Rovnodennost

Epizody(6)

Před dvaceti lety viděla Astrid zmizet autobus plný studentů. Teď potkává muže, ve kterém poznává jednu z obětí. Je čas zjistit, co se vlastně tenkrát stalo. (Netflix)

Frankie86

No já nevím. Byl to docela mindblown. Hodně se to táhlo. Čtyři díly by stačily. Seriál má 4 hod a 33 min a z toho je zhruba 4 hod a 15 min instantní depka a melancholie. Tak nějak se cítím ošizen, protože mám dojem, že vše nebylo příliš vysvětleno, ale nechci spoilerovat případným rozborem konce. Suma sumárum: nedoporučuju. Seriál nezanechal žádný pozitivní dojem, který by mne přiměl jej doporučovat dál lidem. ()

lineker

Jdu nad průměr a to hlavně kvůli tématu. Mysteriózno-mýtických seriálu zase tolik po světě neběhá a proto si vážím každého z nich. A ruku na srdce, tohle zas tak hrozné nebylo. Přinejmenším v tom, že nějaké to rozuzlení se dařilo autorům držet až do samotného konce. Pokud se tím finále dá rozuzlení nazvat. Což je zřejmě tou největší slabinou série. Některé dějové věci prostě zůstali nedotažené a divák byl tedy ponechám s otevřenou myslí. No nic. Třeba se dočkáme v druhé sérii. ()

janmatys

Viděl jsem v jednom kuse, a jak to dobře začalo, tak to nesmyslně končí. Nechci hodnotit jako odpad, protože 4 díly mají drajv a určitě jsou koukatelné, nicméně pak se to z vyšetřovacího dramatu dostává do fáze fantasmagorické scifi bez hlavy a paty a závěr je spíše komedií, než čímkoli jiným. Přes řeči tady je stěžejní postava dobře zahraná a dobře vybraná pro danou roli, což velmi přispělo k mému hodnocení jinak naprosto nezvládnuté podstaty, jenž se ztratila někde v mlze se studenty a autorem. 30% ()

Sheelle

Vypadalo to nadějně, ale vyklubala se z toho jen nelogická honička za přízraky. Nic oslnivého, ale dokoukat se to dalo - hlavně tedy proto, že jsem stále čekala nějaké zajímavé rozuzlení. Konec tomu ovšem nasadil korunu. ()