Je ze speciálních jednotek a vyrazil si s přítelkyní z Londýna do Paříže. Když ale vlak ovládnou nemilosrdní ozbrojení žoldáci, musí rychle do akce. (Netflix)

Jum

Někdy s přibývajícími zápletkami film graduje a stává se zajímavým. V tomto případě to mělo ale přesně opačný efekt... ()

endymion

Tak tenhle buřtguláš a mimořádně pitomý (od)klon Smrtonosné pasti bohužel nezachrání ani Cézar Glum Serkis, ani roztomilý čumáček Haničky John-Kamenů. Zato Ruby Rose je film od filmu nesnesitelnější a hnusnější. ()

chosan

Film zde nemá valné hodnocení, ale mě se líbil připomínal mě oddechové akční filmy 90. let. Za mě 65%. ()

jethrotull odpad!

Neskutocna primitivna stupidita a sprostost co ma k realite asi tak daleko,ako ked male decko vypusti balon a ocakava ze doleti na mesiac. Tolko hluposti a debility v jednom filme to je fakt "umenie". Proste nieco strasne a este okorene tou najhnusnejsou hereckou. ()

vimluk_CZ

15% Tragédie. Hlavní hrdina, který rozchodí každý výbuch do 10s (a že jich je!) a ve finále zvládne během minuty přeběhnout z vinice do sněžných plání? Do dalších superschopností filmu se řadí LoveStory mezi doktorkou a vojákem, který zabíjí bez mrknutí oka. Nebo také směšnost všech záporáků, i když to ze začátku vypadalo, že budou fajnově napsaní. U některých filmů by mi možná tyhle superneschopnosti nevadily, jenže tady mi to prostě nesedlo. Dokážu ale i pochopit vyšší hodnocení od některých uživatelů, i když s nimi souhlasit nebudu... ()

xray0045

S přehledem nejhorší film na hrdinu co jsem viděl. Naprosté nelogičnosti v chování i v ději. Akce je na úrovni dětí z pískoviště. Hlavnímu hrdinovi se vám nechce fandit neboť je to ještě větší ichtyl než jeho protivnice. Tentokrát to Ruby fakt nedala. Herecké výkony z pomocné školky. Tohle si Netflix mohl odpustit a místo toho mohli vysílat 2 hodiny monoskopu, pobavil bych se líp. ()

KiSsNeO odpad!

To mohl být tak super film! Nápad super, ale to je vše.. Totálně ho zničili trapnýma rádoby romantickýma a dojemnýma scénama a kýčema. Film neví čí je..  Naprosto trapnej, nesmrtelnej neherec Heughan a jeho paní kamenová tomu dali fakt všemu korunu.. ztráta času.. ()

McGuffin

Z Londýna do Paříže jede vlak, který přepadnou gauneři. Z Londýna do Paříže jedou vlakem, co ho přepadnou gauneři, milenci, jejichž mužská část je britskou vládou vycvičený Special Air Service agent, který svou milovanou dívku za všech okolností ochrání. Takže SAS: Zro­ze­ní Čer­né la­bu­tě, SAS: Red Notice, a pro gaunery čára přes rozpočet. Ve vlaku je z toho bitva, která agentovi i slečně vyjde, gaunerům ne a publiku a scenáristovi a producentovi Laurence Malkinovi jakž takž. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

kreyson13

Ta potrubní pošta pro lidi v plynovodu byla teda nablblá pekelně, ale jinak to splnilo svůj účel. Pobavilo. Účes hlavní záporkyně ukradla od Mirka Žaluda 🙂 ()

Jimmy73

Dalo se dívat, i když, někdy ten scénář ujižděl. V závěru, kdy běží černá labuť ve vinici, je možné si všimnout, jak s ní souběžně běží někdo v černém oděvu o pár řád vedle ()