V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku. (Netflix)

Kreuz

A mě se to líbilo, svižný, chvílemi vtipný, zajímavý roboti, po hrůzách v poslední době příjemný pokoukání ()

Zaks

Úplná katastrofa to zasa nebola, dejovo skôr klasická zápletka o záchrane sveta, teda pardon vlastne len Ameriky. Zaujali aj celkom slušne spracované robotické prestrelky a akcie Mackieho. Nelogičností bolo, žiaľ, tiež dosť, tak ale mi zapadali do koloritu filmu a dali sa očakávať. Nadpriemerná bola hudobná stránka, pri nej si autor zaslúži pochvalu. ()

Dalajlada

Myšlenka fajn, zas někdo řekl, že Amíci provokují války, ale zpracování ale už tak slavné nebylo. Zvraty, o kterých víte půl filmu dopředu, hrdinská gesta a scény, a spousta jiných dalších klišé tento film bohužel dosti srážejí. Na večer fajn a ty dvě hoďky jsem se nenudil. ()

Ecthelion

Krajně nesympatický hlavní hrdina - pilot dronu, který neuposlechne rozkaz a způsobí smrt dvou mariňáků, je přeřazen na americkou základnu kamsi do zapadlé části Ukrajiny. V tomto filmu je snad úplně všechno špatně - režie, scénář, kamera, počítačové efekty, stupidní dialog je následován ještě stupidnějším, inteligence protivníků na bodu mrazu, film plný klišé. S přivřením obou očí 1* za Mackieho. jinak je tohle jasný adept na odpad. ()

Jindra_S

To přece nejde zkazt takové téma. A přesto se to podařilo! Takové mdlé, nezajímavé, rozbředlé - a když to v druhé polovině má dávat smysl, je to nelogické a na konci blbost zcela kulminuje. Bohužel. Když si člověk uvědomí, jak dlouho už je tady Terminátor ... ()

bonsetti

Trochu naivní film o amerických superhrdinech, kteří vždy vítězí v klasických bitkách typu jeden amík proti desítkám nepřátel. Samé rvačky, střílení, krev, mrtví, zmatek, kde nedá poznat kdo na koho střílí. K tomu většinou nekonečně plné zásobníky zbraní (ale jsou tam i výjimky). Ze začátku to vypadalo docela dobře na 3-4*, ale prostříleli se nakonec ke 2*. Škoda. ()

noxi600

Hodně upjatá sci-fi hovadina. Málo vysvětlení, hraní si na amerického dokonalého superhrdinu a špatné Rusko. ()

imarkeye

Film na mna posobi dost sterilne, asi k tomu prispel rozpocet a to ze uvod bol dost zostrihany. Ocenujem ako fanda sci-fi nasadenie robotickych vojakov ala Chappie, sceny pred bankou boli zaujimave ale ako fanda zbrani mi neuslo ze v uvodnej scene s prevratenym autom, zena co mieri so zbranou ma zaklapnutu krytku na kolimatore, viem bolo to dost na blizko, ale aj tak :-) Ked ju uz zaberaju v detaile.. 1:29 dron mohol znicit auto a bol by problem vyrieseny. ()

karelhura

Co mi utkvělo v paměti bylo že se Anthony Mackie celou dobu pohyboval jako naprcaná bělice no a ten druhý afro Američan tam přišel z ochotnického divadla Jižního Senegalu. Strašná bída. ()

patto

podla mňa za pozretie stojí. Hlavných hercov by to chcelo nejakých "tvrdších/ výraznejších" a bolo by to ešte o dosť lepšie. Fun faktor 60%, príbeh 69% spracovanie 58% , celkovo 65% (***** pomoc na dorovnanie) ()

F_Sanchez

Příběh hodný počítačové hry (takže nic moc), ale poměrně zábavně natočený, a přestože Mackie nemá dostatečné charisma na takovou roli, dalo se na to dívat a nenudil jsem se. Akční scény s Gumpy taky nebyly špatné. Na večerní jednohubku fajn, na opakované zhlédnutí to není. Prostě čistý průměr. ()

io.

Technicky-vizuálně je to udělané dobře, ale ten námět patří někde do doby mezi osmdesátá - devadesátá léta. Je to celkem nuda. ()

JerryPilsen

Tváří se jako scifi,ale je to jen a jen vojenská střílečka. To ostatní je tam navíc včetně poselství, které tak úplně nedává smysl. ()

kak2s odpad!

Stupidní a levný výtvor netflixu, chtěl jsem původně dát alespoň jednu hvězdu, ale ono vlastně není proč. Příběh o afro spasiteli, který se probral z diskotéky pilota dronu. No nebýt to tak křečovité, tupé a předvídatelné možná by si to něco zasloužilo, ale tohle je neskutečně nudných 114 min o ničem. ()

Radim.RPD

A mě se to celkem líbilo. Mělo to smysl, mělo to spád. Byla to příjemná oddychovka v tomto žánru, která neurazí. Mě teda určitě. Poslední dobou mám pocit, že se tady rozmáhá "NETFLIX HATE" - všechno co je od Netflixu, stojí za ho... a dostane max 2 hvězdy. 🙄 ()