Jeden z najlepsich vojnovych filmov, ake som len videl. Audie Murphy valil, taketo filmy, to je presne moja salka kavy . 98 %(18.9.2018)

• RHK

Jeden ze 100 nejlepších válečných filmů (z doby po r. 1900) - 100 Greatest Post 1900 War Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(10.7.2010)

Skutečný příběh Audie Murphyho z druhé světové války, který ve filmu hraje sám sebe. Musel to být fakt borec když je to nejvíc vyznamenanej voják v historii americké armády.(2.3.2011)

To Hell and Back má v podstatě vše, co má válečný snímek mít. Dobrý příběh, zde navíc podle skutečnosti, hlavního hrdinu, který tu hraje sám sebe, zdařilou akci a také občasnou dávku napětí.(29.5.2015)

• MartinezZ

Sice byl mnohokráte vyznamenán a zřejmě i po právu, ale podle filmu to vypadalo spíš na sofistikovaný tématický letní tábor. Sám si to sepsal, sám si v tom zahrál. Nakonec, proč ne? Ale nepůsobilo to na mě moc "filmově", jako spíš poněkud sebestředně. Nějaký důvod, proč tenhle film není klasikou válečných filmů a vlastně se o něm ani pořádně neví, zjevně bude.(22.5.2011)

• - Film bol až do natočenia Čeľustí (1975) komerčne najúspešnejším filmom spoločnosti Universal. (Ampi)

• - Ve filmu si Audie Murphy záhrál sám sebe. (Indy21)