V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku. (Netflix)

VashCZ

Bčko si hraje na Ačko a ono to z toho nekouká, nýbrž příští. Je to o malé opičce, která potká velkou opičku, ale v průběhu dvou dní se z té malé opičky vyklube gorilák a tak to celý vyflexí. To ve světě postsovietpunku. Je to akčňák s drajvem telenovely. Marný to není, ale dobrý taky ne. ()

Orion12

Jako to je těžký , natočit dobrej akční film , kterž má trvat 2 hodiny s tím , že hlavní postavy absolutně neumí hrát. Anthony mackie opět dokázal , že neumí nic zahrát kromě falcona(marvel) protože ikdyž hraje záporáka ke konci vy mu to prostě nevěříte a furt má ten smůj přiblblej smích. No a druhá hlavní postava je ještě větší dement , za celej film nezměnil ani jednou ten svůj flegmatickej výraz. To byla pain , tam se zandávají vtipy , vybuchují budovy , zabíjejí lidi a on má furt ten svuj přiblej pche výraz xd. Jinak akce a vizuál byl celkem pěkný , ruští a američtí droidi byli fajn , ale film padal na hereckých výkonech a příběhu , kterej byl děravej jak myší sýr , co jsem měl k večeři. Mohl z toho být velkej potenciál , prachy na to byli , ale Netflix opět jako skoro vždy u svých filmů narazil na scénář , protože za ty prachy co narvou do výplaty Anthonyho a efentů jim nezbylo na scénaristy.To se nevyjadřuju k tomu , že když jsem viděl před týdnem trailer , tak jsem měl vyspoilerovaný celý film od začátku do konce :). ()

Movielaik

Jednu hvězdu dávám za roboty a pár akčních sekvencí. Jinak se na ty dva hlavní představitele nedá koukat. Při jejich "herectví" a vzájemné konverzaci budete asi neustále obracet oči v sloup. ()

Raziel811

Na film se snesl celkem slušný hate, ale možná právě díky němu se mi snímek celkem líbil. Je ze stejné skupiny i stylem jako dřívější Spectral, který já osobně považuji za výborný. A pokud se tento snímek k němu z půlky blíží, tak to stále znamená, že je fajn. Zkrátka příjemná oddychovka. Nic víc, nic míň. ()

Pavlo odpad!

Asi najslabší počin z Netflix tvorby, čo som videl. V tomto filme nič nefunguje, ani postavy, ani dej, ani výprava, ani bojovvé scény, ani veľké H.  A keď píšem a spomínam na film (ešte matne) tak mením hodnotenie na Odpad. Nezaslúži si to ani jednu * . ()

Naby

Namet nebyl spatny, ale bohuzel byl za me v urcitych (podstatnych castech) dost neuveritelny. Zaroven ten scifi scenar s hlubokym zamyslenim byl hrozne odflaknuty a pravdepodobne naznacoval druhy dil, takze penize vyhraly nad kvalitou. Prave kvuli tem nedotahnutym vecem za me pada az mezi podprumer. Doporuceni jedine pokud nemate mic lepsiho, nebo chcete videt v akci lidi a roboty. Celkem 2,4* ()

Ankroth

Na tento snímek jsem se vážně těšil, takže jsem takový sranec doopravdy nečekal. Dějové zasazení je možná zajímavé, všechno ostatní je ale tupé až běda. Je tu spousta nelogičností, debilita doslova na každém kroku, akce pomálu, kamera se pořád třepe a výkony všech zúčastněných připomínají ožralé ochotníky vesnického divadla. Zklamání na celé čáře! ()

peppe odpad!

Ač jsem konzumoval pivíčko a whisku, tak jsem toho názoru, že Netflix by měl za takovou nádheru vracet peníze divákovi. Asyllum alespoň pobaví. Za mne ODPAD! ()

Jakub.Volans

Akorát spousta efektů. Hloubka scénáře se nejspíše zatoulala, charakter postav a jejich progres minimálně k zamyšlení a celá dějová linka nudná a předvídatelná. A aby toho nebylo málo Anthony Dwane Mackie svým hereckým výkonem zkazil další nadějné dílo stejně jako 2. sérii Altered Carbon 🤷‍♂️ Naprosto průměrný a snadno zapomenutelný film, který si už nikdy nepustím. Plný očekávání jsem shlédnul včera a už si ani nepamatuji většinu scén a dialogů ()

Stingray

Velký špatný. Bejt to natočený v devadesátkách tak asi ani neceknu a schroupnu to na videu. Ale v roce 2021...jen sem čekal kdy se tam zjeví Chuck jako v Expendables a vyřeší to...zápletka strašně mizerná. Postavy uplně nezajímavý..a ten konec... ()

Jeff_Geiger odpad!

Az na technickou stranku je to tak blby, ze by to mohla CIA pouzivat k muceni veznu misto waterboardingu. Bylo by to efektivnejsi. To je opravdu tak tezke pouzit mozek a nenatocit nelogickou hloupou zmatenou prekombinovanou sracku? Trocha zemepisu - do shlednuti tohoto "skvostu" jsem zil v presvedceni (podle autoru asi mylnem), ze Ukrajina nepatri na Balkan... ()

Caesarion

Jen jsem přemýšlel, jak to s těmi Rusáky a Ukrajinci bylo. Nakonec jsem, ale přišel na to, že se blízká budoucnost vlastně žene do prdele, protože Robot-Hlavní hrdina je vlastně zmrd a bojuje za nějaké vyšší dobro a svou vizi stejně nedotáhne do konce. Je to totiž jen další užvatlanej Debil jenž se blejskne pár chvaty a figurou. Netflixacký fail na úrovni Blížence. ()

Nogard

Průměrná akčňárna, které sice trochu chybí gradace děje, ale pokud máte tento žánr jako odpočinkový, tak nezklame. Chování postav je poměrně dost předvídatelné a scénka s hlavním záporákem, který má na základně míň lidí než je ve frontě na párek v rohlíku, je vyloženě béčková. Ale zas některé efekty pěkné a nenudil jsem se. Za mne sice průměr, ale rozhodně lepší. ()

princeznaaur

kladně hodnotím souboje a hvězdu strhávám za konec, kdy hlavní nevýrazný ňoumo hrdina má asi 5s na to, aby vyběhnul z celé továrny, než to pořádně bouchne, a hned jak se má hlásit, tak už si to jede v autě asi 10km od výbuchu. To by nezvládnul snad ani Superman. ()