Jack Green je profesionální gambler, který by nenechal vyhrát ani svou vlastní babičku. Jeho ruce už mu vydělaly slušné jmění, ale když se pustí do hry s mafiánským kápem Machou, začne mu docházet, že tohle by mohla být jeho poslední výhra, tím spíš, že se tak nějak očekává, že ze slušnosti prohraje. Věci se ale trochu zvrtnou a i když se Jackovi podaří utéct, má teď dost velký problém. Macha se nenechá jen tak "vojebat" a vypíše na Jackovu hlavu velkou odměnu. Las Vegas je městem hříchu a z téhle akcičky kouká pozinkované futro. Ještě že má Jack pár triumfů v rukávu. (oficiální text distributora)

BuryGol

No ty vole Guyi, co mi to děláš? Takovejhle guláš jsem v hlavě pěkně dlouho neměl. Za Snatch nebo Lock, Stock etc. tě budu vynášet do nebe dokud nechcípnu, ale tohle jsem teda nepochopil! Super, že tam hraje Jason ale co ta druhá půlka? Asi si to někdy budu muset pustit znova, protože ta tvoje schizofrenická míchanice a prolínající se záběry mi dneska asi nedaj spát! Mix Pulp Fiction, Mementa a Dannyho Parťáků, nebo co to vlastně je? A nebo jsem možná já ten blbec a tys vytvořil něco nadčasovýho a geniálního....ale tohle je fakt za 3 hvězdy. Zatím... ()

P1tr

Překombinovaná sračka, která se Ritchiemu rozpadá pod rukama. Ritchie se po shitové komedii s Madonnou chtěl vrátit do starých kolejí o což se snažil tak vehementně, až z toho vzniknul blábol ze kterého vás rozbolí hlava. Čím blíže jsem byl konci, tím vícekrát jsem musel snímek pauzovat a dát si od něj pauzu, protože mnohdy už to bylo vážně moc. Ačkoliv Revolver nabízí spoustu důvodů, proč ho odstřelit, najde se i pár cool momentů, které ho do průměru přeci jen vytáhnou. Tohle si Ritchie mohl odpustit a hlavně to mohl odpustit nám. Kdo chce pravý Ritchieho comeback, pustí si RockNrollu. ()

silent cut

Co se to tu kurva děje? Guy Ritchie paří s Lynchem, nebo to prostě přehnal s kokainem? Guy Ritchie si dovolil natočit psychologický thriller? To mu jeblo? No... Vypadá to tak. Přiznávám, že koukat na Revolver po RockNRolle byl trochu masakr... Jako bylo toho moc... Bylo toho hooodně moc... Ale napodruhé už to zapadá... Tohle neni pokus o fight club... Tohle je ego club... ()

giovanni3

Netušil jsme co od filmu čekat dopředu jsme ani nevěděl žánrové zařazení (ano dle názvu to šlo tipnout) a tak jsme se s ,,čistou hlavou,, začal dívat a musím říct velké překvapení! Jason Statham v hlavní roli? Milé překvapení (můj oblíbený herec) + celkově zajímavá zápletka a hlavně celý průběh.. A to jak pan Green přicházel na to co jsou vlastně zač jeho dva společníci to byla paráda i já jsme stále hledal jiné vysvětlení než bylo to na které jsme se stále díval.. i ta rozpolcená osobnost pana Greena byla skvělá.. A hlavně byl dokonalý zabiják s pocity tedy ,,uklízeč,, (či jak se jmenoval).. Velká spokojenost silné 4z5 ()

ArdathBay

Dobrý nápad, zmatkoidní voice-overy, poměrně průhlední Gold(ovi). Spokojen jsem tak napůl. Na další shlédnutí možná lepší, ale kdo má dnes čas takový film nakoukávat podruhé ? Já ne a jestli se mohu přiznat, tak se mi ani moc nechce. ()

