Reklama

Reklama

Brad Pitt hraje ve filmu Bullet Train nájemného zabijáka Berušku, který je odhodlán vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány, protože Beruška se při své nejnovější misi v nejrychlejším vlaku světa dostane do křížku se smrtícími protivníky. Jejich cíle jsou vzájemně propojené, a zároveň protichůdné. Konec trati je pouze začátkem nepřetržité divoké a vzrušující jízdy napříč moderním Japonskem. (Falcon)

(více)

Videa (4)

Trailer 4

Recenze (821)

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Beruška je zabiják, který potřebuje snadný kšeft, a tak nastupuje do japonského rychlovlaku, kde má najít a ukrást jeden zdánlivě obyčejný kufr. Netuší, že leze do pasti. Ve vlaku totiž cestuje zabijáků víc a brzy začne téct krev. David Leitch natočil hodně divokou akční komedii, která krom výborné akce nabídne i zajímavý a především hodně atraktivně odvyprávěný příběh, ve kterém se střídá humor s dramatem a spoustou šílených zvratů. Bullet Train připomíná gangsterky Guye Ritchieho opepřené spoustou střílení a bitek. A i když ke konci trošku ztrácí tempo, rozhodně stojí za to do tohohle vlaku nasednout. ()

somnar 

všechny recenze uživatele

Mnohem víc Deadpool než Wick v takové té nejotravnější kombinaci, kdy je to sice brutální, ale naprosto infantilní, přesto se to na konci nestoudně tváří, že to celou dobu směřovalo k tomu, že jste se o tu sebranku měli nějak hlouběji zajímat a emocionálně její rodinná pouta a bratrské ztráty prožívat, přitom jste hlavně rádi, že tahle úmorná cesta nejrychlejším vlakem konečně končí. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

David Leitch a neskutečná jízda jak prase. Na Bullet Train jsem se hodně těšil už od prvního oznámení, je to přesně můj cup of tea, ale má očekávání byly dokonce převýšeny. Leitch tentokrát nenatočil jen přímočarou akční jízdu, vzal si něco z Tarantina a něco z Ritchieho a dohromady vytváří žánrově komplexní koktejl- který mi připomíná mé oblíbené Kingsmany, ke kterým film svou stylovostí, přepáleností, inteligentností a dravostí má sakra blízko. Brad Pitt je skvělá volba a jelikož ukončuje kariéru, tak si vybral parádní film na jeden ze svých posledních projektů. Je nájemný assassin trpící smůlou- což je samo o sobě velmi zajímavá vložka, který má za úkol ukrást kufřík v nejrychlejším vlaku na světě- Shinkanzen- moderní prostředí samotného vlaku je také velkým přínosem k filmu. Jenže ve vlaku se nachází i jiní nebezpeční lidé, každý s jinými, ale podobnými úmysly a jejich vzájemný střet představuje královskou zábavu. Bullet Train má neskutečný Styl, šílené tempo, skvěle dávkovaný černý humor, hromadu šílených, ale originálních a chytrých nápadů, výborné herce- každá jedna postava tu má dostatek prostoru se předvést a většinou má i velmi působivý flashbackový background, což oceňuji a ke každé postavě si divák může vytvořit vztah, kladný i záporný. Povedl se i sountrack, je tu pár nečekaných cameii, která jsou Meta a dejově je film až nečekaně vyzrálý, je tu hromada solidních zvratů, kde každý nový je lepší než ten starý, celé je to neskutečně chytře propletené a vše si na sebe v závěru hezky sedne- pro tohle mám zkrátka slabost a navrch i skvělá zábavná akce, která se nebojí použít eRko - Finále je moc hezky brutální ( vykolejení vlaku scéna, za kterou by se nezlobil ani Emmerich). Naposledy jsem se takhle bavil u Suicide Squad a Kingsmanů a všechny tři filmy mají společné eRko, pořádnou zábavu a ohromnéj Styl. Těším se až zajdu znova. Ps: Hodně mě rozsekala scéna s pet láhví vody- která tu má vlastní příběh!! Příběh 5/5. Akce 5/5, Humor 4/5, Násilí 4/5, Zábavnost 5/5 Hudba 4/5, Vizuál 5/5, Atmosféra 4/5, Napětí 4/5, Emoce 4/5, Herci 5/5. 10/10. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Kurník to bola jazda. Ako tak kukám, tak David Leitch sa od prvého Johna Wicka celkom vyšvihol na dobrého režiséra. Trošku mi trvalo kým som sa do toho dostal a prvá polka mi prišla ešte taká nemastná neslaná a humor a akcia mi dokopy úplne nesedeli, no druha polka keď sa začne rozuzlovať príbeh a rozpúta sa akčne inferno je bohovská. Herecké obsadenie je vynikajúce, cameo roličky vydarené, kamera, či strih nadmieru vydarený, akcia brutálna a neskutočne štýlová a hudba tiež dodáva pekne grády niektorým scénam. Spokojnosť. Štýlová zábava, ku ktorej sa raz určite vrátim. P.S.: nezabúdajte na scénu za titulkami. 75% - 4* ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Fascinovalo mě, jak si všichni byli jistí, že vlak dojede na čas na Kjota. To v ČR díky výlukám se jede z Prahy do Kolína přes Finsko s tím, že musíš ještě přestoupit na tramvaj a pak na lanovku , al eponechme stranou dokonale vymyšlenou železniční situaci u nás a zpět k filmu. On je to vlastně taky takovej vlak rozjíždí se pomalu, aby do cílové pásky přisvištěl ve velmi solidní rychlosti. Mezi tím nám scénáristi dopřávají kkýble různých zvratů, dějových překvápek, vyprávěcího flirtování s divákem a tomu všemu vládně poměrně bizarní sestava v čele Piťasem, no a ono to člověka začne postupem času docela bavit ač mu je úplně jedno, jak to vlastně dopadne, protože chodí Piták vlakem, na koho se koukne, toho Brad bouchne a to baví, ne že ne. ()

Galerie (45)

Zajímavosti (36)

  • Film byl natočen v Kalifornii (Los Angeles) a také v Japonsku (Tokio). Několik nezapomenutelných scén bylo natočeno v Lancasteru a okolí hotelu Barclay v L.A. Tvůrci také natočili mnoho scén v Sony Pictures Studios, které se nachází na 10202 West Washington Boulevard v Culver City. (Trajektt)

Související novinky

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

31.12.2022

Ke konci roku opět nastal čas na pravidelnou bilanci toho nejlepšího, co na poli kinematografie letos vzniklo. Vybraní uživatelé se v předchozím příspěvku již podělili o svá osobní doporučení na… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

29.12.2022

Opět se nám blíží konec roku, ale ještě před tím, než se všichni ČSFĎáci rozutečou do víru silvestrovských oslav, máme tu tradiční ohlédnutí za nejlepšími filmy a seriály roku podle nejoblíbenějších… (více)

Black Adam konečně oživil kina

Black Adam konečně oživil kina

23.10.2022

V posledních měsících návštěvnost kin, i velké tituly v nich dostupné, výrazně zpomalily - nejvýdělečnější film od července je s velkým náskokem Bullet Train, který globálně prodal lístky za 239… (více)

Reklama

Reklama