Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Fantasy
  • Animovaný

Poslední recenze (86)

plakát

Banda - Herogasmus (2022) (epizoda) 

Tak tohle byl naprostý mazec!! Za mě bezpochyby nejlepší díl celého seriálu.

plakát

Stranger Things - Kapitola šestá: Příšera (2016) (epizoda) 

Nancy má kliku a její kamarád konečně nachází díru jako kráva ve stromu, ze které jí nakonec dostane a tím končí vlastně celá napínavá část dílu. Dál se děj točí prakticky kolem hlavních dětských hrdinů, což je pro mě opět to říkám prostě katastrofa. Bohužel můžu si za to sama, že koukám na seriál s dětmi v hlavních rolích. Jen jsem čekala, že děj kolem nich nebude až tak otravný a nudný. Jinak se konečně dozvídáme spoustu nových informací a společně s hlavními hrdiny se dostáváme na kloub několika důležitým záhadám. Z tohoto pohledu je díl skutečně fajn a konečně mám pocit, že se děj někam pohnul. Na druhou stranu mi ale přijde, že se veškerý uplynulý děj mohl nacpat do nějakých tří dílů a byla by to pecka. Je to pořád pro mě utahané a místy nudné a kvůli těm děckám i naivní a hloupé. To jako vážně ty dva blbci chtějí na vlastní pěst s pastí na zvířata zabít nějakou příšeru? Snad ne propána. Čichám také klišé v podobně romantického vztahu mezi Nancy a Jonathanem což mě bohužel také moc nebere. Snažím se nečekat nějaké zářné finále abych pak nebyla zase zklamaná, ale pořád čekám na tu bombu, co mě nadzvedne ze židle a díky které pochopím, proč má tenhle seriál tak vysoké hodnocení a takovou oblíbenost. Hodnocení: (slabší 4*)

plakát

Stranger Things - Kapitola pátá: Blecha a akrobat (2016) (epizoda) 

Po více jak roce – ani jsem si neuvědomila, že je to taková doba – se k tomuto seriálu vracím. Bohužel mě na první pokus nechytl tak, jak jsem očekávala a spoustu věcí jsem tedy zapomněla. Proto jsem se rozhodla na seriál podívat znovu a nutno poznamenat, že na druhý pokus mi přeci jen přijde malinko zajímavější. I když stihla jsem se zatím podívat na obsahově velmi podobný seriál Dark a ten u mě zatím nad Stranger Things jednoznačně vede. Nicméně konečně mi přijde, že se začínají věci nějakým způsobem více hýbat. Kolem 11 se točí další záhady a šerif je na stopě odhalení tajemství okolo zmizení Willa. Závěr dílu nabízí konečně bližší pohled na tu nestvůru či co to je, což se mi velmi zamlouvalo. kromě dobře vypadající další dimenze a hororové atmosféry jsem tady narazila na pro mě dost nestravitelný závěrečný děj. Tady mě opět bolela hlava z debility, s jakou dva pitomci jdou večer! do lesa lovit příšery s pálkou a pistolí. S jakou debilitou se rozdělí a místo aby po tom co něco ukradne přímo jim před očima srnku zdrhali tak jeden z nich debilně zaleze do tajemné díry ve stromě. To už na mě bylo fakt příliš. Korunu tomu dala poslední scéna, kdy frajer najde tašku jeho kamarádky u stromu, ve kterém je stále v tu chvíli díra jako kráva a kterou on nějakým zázrakem přehlídne. Tak tenhle závěr mi vážně zkazil celý dojem z jinak docela kvalitního dílu. Hodnocení: (slabší 4*)

Poslední hodnocení (1 966)

Mladý papež - Epizoda 8 (2016) (epizoda) (E08)

29.06.2022

Mladý papež - Epizoda 7 (2016) (epizoda) (E07)

29.06.2022

Mladý papež - Epizoda 6 (2016) (epizoda) (E06)

27.06.2022

Mladý papež - Epizoda 5 (2016) (epizoda) (E05)

27.06.2022

Mladý papež - Epizoda 4 (2016) (epizoda) (E04)

27.06.2022

Mladý papež - Epizoda 3 (2016) (epizoda) (E03)

27.06.2022

Mladý papež - Epizoda 2 (2016) (epizoda) (E02)

27.06.2022

Mladý papež - Epizoda 1 (2016) (epizoda) (E01)

27.06.2022

The Visit (2015)

26.06.2022

Reklama

Poslední deníček (2)

Zaklínač

The Witcher – Zaklínač (soundtrack)                                                                                             06.01.2020

Já to věděla je to tady. Jsem beznadějně zamilovaná, a to opět do hudebního podkladu. Ze začátku seriálu jsem se soustředila pouze na děj a postavy a když mě to po druhém díle trochu přestalo bavit, začala jsem víc vnímat hudbu. Nejdřív píseň Marigolda, pak docela vtipná ale výborná píseň při prvním sblížení Geralta a Yennefer, a nakonec úžasná píseň o Bílém vlkovi a byla jsem chycená a chvíli po titulcích posledního dílu jsem už hledala soundtrack a o půl hodiny později už jsem s bardem i zpívala. Jak vždycky říkám filmové hudba je jednou z nejdůležitějších věcí v seriálu či filmu. A tahle za poslech vážně stojí!!!

Reklama

Reklama