Brad Pitt hraje ve filmu Bullet Train nájemného zabijáka Berušku, který je odhodlán vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány, protože Beruška se při své nejnovější misi v nejrychlejším vlaku světa dostane do křížku se smrtícími protivníky. Jejich cíle jsou vzájemně propojené, a zároveň protichůdné. Konec trati je pouze začátkem nepřetržité divoké a vzrušující jízdy napříč moderním Japonskem. (Falcon)

somnar

Mnohem víc Deadpool než Wick v takové té nejotravnější kombinaci, kdy je to sice brutální, ale naprosto infantilní, přesto se to na konci nestoudně tváří, že to celou dobu směřovalo k tomu, že jste se o tu sebranku měli nějak hlouběji zajímat a emocionálně její rodinná pouta a bratrské ztráty prožívat, přitom jste hlavně rádi, že tahle úmorná cesta nejrychlejším vlakem konečně končí. ()

Kudly4

Na Bullet train, jsem se hrozně těšil a dostal jsem přesně to, co jsem dostat chtěl. Nadupanou, vtipnou, akční, krvavou jízdu. Hláškující Brad Pitt, je zde výborný (jak jinak a zřejmě jeho poslední akčňák) a skvělá Joey King, která si hned dvakrát, během krátké doby, zahrála nemilosrdnou princezničku. Víceméně, všechny postavy byly fájn. Skvělý film. ()

Snorlax

Jelikož ani Citrón s Mandarinkou nebyli trapní, Brad mě stále baví a celý film byl mile brutální, docela dobře jsem se bavila. Místy se hektické tempo poněkud zadrhlo a konec už byl hodně omšelý. Ale některé nápady se vydařily, ať již Beruška na chytrém záchodě, nebo maník, s nímž si Beruška vyměnil části oděvu. Jen by mě zajímalo, kde udělali balzamovači chybu u Sandry Bullockové. ()

Enšpígl

Fascinovalo mě, jak si všichni byli jistí, že vlak dojede na čas na Kjota. To v ČR díky výlukám se jede z Prahy do Kolína přes Finsko s tím, že musíš ještě přestoupit na tramvaj a pak na lanovku , al eponechme stranou dokonale vymyšlenou železniční situaci u nás a zpět k filmu. On je to vlastně taky takovej vlak rozjíždí se pomalu, aby do cílové pásky přisvištěl ve velmi solidní rychlosti. Mezi tím nám scénáristi dopřávají kkýble různých zvratů, dějových překvápek, vyprávěcího flirtování s divákem a tomu všemu vládně poměrně bizarní sestava v čele Piťasem, no a ono to člověka začne postupem času docela bavit ač mu je úplně jedno, jak to vlastně dopadne, protože chodí Piták vlakem, na koho se koukne, toho Brad bouchne a to baví, ne že ne. ()

*CARNIFEX*

Nepamätám si film, v ktorom by Pitt robil šero, respektíve námet v ktorom by otŕčal svoj face, by nedosahoval najvyššej, kvalitatívnej úrovne. Áno, zvládli to všetci, čo pichli do tohto "hovna", ktorá viac ako solídne smrdí po zábave. Ten "TarantinoRitchi-vský" nádych sa nedá uprieť, ten z toho doslova chrčí. Výborná záležitosť .. ()

• Had objevující se ve filmu není jedovatý. Jedná se o užovku tenkoocasou neboli elaphe taeniura. (korndaddy)
  • Vlak začíná svou cestu z Tokia v noci a do Kjóta přijíždí ráno. Ve skutečnosti všechny vysokorychlostní vlaky na lince Tokaido začínají jezdit v 6 hodin ráno a přestávají jezdit o půlnoci. Neexistují žádné jízdy přes noc. (mikki089)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch