Hera se zaplétá do politiky Nové republiky, zatímco Ahsoka a Sabine Wren cestují na dalekou planetu. (Disney+)

Milda003

Tak asi jako první co musím napsat je fakt, že Sabine je fakt odporná... Bloncka záporak možná ještě o trošku víc... Já nevím, ale mne to fakt nějak nebaví.. Dialogy o hovně a celá ta zápletka je taková pochybná.. Šest lodí střílí do jedný a ta prostě nebouchne, tak do ní střílí pak i dělo, pořád nebouchne, tak vyleze ven z lodi a zničí pár lodi mečema.. fakt trapas...Dabing snad špatně slyším nebo já nevím... Od kdy se říká droidům drujdi.. od kdy se říká ta džedaj.. normálně mám sto chutí dát odpad ....a ten dávám opravdu srackam... ()

kubas369

6/10. Takže používat sílu může každý jen se tomu musí věnovat? Hyperskoky vynalezeny díky verlybám. Chápu, patří to Disney, i tak mne úroveň pohádkovosti zaráží. Já neměl číst legendy, alespoň bych nevěděl jak tohle je ve skutečnosti stupidní. ()

Gig

Výcvik potěšil, hádka Herou s radou potěšila, pomrkávání po Rebels a syn Hery a Kanana taky mile potěšil, Ahsoka ve vesmíru potěšila, padawanka od Baylana mě čím dál víc zajímá a její divokost v očích přitahuje pozornost. Ale řeč Ahsoky, že každý má v sobě Sílu mě trochu vyděsila a nakrkla. Buď to řekla, aby dodala Sabine odvahu a povzbudila ji, protože ji potřebuje (a ví že z ní nikdy nebude Jedi) a nebo popírá a bortí vybudované  poslání a zrození Jediů. Mini-chloriany by ztratili logiku. Doufám v to prvé. ()

TR4XY_CZ

A pokud se pořádně podíváte doprava, tak uvidíte narcisistické misogynní buzíky, kteří opět odpadují a nemají k tomu pořádný důvod. Star Wars fanoušci jsou opravdu zajímavý exemplář... Přitom jde o nejvíc Lucasovskou epizodu ()

Fin_429

Sabine je stále tragický charakter. Akční sekvence slušné a nejlepší je tady asi Huyang, který to celkem zabíjí. Tréning byl ale nudný a také ho mohlo být více. Kvalitativní posun z předchozích epizod tady avšak je. ()

P_Neubauer

Nemohu se bavit dojmu že byl seriál vytvořen pro značně mladší cílovou než jsem já. Nemluvím tady ani tolik o přebarvičkkvaných vizuálech, které jsou pro Star Wars zvykem, a které nemusí být vždy špatné, i když tady mi nepřijdou využity nejlépe. Nesedí mi scénář a především dialogy, které mi přijdou hrozně bez nápadu, stručné a až nelidsky jednoduché. Umím si představit takhle mezi s sebou mluvit droidy, ale ne lidi. Scénář se brání i více osobním rovinám scénáře, které nemusí na první pohled souviset s hlavním dějem, ale na pohled druhý by právě tyhle osobní roviny mohli skvěle odrážet hlavní děj. Akce i hudba jsou skvělé, o tom žádná, stejně tak ani herci nepodávají špatné herecké výkony. Ale škoda té jednoduchosti, velká škoda... 5/10 ()

Ironhead odpad!

Tohle je tak strašně blbý, že to ani nemá cenu skoro komentovat... zelené paprsky jsou zjevně neškodné, střílení s nimi je tak jen naslepo, protože ani bezpočet zásahů nepřináší poškození.... musíte střílet těmi "hodnými" červenými, to pak každá loď exploduje na první dobou... a nepřátelské stíhačky nejlépe zlikvidujete tak, že vystoupíte z lodi a rozsekáte je mečem.... bože to neeee :))) Hlavní představitelky včele s naprosto odpornou generálkou, co bere na sebevražedné mise svého malého syna jako kopilota, naprosto nesympatické, nejde jim fandit, v každém souboji jim přeji smrt, i když vím, že ta bohužel nepřijde :) ()

KiJi

Po třech epizodách zatím na 3 hvězdy. Uvidíme, kam se to bude ubírat. Zatím to není takový průser jako Obi-Wan. Spíše to vypadá, že se velmi poučili a jdou cestou stylu Mandaloriana, ať už hudba, vizuál, akce, stopáž. Na druhou stranu aby to nebylo holé kopírování Mandy, aby to pak nebylo na jedno brdo. Osobně jsem velmi kvitoval marvelovské seriály Wanda Vision a Falcon and Winter Soldier, že každý byl pojatý úplně jinak. ()

