V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku. (Netflix)

mac000

Slabý odvar z Hafstroma v nejlepší formě (Escape Plan, The Rite). Ono to asi počíná už ve scénáři, který je plný klišé, potom se s tím nedá moc dělat. Samotné téma - stroje bojující za člověka zde bylo několikrát, trochu obměna je snad obsazení afroamerických herců do role klaďase i záporáka. ()

kirmakX6on

film končí hezkou androidí sebereflexí, která dává filmu zajímavou pre-terminátorskou pointu, líbil se mi též anti-americký nádech ...a pár akčních scén s Anthonym. Bohužel, ve většině stopáže drhne vše od příběhu přes dialogy až po herecké výkony (hlavní lidský hrdina se mi fakt nelíbil). Tzn. máme 10min na 4-5* a 100 min cca 2*. Protože mám slabost pro roboty, tak zaokrouhluju nahoru. ()

PlysovyMacko

Američania sa miešajú do vojny vo východnej Európe, riešia sa jadrové zbrane, hlavný hrdina je robot, je tu pár prestreliek, na papieri ten film mal fungovať, ale subjektívne ma vôbec nebavil, veľká nuda. ()

krumlajs

Další promarněná možnost pro Netflix. Dramata už točit umí, ale akční filmy se snad točit nenaučí. Opět to dobře vypadá, ale ten scénář je zase tupej jak prase. Už by to chtělo natočit taky nějakej alespoň drobet chytřejší akčnák, protože tohle už mě přestává bavit. Hodně slabý 3 hvězdy - 50% ()

DanielP.

Jako mělo to chvíli dobrý spád. Kamera dobrá, CGI celkem taky. Prostě to nepůsobilo až tak špatně. Ovšem hlavní hrdina v podání Damson Idris je absolutně nezajímavý a působí směšně. A ten konec?! WTF?! 3* jsou jen za technickou stránku snímku. ()

prochyn

No já ti nevím. Perfektní prostředí válečné Ukrajiny, celkem slušné efekty. A děj? Nepřehledný, nejasný a nelogický. Celkem zklamání. ()

xxmurphyxx

Ďalšia kvalitná Netflix kokotina. Jeblú propagandu podsúvanú jeblými narážkami na bielych od chudáčikov černoškou už nejdem ani riešiť. Čo budem ale riešiť je biedne tempo a tupý dej odohrávajúci sa niekde v prdeli na sídlisku Luník 9, kde sa dve herecké polená vybrali zachrániť svet, ako inak pred hnusnými za každým kríkom číhajúcimi Rusmi. Aby som nekrivdil, je tu jeden zvrat, asi taký ako v každom druhom porne. Akcia je nudná, bezpohlavná a debilne zostrihaná. Hudba asi nejaká bola. Kamera zrejme tiež, alebo minimálne lepší fotomobil. Logika mala dovolenku. Hlavný hrdina kokot na entu a sráč, ktorý sa v pohodlí fotelky nebojí odjebať dronom hnusných Ruských teroristov spolu s dvomi Americkými mierotvorcami, ale keď sa dostane do prestrelky, kde má ochrániť rukojemníkov, tak čučí dosratý za betónovým pilierom. A s takýmto kreténom mám akože sympatizovať? Hlavný záporák je charizmatický Pilou Asbæk, ale čo z toho, keď sa vo filme drží päť minút. Koniec na parádu. Na raketové silo s nukleárnymi hlavicami jebnú dronom raketu, vyhodia do ľuftu pol mesta ale počerný debilko odtiaľ vybehne jak z najbližšej krčmy. Jo a aby som nezabudol, všetci na divokom východe jazdia na amerických krabiciach. To nevymyslíš. Jebať negrflix. ()

AndrewNewman

Poloterminátor sa obrátil proti USA: Malo to potenciál, ten ale totálne zahrabali scenárista spolu s režisérom. Akcia slušná a herci mi taktiež nevadili. Škoda, mohla to byť skvelá akčná jazda v zmysle vojenského boja, prípravy, stratégie a pod. ()

blazma

Jakože, Anthony je pro mě výborný herec. Bohužel utrpěl syndromem ten druhý. Pokud jste ve velkých filmech jako vedlejší role a často stojíte vedle hlavní postavy... Tak jakmile se dostanete do role tahouna, něco tam tomu divákovi nesedí a nehraje. Tak nějak jsem se cítil i tady. Anthony super, ale vždycky si říkám kdo je vlastně hlavní postava v tom filmu... Takže jo, když vyčistíte hlavu a přijmete fakt, že on je hlavní postava. Věřím, že z toho bude povedený akční počin. Pro mě to bylo lehce pod průměrem. ()

