Vítejte v tropickém ráji, v letovisku patřícímu Petu Coconutovi, kde pro pití nemusíte chodit daleko. Kokosový ostrov plný potěšení. Bujná zábava bere za své v okamžiku, kdy nezkušení hosté, pokud se chctějí dožít dalšího dne v ráji, musí čelit maniakovi s mačetou. Podaří se obyvatelům ostrova vyřešit tajemné vraždy? KLUB HRůZY - komedie, která stojí opravdu za to! Černý humor, HRůZU nahánějící scény a spousta krásných dívčích těl! (oficiální text distributora)

pospech11

Tahle komedie, není prostě pro mě, nwm hold se tam nebylo čemu smát. A kdyby to nebylo tak pozdě večer (nebo brzo ráno), tak bych to neměl asi ani zaplé. ()

Kingjiri

Hororová komedie plná pařeb, sexuchtivejch jedinců a nahejch buchtiček, jejíž zábavnost stoupá úměrně s přibývajícim obsahem alkoholu v těle, což můžu z vlastní zkušenosti potvrdit. Zápletka je sama o sobě slabá a neoriginální, takže je fajn, že se ve většině vážněji míněnejch scénách objeví nějakej zábavnej moment (vraždící ananas). Závěrečná pointa je dost chabá a finále hodně přehnaný (nohy). Slušná filmařina a komediální scény celej snímek hodně zachraňujou a posouvaj ho do přijatelnýho průměru. Jako zábavná jednohubka, kterou zkouknete na akci se svejma známýma Klub hrůzy zafungoval. ()

Dony Gorila

Za děj, provedení a podobný věci dávám 2*. Okouzlující Brittany Daniel však dává celkovému dojmu o jednu hvězdu navíc :) . ()

Alojs

Žánrová šílenost, opravdová směsice komedie a pseudohororu. Avšak zdánlivě originální. Vše už tady bylo. Zábavné na úrovni 40%. A to ještě proto, že tam hrajou hezké holky a zarostlý Paxton (kde se tam Ten vzal?). ()

Shitonit

Určitě strašně ftipnej film, fajn prostředí, fajn přiblblý postavičky, bohužel to celý nějak nedrží pohromadě, čímžto to neudrželo ani moji pozornost, čímžto tomu nebudu věnovat větší pozornost ani při hodnocení. Asi jako blikavá jednohubka dělající srandovní zvuky, se to dá doporučit např... např k žehlení to bude dobrý. ()

GameboyNES

Bill Paxton je bůh!!!! Suprová parodie na horrory ala pátek 13., Halloween a 10. malejch černoušků. Sexy, buchty, krásný kozy, srandovní vraždy. Já se prostě bavil ohromně. 95% ()

Cortesz

Obyčejná přiblbá vyvražďovačka s klišoidním dějem a ubohou pointou v tom kdo je nakonec vrah. Ale na druhou stranu snímek nevsází jen na vraždy, ale především na humor, někdy to vychází, ale většinou ne. Některé vtipné scény zde byly k vidění, především ta kdy se jedna hola snaží utéct před vrahem golfovým vozíkem, kterej je pomalejší než chůze jednonohého člověka a scény s "Putmanem" také stály zato, ale nejsem si jistej zda to byl účel tvůrců, aby tyto scény vtipné byly. Ale abych řekl pravdu tak já se bavil, škoda jen, že to bylo na můj vkus poněkud delší a především si tvůrci měli odpustit ten příšernej konec, kterej se tvářil až mo vážně, ale byl spíše tím nejvtipnějším momentem celého filmu. ()

nula87

Sice je to blbost, ale tím, jak shazuje sama sebe, a trefuje se do mnohých klišé tohoto žánru, si získává kladné body. 45% ()

Pitryx

Klasická vyvražďovačka, málo gore. mimo naprosto stupidního, ale legračního závěru. Z legrace,ještě jsem to zatím neudělal, hvězda za hezké holky v bikinách :-), ale on to zase skutečně úplný odpad asi nebyl. Nebo jo? CI 05122010 9344/9937 ()

subic

Všichni rozseknutí mačetou a jeden přepůlený lanem. Komedie tak trochu, horor taky tak trochu, viděl jsem to už 2x a potřetí si to nechám klidně ujít. ()

DooFooS

Zapomeňte na thriller. Zapomeňte na horor. Tohle je čistokrevná střelená komedie, která když nesedne, k smrti nudí. Měl jsem kliku, ke mně přišla v pravý čas. ()

Max Q.

Je to horor a není to horor, je to parodie a není to parodie, je to blbost a není to blbost - ale jo, je to blbost. Ale taková nějaká koukatelná, na rozdíl od Muzea voskových figur, které běžely předtím. ()

bobin

Podbízivý sex, pomatení zhulenci, zbytečná krvavá nuda a děj o ničem. Pro puberťáky snad přijatelné . Pro ostatní primitivní debilita . .....Budete zívat . ()

kobras5 odpad!

A je to tu! Druhý snímek, který jsem zde ohodnotil z žánru "hororů" jako odpad. Je mi líto a celkem jsem se na film i těšil, ale to, čeho se mi dostalo, prostě nemělo co do činění s něčím kvalitním. V mém případě u toho panovala šílená nuda, kterou těch pár vražd, fakt nedokázalo vylepšit. Čekal jsem od toho asi opravdu více. Ale pokud máte rádi sex, alkohol a trošku krve ve filmu, pak Vám jej můžu jedině doporučit. Kladně hodnotím nápad s lidským Pacmanem, který byl to jediné, co mě na filmu dokázalo pobavit. Záporně hodnotím scénář, nápad (když už bych chtěl vidět snímek, kde se historky promění ve skutečnost, pustím si Tucker a Dale vs Zlo), vyvražďování, nevyužití možností, kterých tam bylo spousty pro zvýšení napětí a proboha, hlavně ten konec (takhle mizerný konec jsem fakt dlouho neviděl a raději ani vidět nechci). Za Pacmana 10% (viděno v TV). ()

Čo chystajú "Jašterice"?

Čo chystajú "Jašterice"?

07.09.2005

Komediálne-recesistická skupina Broken Lizard, stojaca za takými výplachovými (i keď vcelku zábavnými) komédiami ako Superpoldové či Klub hrůzy uzavrela trojročnú zmluvu so spoločnosťou Warner… (více)