Reklama

Reklama

Holky z vejšky

(seriál)
  • USA The Sex Lives of College Girls (více)
Trailer
Drama / Komedie
USA, (2021–2022), 8 h 28 min (Minutáž: 22–52 min)

Hrají:

Pauline Chalamet, Amrit Kaur, Peggy Lu, Dylan Sprouse, Sarah José, Matt Malloy, Stephen Guarino, Nicole Sullivan, Midori Francis, Kim Matula (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Čtyři mladé kamarádky přijíždějí na prestižní Essex College v Nové Anglii. Dívky zmítané ve víru emocí a rozbouřených hormonů, které se vrhají vstříc svému novému, svobodnému životu na vysoké škole, jsou roztomilé i otravné zároveň. (HBO Max)

Videa (2)

Trailer

Recenze (9)

Jolinar 

všechny recenze uživatele

Sice teen, ale dost cute! Po dlouhé době odlehčený seriál, ve kterém mě hodně bavily hlavní postavy! Fandím mu klidně na 80%!!! ()

Chen 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zábavné, svěží, skvěle obsazené. Někdy ne úplně originální, ale i tak jde o povedenou komediální podívanou z vysoké školy. Mindy Kaling opět boduje. ()

Reklama

viperDavid 

všechny recenze uživatele

Tvrdi se tu, že je to obdobné jako sex education od netflixu, ale to rozhodně není pravda. Tady se spíš řeší vysokoškolské problémy a drama, které se náhodou točí okolo sexu a vztahů. Nemyslím to nějak zle, je to svižný a dobře se na to kouká i když zatím druhá série nic moc. Čekám, že se to víc rozjede, asi počkáme a uvidíme ()

Mimomisu 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

4 hvězdy za první sérii (i když má výkyvy). Teď zhlédnuty první dva díly druhé série a hodně to spadlo. Dám tomu ještě šanci, ale je dost možné, že druhou sezónu nedoukám. Škoda. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

nejsem úplně cílovka,ale i tak mě tahle HBO jednohubka bavila.Hodně je na ní vidět specifický humor Mindy Kaling,která je jednak vtipná a navíc je vidět,že už má s komedií dost zkušeností.Ústřední čtveřice kamarádek je navíc sympatická a není problém jim fandit...70% ()

Galerie (448)

Reklama

Reklama