ryccoly

ryccoly

okres Svitavy

0 bodů

Moje zajímavosti

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 8.6.2020
  Vinaři (TV seriál) (2014)

  - Protože v době natáčení bylo synovi Terezy Kostkové teprve šest let, bylo by pro ni náročné do práce dojíždět. Proto s rodinou po dobu natáčení bydlela ve Vinařství U Kapličky, které v seriálu představovalo „Vlčkovo vinařství“.

  • 8.6.2020
  Vinaři (TV seriál) (2014)

  - Herečka Tereza Kostková se kvůli roli Kateřiny Pavlíčkové musela mimo jiné naučit řídit sajdkáru a jezdit na čtyřkolce.

  • 1.4.2018
  Magical Mystery Tour (TV film) (1967)

  - Paul McCartney o filmu prohlásil: „Magical Mystery Tour byl tak trochu... no, ať už to dopadlo jakkoli... bylo to samo o sobě takové tajemné, jako třeba Rock and Roll Circus od Rolling Stones. Však víte, co se s ním stalo. Docela rád bych viděl, kdyby to takhle dopadlo i s tímhle filmem. Chce to trpělivost. Všechny tyhle věci nakonec fungují. Myslím, že to byla dobrá show. Jeho dny teprve přijdou.

  • 1.4.2018
  Magical Mystery Tour (TV film) (1967)

  - George Harrison i John Lennon byli od počátku proti natáčení filmu Magical Mystery Tour, ale podle vlastních slov měli pocit, že jej divákům tak nějak dluží.

  • 1.4.2018
  The Beatles: Lady Madonna (hudební videoklip) (1968)

  - Komentář Ringo Starra k písni „Lady Madonna“: „Zní to jako Elvis, co? Ne, to nezní jako Elvis, to je Elvis. Dokonce i takové ty věci, kde to tahá hodně vysoko.

  • 31.3.2018
  Let It Be (1970)

  - John Lennon o filmu prohlásil: „Dělat Let It Be bylo peklo. Když to začalo běžet, řada lidí si stěžovala, že v tom Yoko vypadá příšerně. Ale ani ten největší fanda Beatles by tuhle šestitýdenní mizérii nevydržel. Byla to ta nejhorší šichta na světě.

  • 31.3.2018
  Pomoc! (1965)

  - John Lennon o filmu prohlásil: „Help, to byla otrava, protože my jsme tehdy pořádně ani nevěděli, co se kolem nás děje. Ve skutečnosti Dick Lester s tím svým Batmenem předběhl dobu, ale my jsme v té době byli permanentně sjetý, a tak ty nejlepší věci, na kterých se válíme smíchy, skončily pod střihačským stolem.

  • 4.12.2017
  Vyprávěj (TV seriál) (2009)

  - Eva (Andrea Kerestešová) má mladší sestru Katarínu (Milena Minichová). Ve skutečnosti je ale o dva roky mladší právě Andrea.

  • 4.12.2017
  Vyprávěj - Akce Zet (S03E08) (epizoda) (2011)

  - V epizodě se Jana (Veronika Freimanová) ptá Františka (Radoslav Brzobohatý), kde vzal sazenice cuket. On odpoví, že mu je dala jeho snacha. V té době si ale František myslel, že žádné děti nemá. Až později zjistil, že má dceru. To ale nemění nic na tom, že žádnou snachu nikdy neměl a ani mít nemohl.

  • 7.2.2017
  Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál) (1993)

  - Arabela (Miroslava Šafránková) v seriálu pouští svým synům Karlu a Hyacintovi (Petr Nárožný a Pavel Zedníček) pohádku Tři oříšky pro Popelku (1973), kde si Popelku zahrála její slavnější sestra Libuše Šafránková, které role Arabely shodou okolností dvakrát utekla.