Chonka

Klasický B-čkový Americký sci-fi akčňák. Drony, roboti, atomovky, super voják. Z relativně zajímavého dějového úvodu se stává nudná střílečka, která si své tempo drží až do konce. Myslím, že téma obsazené Ukrajiny Rusáky (nápadně podobné anexi Krymu) by se dalo využít mnohem lépe. ()

sirjohn

Výtečná jízda ve futuristickém nádechu anteapokalyptické válečné zóny. Musím vyzdvihnout brilantní hudbu, která zvyšuje laťku na výtečných 4.5 během první 4/5 filmu. Kdyby byl konec jiný, řekl bych "syrový díl Black Mirror, pecka!". Na druhou stranu je potřeba tomu konzumentovi s IQ na dvojcifierné částce ukázat, že lidi by měli žít nejlépe všichni, jestli se potom pozabíjí už je na nich..a taky, že emerican soldžr importance respónsiblitý taky moc moc. 4 luxusní hvězdy, poslední strhávám za "k filmu necitlivému ukončení". Parádní jízda, moc jsem si užil. Rád bych dodal, že opravdu s málem (ale velkou muzikou) vykouzlili opravdu výborný film, kde to pěkně odsýpá a hlavně dokáže dobrá kamera,režie "vtáhnout" a nenudit !! Poselství luxus, pěkně bez servítek (naznačené). Díky - doporučuju ! P.S. Je tu Widow !! ;)) ()

Sharlis

Prva polovica bola zabavna a zaujimava, ale ten koniec je neskutocne nezvladnuty, plny najhorsieho klise, popiera logiku, ktoru si film vytvaral v prvej polovici. Tazke sklamanie. ()

p.a.douch

Myslím, že 42 % je sakra málo. Je to podle mě lehce nad průměrem a ne pod. Takže z mého hlediska kolem 60 %. Håfström je pro mě zatím jen tvůrce prvního Plánu útěku (ale to je spíš moje chyba). Tady nic nepokazil, scénář je trochu nevyrovnaný, ale celkově ujde. Herecké výkony dobrý, akce obstojná. Hudba dobrá. Takže nelituji těch ca. dvou hodinek strávených u tohoto díla. ()

JokerBaby

Do vojenských filmov sa začína dostavať moderná technológia. Ono to je zatiaľ sci-fi ale v skutočnosti sa už na tom reálné pracuje. Na yutub už bežne nájdete robotov čo hrajú v tomto filme. Ale tu už máme aj triedu z budúcnosti alebo že by z minulosti ? Mne tu jeden vojak pripadal ako hrdina z Terminátora 2 - T1000cka. - v tomto filme ho hraje veľmi známy akčný hrdina či už z Antmana, Kapitán Amerika alebo Avangers / Anthony Mackie / - šikovný herec - dobre sa tvári a veľmi dobre hrá. Dovolím si povedať že celý film potiahol sám - preto sa film zdá trochu slabší - jeden herec takýto typ filmu sám nezahraje ale o zábavu sa Vám určite postará. Za mňa je to určite dobrý film ktorý sa oplatí pozrieť. ()

Hopeman

Spoiler: Dva černoši na ukrajině....jeden z nich je terminátor prej s údajně nejhezčím xichtem na planetě a černej je prej z důvodu že je důvěryhodnej aháá (asi jako udělat z Chánova Vátikán)......a smysl pro humor má horší než přejetej ježek.....druhej je normální vocas, kterej se i tak chová (nějaký dodržování pravidel má v piči) no a tydle dva tydíti jdou zachránit ukajinu (ve skutečnosti je terminátor vlastně hajzl i když to prej myslí dobře)....dle traileru sem se na to těšil ....zase...zbytečně....no dám dvě hvězdy a ta druhá patří Emily aka Vdova z Badlands. film je hodně za čárou! ()

trickmaster

Dobrej film. Napínavé od začátku do konce - žádná rychlokvaška. Perfektní souboje, hustý akce. Tenhle rok začal poměrně dobrým a vydařeným sci-fi. ()