Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Pohádka
  • Animovaný

Zajímavosti k filmům (15)

Panna a netvor

Panna a netvor (1978)

První záběr do tváře Netvora je až ve 41. minutě filmu.

Hvězdná brána - Paralelní vzpomínky

Hvězdná brána - Paralelní vzpomínky (2006) (epizoda)

Tato epizoda je věnována hlavnímu osvětlovači Jeffu Uptonovi. Jednalo se o jeho poslední práci předtím, než 15. července 2005 zemřel.

Vinaři

Vinaři (2014) (seriál)

Protože v době natáčení bylo synovi Terezy Kostkové teprve šest let, bylo by pro ni náročné do práce dojíždět. Proto s rodinou po dobu natáčení bydlela ve Vinařství U Kapličky, které v seriálu představovalo „Vlčkovo vinařství“.

Vinaři

Vinaři (2014) (seriál)

Herečka Tereza Kostková se kvůli roli Kateřiny Pavlíčkové musela mimo jiné naučit řídit sajdkáru a jezdit na čtyřkolce.

Magical Mystery Tour

Magical Mystery Tour (1967) (TV film)

Paul McCartney o filmu prohlásil: „Magical Mystery Tour byl tak trochu... no, ať už to dopadlo jakkoli... bylo to samo o sobě takové tajemné, jako třeba Rock and Roll Circus od Rolling Stones. Však víte, co se s ním stalo. Docela rád bych viděl, kdyby to takhle dopadlo i s tímhle filmem. Chce to trpělivost. Všechny tyhle věci nakonec fungují. Myslím, že to byla dobrá show. Jeho dny teprve přijdou.

The Beatles: Lady Madonna

The Beatles: Lady Madonna (1968) (hudební videoklip)

Komentář Ringo Starra k písni „Lady Madonna“: „Zní to jako Elvis, co? Ne, to nezní jako Elvis, to je Elvis. Dokonce i takové ty věci, kde to tahá hodně vysoko.

Let It Be

Let It Be (1970)

John Lennon o filmu prohlásil: „Dělat Let It Be bylo peklo. Když to začalo běžet, řada lidí si stěžovala, že v tom Yoko vypadá příšerně. Ale ani ten největší fanda Beatles by tuhle šestitýdenní mizérii nevydržel. Byla to ta nejhorší šichta na světě.

Pomoc!

Pomoc! (1965)

John Lennon o filmu prohlásil: „Help, to byla otrava, protože my jsme tehdy pořádně ani nevěděli, co se kolem nás děje. Ve skutečnosti Dick Lester s tím svým Batmanem předběhl dobu, ale my jsme v té době byli permanentně sjetý, a tak ty nejlepší věci, na kterých se válíme smíchy, skončily pod střihačským stolem.

Vyprávěj - Akce Zet

Vyprávěj - Akce Zet (2011) (epizoda)

V epizodě se Jana (Veronika Freimanová) ptá Františka (Radoslav Brzobohatý), kde vzal sazenice cuket. On odpoví, že mu je dala jeho snacha. V té době si ale František myslel, že žádné děti nemá. Až později zjistil, že má dceru. To ale nemění nic na tom, že žádnou snachu nikdy neměl a ani mít nemohl.

Reklama

Ovládací panel

Reklama

Reklama