Reklama

Reklama

Gentlemani

(seriál)
  • USA The Gentlemen
Trailer 2

VOD (1)

Epizody(8)

Eddie po otci zdědí šlechtické sídlo, které ale slouží jako zástěrka pro milionový byznys s marihuanou. A jeho majitelé se vůbec nemají k odchodu. (Netflix)

Recenze uživatele Hombre8 k tomuto seriálu (8)

Zebra Tommy Dodo (2024) (E02) 

Tak bratrské skóre už je 1:1. Bravo. Prý že zabíjení škodí byznysu. ()

Kde mám trávu? (2024) (E03) 

Mrtví přibývají. Tentokrát ale bez přičinění aristokratů. Málem k nim přibyl i rastaman. Natočeno skvěle, ale děj trochu drhne, poněkud přibylo nelogičností, což by se asi stávat nemělo. ()

Nesoucitný gentleman (2024) (E04) 

Nebýt situace kolem varlete, dost nudný díl. Dost ale pochybuju, že by Blondie (určitě se tak jmenovala) žrala formaldehyd. Podezření, že na rastamana se přilepila inspektorka s protidrogovýho, roste. ()

Připraven na vše (2024) (E06) 

Jsem myslel, že jsem připraven na vše.                                                                                                        Ale že uslyším v anglickém snímku tolik ryzí pravdy:                                                                                Víte co se mi líbí na anglické aristokracii? Jsou to původní gangsteři. Patří jim 75% této země, protože ji ukradli. A pak nastavili systém tak, aby jim tento majetek zůstal navždycky. Daně, vzdělání, soudy. Celý tento systém byl navržen tak, aby pomáhal šlechtě udržet si půdu a peníze. ()

Ne bez nebezpečí (2024) (E07) 

Už minule to zrálo k pětce, tož včil. I za návrat svatého Dicksona, který ve finále určitě řádně zamíchá kartama. Gabriela zklamala. Z potencionální inspektorky z protidrogovýho je nakonec jen šlápota. Schade. Rastaman už je jako Jakub. ()

Evangelium podle Bobbyho Glasse (2024) (E08) 

Konec slabší, dalo by se čekat více chytrosti než brachiality, ale co už. Mohlo to být horší. Těhotné pokračováním. Jak jinak... ()

Související novinky

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Před deseti lety byl Matthew McConaughey na absolutním vrcholu. Hlavní role v nolanovce, která je jednou z nejlepších sci-fi poslední dekády. Za Klub poslední naděje vyfoukl DiCapriovi Oscara, navíc… (více)

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

19.01.2024

Britský režisér Guy Ritchie (Gentlemani, Rozhněvaný muž) v posledních letech nabral velmi zdatné tvůrčí tempo. Zatímco v loňském roce stihl představit v kinech akční komedii Operace Fortune: Ruse de… (více)

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

A máme to tu zase. Studiu Disney se strategie aktualizování svých klasických a divácky velmi populárních animovaných franšíz finančně velmi dobře vyplácí a po hraných předělávkách Popelky, Krásky a… (více)

Reklama

Reklama