Série(2) / Epizody(16)

Bývalá rytířka Jedi Ahsoka Tano zjišťuje, že zranitelné galaxii hrozí nové nebezpečí. (Disney+)

Recenze uživatele Branique k tomuto seriálu (6)

Část 3: Čas odletu (2023) (S01E03)

Ženy mám rád. Ale čo je moc, to je moc. V tejto časti to woke "girlpower" dotiahli takmer do dokonalosti. Od polky už iba samé ženy na scéne. Ani jeden chlap. Akože vážne? Mimochodom. Ak hlavný záporák zomrel (myslím herca), tak koho tam obsadia? Nejakú ženu? Lebo ich je tam stále málo? Za mňa dosť sklamanie. Tento seriál je asi skôr pre deti. ()

Část 4: Ztracení Jediové (2023) (S01E04)

Táto časť bola lepšia ako ostatné. Škoda len, že Ray Stevenson zomrel (infarkt krátko po očkovaní). Zaujímalo by ma, že kým ho nahradia. Možno nejakou ženou, aby tam už nebol žiadny chlap vôbec. Ale ak mám jeho rolu zhodnotiť objektívne, tak asi takto. Do tej role velmi dobre zapadá vizuálom. Je to kus chlapa a má taký nečitateľný vzhľad. Hodil by sa na záporáka aj dobráka. Počas súboja na konci som si ale všimol, že jeho robustná postava si pýtala svoju daň. Niektoré jeho pohyby boli dosť nemotorné a pomalé.V iných bolo vidno, že je to jeho dvojník (trocha iná postava). Ale vizuálom sa tam naozaj hodil. ()

Část 5: Stínový válečník (2023) (S01E05)

Dielu som chcel pôvodne dať 4 hviezdičky. Ale tá scéna s velrybami ma proste "dostala". Vôbec mi neprekáža to, že prepojili niekoľko tém (Clone wars atď). Niektorí ľudia to berú ako nedostatok kreativity a snahu nejak vyplniť dej. Za mňa to bolo skôr pozitívum. Na prepájaní udalostí či tém nie je nič zlého. Čakal som ale od Filoniho viac. Tie velryby proste za mňa až príliš fantasy prvok. ()

Část 6: Daleko, předaleko (2023) (S01E06)

Dosť slabá časť. Ak by sa tam neobjavil ten veľkoadmirál Thrawn, tak dám tomu 2 hviezdičky. Sklamanie. ()

Část 7: Sny a šílenství (2023) (S01E07)

Celkom dobrá časť. Zo seriálu sa mi páčia najviac dve postavy. Baylan a veľkoadmirál Thrawn. Páči sa mi ako sú tieto dve postavy napísané. Baylan taký stratený medzi dobrom a zlom a ten herec tam sedí. Thrawn zase prísny a všetko ide cez chladné kalkulácie. Baylan (herec) zomrel po vajcíne. Ak tú postavu nahradia zase nejakou ženou, tak to bude už príliš. Už teraz ich je tam viac ako dosť. Trocha zase aj detinský nádych s tými "korytňákmi", ale dalo sa. Mohlo to byť aj horšie. Všetci si pamätáme na mega prúser menom Jar Jar Binks. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023