, jaká parodická scéna přijde a na jaký film odkazuje. Pro fanouška hororu je tohle příjemné. Zabíjení je tu docela nápadité, každá smrt je jiná, ale některé postavy dovedou nudit. ()

Budweiser

Asi jsem se narodil ve špatné generaci, nějak jsem se u filmu nebavil. Ale bohužel nudil. No co, nechalo se aspoň koukat na pěkný baby, proto jedna hvězdička a ne odpad! :) ()

bogomira

Pro mě to jako parodie moc nefungovalo. Jen pár úsměvných scének, zvlášť ta s útěkem v autíčku. Za tu jedna hvězda a půl za tu krásnou bloncku, jejíž jméno jsem zapomněl. ()

destroy83

Vcelku parádní jízda s kupou srandy a kapkou krve. Kokosový Pet je fakt vostrej. Na plný počet to sice není, ale na čtyři hvězdy tenhle počin určitě má. ()

c.tucker

Jedna z fajnovejch legrácek Broken Lizardů, která si utahuje ze slasherů a to hlavně v závěru. Na nic si to nehraje, je to opět rozjetý styl těhle borců, jejichž humor velmi můžu. Narážky na sex a polonahé ženštiny jsou jen plusem. ()

Ice123

No nejsem si tak jistý, jeslti si to 3* zaslouží. Sexu a narážek na něj je zde plno a absurdismu (hlavně na konci) jak by smet. Hodně to postrádá lepší herecké výkony a režii. Ale i navzdory tomu se často pobavíte a někdy budete i napjatí v očekávání co přijde... 40-60% ()

KatanaCZ

Určitě spousta z vás viděla srandovní klip někde na netu, jak polonahá gymnastička skočí na chlapa a, křup, chlap lehne => je to odtud. Podobných vtipných scének, fórků, narážek okolo sexu apod. je zde opravdu požehnaně. K tomu si přihoďte spoustu pěkných holek, vraždícího maniaka, sem tam nějakou tu lekačku, gore scény (žádné PG 13...), nádherné prostředí a v neposlední řadě skvělého Billa Paxtona. Je pravda, že to asi nebude pro každého a určitě záleží i na náladě (viz R.I.P.), ale já se smál a bavil, skoro pořád! ()

Khumbac odpad!

Varování pro mě do budoucna ! Honzo, nepouštěj si tento film, ani v případě, že by tě přemlouvala hezká dívčina ! Tolik nelogických peachovin jsi už dlouho neviděl...no fuj. No a ten konec, kdy se z moře ještě vynoří vrah s odseknutým trupem... ()

Doudis19

Ačkoli se to celé tváří jako děsná pič..ina, a on je to vlastně i docela trefný popis, tak se to sleduje překvapivě dobře. Dávkování shozených svršků potěší, a i v pár zabití je cítit docela zapálenost pro věc. Humor kolikrát taky ujde, takže jo, dalo se. ()

Bobik9

Sexy holky, několik slušnejch hlodů a pár scén, u kterýžch jsem se solidně zasmál. Pravda, určit zabijáka bylo až příliš lehké, ale přesto to byl velmi slušnej filmek. Nečekaně rychle mi to uteklo, ale ten konec byl až příliš natahovanej, i když je rpavda, že úplně poslední scénka zabijáka mě pobavila snad nejvíc z celého filmu. ()

Compadre

Letní slasher komedie :-) Klasický vzor hororových teenagerských vyvražďovaček je zde vyvedený v komediálním duchu a kupodivu vůbec ne kýčovitě nebo trapně. A pustit si to takhle v léte...neznam nic lepšího. ()

Jacob23

Nekolik scenek paradne boura vsechna klise teenagerovskch vyvrazdovacek!par dobrych forku,jinak blbina s peknyma holkama..50% ()

Čo chystajú "Jašterice"?

Čo chystajú "Jašterice"?

07.09.2005

Komediálne-recesistická skupina Broken Lizard, stojaca za takými výplachovými (i keď vcelku zábavnými) komédiami ako Superpoldové či Klub hrůzy uzavrela trojročnú zmluvu so spoločnosťou Warner… (více)