I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

První série - (7/10) : Seriál je fajnová rychlovka, která vás trochu pobaví, ale víc než vzpomínku na vybuchlou hlavu a vynikajícího Wyatta Oleffa si z něj neodnesete. Hlavní hrdinka není moc sympatická. Všechno ostatní už tady bylo.. Ale seriál není sám o sobě špatný.. Jenom je to téma už dost okoukané. Věřím, že se najdou fanoušci, kteří nejsou superschopnostmi si to užijí více než já. Nejlepší epizoda: Nejtemnější tajemství (E07) .

Cesta za živou vodou (2019)

(6/10). Pohádka se nese na podobné vlně jako její předchůdce. Originální pojetí nadpřirozených bytostí, které jsou výborně namaskované a zajímavě znázorněny. Doplněno je to samozřejmě šťastným koncem, kterému šéfuje Espen, která je výborná postava. Nehraje si na hrdinu a kolem sebe rozsévá pozitivní energii. Kdyby se takové pohádky točily u nás, tak by si z Trošky a Zelenky nikdo nedělal srandu a jejich pohádky by možná dosáhly aspoň na hodnocení větší než 20 %. Na lepší zítřky.

VyPlašení (2020) (pořad)

První díl byl naprostým vrcholem a já jsem se smíchy málem podělal.. To se totiž nedostalo na ty nevtipně trapné herce. Jugostav a Voliver naprostý strop.. Ale vyhodit je hned ze začátku? Chyba.. Možná se Kozub bál, že už nebude co převést, tak si tam raději nechal Votrubka, který je z jeho postav nejslabší.. Každým dílem jsem se musel víc a víc nutit, aby jsem se podíval.. To by se stávat nemělo.. Doufám, že Tři Tigři tímhle víc neztratí než získají.

Nabarvené ptáče (2019)

(6/10). Tento kolos, který nemá v novodobé české kinematografii žádnou konkurenci. Jde to vidět i na samotném filmu. Nabarvené ptáče je surové a tvrdé.. Ale fakt hrozně. Je to složeno z mnoha střípků, které přinášejí další řezné rány do kůže malého Joska. Hned přiznám, že v některých scénách jsem měl vážně husinu a dané scény mě dost poznamenaly. Myslím si, že na každého zapůsobí jednotlivé scény pokaždé jinak.. Každého zasáhne něco jiného. Nejhorší a zároveň hrozně pozoruhodné je, že ty hrůzyplné scény nepotřebují vůbec tlačit na pilu a stejně jsou mnohem děsivější než horrory, kde na ten strach přímo sází. Jak tady už mnohokrát padlo.. Kamera. Kamera je zde něco neviděného a je hrozně originální. Je výborná. Na druhé straně největší slabinou celého kolosu je místy táhlost, ticho, které ovšem místy dodává na procítění dané scény a přepálená stopáž. Po místy nekonečných třech hodinách ve vás konečný výsledek zanechá pouze bolest. Jakákoliv radost ze shledání otce a syna vyšumí do prázdna. A to je dle mého názoru hrozná škoda.

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

(4/10). Tohle pokračování jsem vidět nemusel. Mrzí mě, že se mi to nelíbilo, protože Angelina si zaslouží veškerou pozornost. Vypadala skvěle. Hlavně v těch obvazech. Ostatní postavy na mě žádný dojem neudělaly a celé to bylo jedno velké klišé. Největším bizárem byla Michelle Pfeiffer, které nepomohl ani make-up, aby nevypadala jak ježibaba z Hvězdného prachu.

Šprtky to chtěj taky (2019)

(7/10). Ideální komedie na zlepšení nálady a útěk od každodenního stresu. Film nabízí podívanou hlavně pro mladé lidi.. O nich to přece je.. Témata 21. století a je to svým způsobem i dost cool. Postavy jsou rozmanité, své a každý si tady najde svého oblíbence.. Ústřední hrdinky jsou dost v pohodě.. Musím říct, že mě Olivia Wilde jakožto režisérka velmi příjemně překvapila a vůbec si neudělala ostudu. Výborná jednohubka. Vůbec bych nezlobil, kdyby takových filmů bylo víc.

The End of the F***ing World - Série 2 (2019) (série)

Druhá série - (7/10). Jedná věc je jasná.. Kvalit první série to nedosahuje. Přesto se jedná o výtečnou podívanou, kde se vrací naši milovaní "hrdinové". James se oproti první sérii dost změnil.. Je sice pořád divný a tak trochu psycho, ale je hrozně zamilovaný a hrozně mu to sluší. James nemusí ani mluvit.. Jeho mimika mluví za vše. Na druhou stranu Alyssa neztrácí svůj dokonalý přízvuk a její chovaní je pořád na facku. Ovšem co mě trochu mrzelo bylo, že její hlášky už nebyly tak cool. Ale to je pouze maličkost. Velkým mínusem série, ale zároveň překvapením byla Bonnie. Nečekal jsem, že tvůrci dokážou zakomponovat takhle obratně novou postavu do příběhu.. Tvůrci posledních Star Wars by se měli učit. Bonnie sama o sobě nebyla špatná, ale její výkon mě nepřesvědčil jí fandit. Závěrem: Já osobně jsem spokojený.. Nejsem nadšený, ale spokojený jsem rozhodně. Třetí sérii nepotřebuji. Myslím si, že jak to skončilo, tak to taky skončit mělo. Nejlepší epizoda: Epizoda 7 (S02E07).

The End of the F***ing World - Série 1 (2017) (série)

První série - (8/10).  Postavy nejsou zamýšleny jako klaďasové, ale stejně je milujete. Na Alysse miluji její mám všechno na háku a ten její přízvuk? Dokonalost. James je zpočátku dost psycho. Postupně se z něj však stane totální ňuňas.. Děj se skvěle hýbe kupředu a 20 minut je ideální délka když nechcete sedět u seriálů hodiny a přesto se znamenitě bavit. Nemůžu také opomenout jak se tady pracuje s hudbou... Výborně zvolené songy. Ve zkratce: Jedná se o seriál, který staví na výborném ústředním duu, kontroverzním chování a koneckonců i přímo pojetím celého seriálu. Za mě výborné. Nejlepší epizoda : Epizoda 3 (S01E03)

Wind River (2017)

(9/10). Mrazivý thriller, který vám postupně servíruje po malých dávkách různé porce přírody, příběhů a otázek. Přistupujete na jeho hru, která vás na konci dostane totálně do kolen a vy nebudete vědět, která bije.

Creed (2015)

(8/10). Díky tomuto filmu jsem se podíval na celou ságu Rockyho. Od prvního dílu až po tento. A stálo to za to. Michael B. Jordan předvádí namáhaný výkon, který má srdce. Stallone mu sekunduje a je mezi nimi výborná chemie. Výbornou volbou byla Tessa Thompson, která k Michaelovi skvěle sedla.