kak2s

Vcelku dost bídná epizoda a zajímavý trend, kdy začínáme na 55min poté stačí 42min a u 3. epizody už nám stačí jen 35 min, možná brzy budou 10min díly. POZOR SPOILER ...... Možná nás Filoni chtěl ušetřit nekonečné sledování nudné bídy, ale mohl možná i více. 1000x přehraný výcvik jedi na lodi s dechberoucími žvásty o síle, který opět nic nového nepřinese, ale tak nějak tam vždy být musí. Srdcervoucí fňukání o lodě od senátorů a kulervoucí 10s záběr na jakousi ehm novo republikovou flotilu, kterou možná uvidíme v posledním díle. Snad i s kapitány bez lobotomie oproti cpt. Heyllovi z 1. epizody. Na závěr alespoň trochu probírající přestřelka mezi purgilly, celkově bídná epizoda, ikdyž jde o 35min kraťas. ()

madcap

Třetí epizoda není žádný akční nářez, uznávám. Pokud jste se těšili, že tam dojde ke konfrontaci Ahsoky s Baylanem a jeho padawankou, ve které Ahsoka ukáže svoje mistrovství a trochu se "redeemuje" za to, že v předchozí epizodě toho inkvizitora spektakulárně nezlikvidovala během 10 vteřin, nebo mu aspoň nepřesekla ten letící meč ... tak jste asi zklamaní, nebo i naštvaní ... podle povahy. Já se přiznám, že jsem očekával, že teď nastane spíš nějaká klidnější "spojovací" a vysvětlovací epizoda, takže zklamán nejsem a stále tady asi budu dělat sérii tak trochu advokáta. 🙂 Teď chvíli obecně - když se podívám na recenze (a nejen sem, ale třeba i na IMDb), tak z toho pro mě plyne, že určitě jedním z hlavních "problémů" SW je to, že už se nám tam ta témata poněkud opakují. To je fakt, to se nedá popřít. Zkuste se na to ale podívat trochu zvenku a srovnejte si to s "ne SW" kinematografií. Kriminálky, špionážní filmy, lovestory, válečné filmy, komedie ... není to vlastně všechno svým způsobem na jedno kopyto, o několika základních tématech pořád dokola? Spočítejte, kolikrát se vám u televize nebo v kině stalo, že vám doslova spadla brada a řekli jste si "nic podobného jsem ještě nikdy v životě neviděl!" Samozřejmě předpokládám, že vám není třeba 14 let, ale jste už nějaký ten pátek dospělí a už máte něco nakoukáno. Skutečným problémem to je podle mě tehdy, když někdo kopíruje až moc okatě, bez špetky invence se prostě jen veze a při tom třeba ještě ten "vzor" totálně przní, nebo dílo obecně postrádá základní filmařské kvality. To se tady ale určitě neděje, aspoň zatím. Ahsoka je v tomto příbehu o 25+ let starší, než jsme ji znali v The Clone Wars ... Není pochyb o tom, že v sobě taky nese spoustu traumat, která jí postupně musela změnit a také ještě neznáme celou její backstory se Sabine, kde zřejmě byl nějaký větší problém. Mě osobně tedy nepřekvapuje, že je Ahsoka poněkud rozvážnější, asi tedy i nudnější a méně akční, já s tím nemám problém. Zpátky k třetí epizodě - se Sabine, která není (?) force sensitive, má Ahsoka očividně nějaký speciální plán, který se bude postupně odhalovat a možná nás čeká překvapení ... ale silně pochybuji, že by zrovna Filoni chystal nějakou nesmyslnou změnu mytologie ohledně Síly. "Holodiskuze" Hery se senátory je další věc, nad kterou se leckdo prasí, že to byla vata, o ničem atd. ... No ale vezměte si, jak je to s politiky v naší realitě ... Není to náhodou i u nás tak, že jen menší procento z nich jsou použitelní lidé a hlavy otevřené? Také je to třeba další signál, že v Nové republice není všechno růžové a dělá to jistý background k budoucímu vývoji příběhu...? Se scénou Ahsoky ve skafandru taky žádný větší problém nemám, podobné věci jsme už viděli v Clone Wars ... akorát tedy uznávám, že střelecká neschopnost protivníků byla vskutku zarážející. Ani tohle ale pro mě není žádný fail s velkým "F", můj názor. Pro mě stále za 4 hvězdy, i třetí epizoda. ()

Gualtiero odpad!

Nemám slov, jen doufám, že lidi uvidí jaká je to ztráta času (rozuměj sračka) dříve než se na to podívají. Jestli si chcete ponechat nějaké dobré vzpomínky na star wars, tak se na to nedivejte. ()

d.p.1

Nevím proč jsem tomu dal ještě šanci.. Byla to chyba, je to čím dál větší trapnost. Sabine je sympatická asi jako průjem, Ashoka asi jako svrab. Je to chvílemi hrozně nudný,  dialogy trapný, ztráta času. ()

Branique

Ženy mám rád. Ale čo je moc, to je moc. V tejto časti to woke "girlpower" dotiahli takmer do dokonalosti. Od polky už iba samé ženy na scéne. Ani jeden chlap. Akože vážne? Mimochodom. Ak hlavný záporák zomrel (myslím herca), tak koho tam obsadia? Nejakú ženu? Lebo ich je tam stále málo? Za mňa dosť sklamanie. Tento seriál je asi skôr pre deti. ()