sedm.1

Sbal prachy a vypadni a Podfu(c)k jsou mé dvě zbožňované nedotknutelné kultovky a Guy Ritchie se po těchto dvou skvostech pro mě stal zbožňovaným režisérem,u kterého jsem netrpělivě čekal na další jeho počin.Přišel však "skvost" Trosečníci,a tak jsem doufal,že hold každý jednou šlápne vedle,příště bude líp.Bohužel,pro mě Guy šlápl Revolverem vedle i hned podruhé.Přiznám se,že mě tento film naprosto minul a narovinu říkam:o čem to ku*va bylo?Co to mělo za smysl?Skoro dvě hodiny neustálého omýlání různých citátů,nesmyslné filozofování,schizofréní monology pořád dokola a dokola,bez hlavy a paty,překombinování děje,který vlastně ani žádným dějem není,prostě hrůůůza.Navíc veškerá coolovost,která byla hlavní dominantou původních Ritchieho fláku zde vůbec nefunguje(ikdyž se tu alespoň vyskytuje a za to je jedna *) a veskrze nadupaní herci jsou jalový až běda,což tedy zvlášť u jinak vždy našláplého Stathama zamrzí nadvakrát.Revolver na mě prostě zapůsobil jako naprosto zbytečný film,kde se možná něco dělo a možná to mělo i nějakou myšlenku,ale já viděl jen pohybující se,neustále žvanící postavy na barevném podkladu(za ten barevný podklad je ta druhá*).Obrovské zklamání!!! ()

slovan1

Místami to připomína skvosty od Guye ale celkově dost nepovedené... Ritchie ukázal, že má na víc. Revolvér je ale taková zmatená slátanina v které jsem se stejně nakonec ztratil, ikdyž jsem si snažil zachovat přehled... Kecy o panovi Goldovi po celý film, zaplouvání až k psychologii Jacka Greena mě uplně dezorientovala. Za světlejší okamžiky 2*. ()

insurgentes

Tady nám vznikl zcela nový žánr, tzv. duchovní gangsterka. Krev cáká jako doposavad, jenom se řeší transcendentní témata nové transformované doby. Vynikající. ()

Maynard.

Co jéé? Chápu, že od filmu, kterej natočil G.R. čekáš dycky krapet víc, aspoň teda teď. Ale tohle není zas taková volovina, jak se tady v recenzích dočítám... Co mi teda na filmu přišlo asi nejhorší, tak je Jason S. s dlouhým hárem, to teda vypadá jak totální jeliman. Asi už se holohlavej musel narodit nebo nevím. Jinak je to taková spíš lepší gangsterka s celkem záludným a nečekaným příběhem. Ale n a jeho top filmy se to samozřejmě nechytá - viz.Rozhněvaný muž... ()

Han22

Je fajn, že Richie nezapoměl na styl a natočil pár pěkných scén jako přestřelka pod stolem nebo čistku v baráku, ale ten film jde strašně z kopce. První půlka stylová gangsterka, zatímco v druhé půlce se do toho začnou motat vnitřní hlasy, filozofický bláboly, hádky sama se sebou a celý to skončí pro mě nepochopitelným a nic nevysvětlujícím finále. Takový filmy přímo nesnáším a kdyby tu nebyla první půlka a těch pár dobrých scének, šel bych ještě níž. A to že Statham, jeden z nejlepších akčních hrdinů posledních let tu nemá žádnou pořádnou scénu, tak to je skoro na přesdržku a navíc tu vypadá jak vágus. ()

bruceman7

Se Stathamem jsem čekal parádní krvavou jízdu typu Snatch mixlou Oceans Eleven, ale dostal jsem něco úplně jiného. Přišlo mi to jako docela zajímavý psychologický film (v podstatě samá paranoia, schizofrenie a zmatení) - rozhodně je to na více podívání. V prvním si udělat náhled a při druhém (a u mně asi i mnoha dalších) se to pokusit pochopit. Docela chápu místní rozoruplné komentáře. Prozatím tedy 8/10 ()

wosho

Dost dobře natočené a zahrané na jedné straně, na straně druhé velice zmatené, nedomyšlené, přehnaně vykonstruované a závěrečná pointa uhodnutelná v první třetině. Silně výrazný film, na který se nedá zapomenout, přesto se na něj již nikdy asi neplánuje podívat. Snad jen na segmenty, Ritchie do filmu natočil pár vychytávek (naprosto stylová přestřelka Třídiče s gangstry těsně před koncem). ()

Ilhan

To je teda pořádnej guláš, to se jen tak nevidí. I na Guye Ritchieho trochu přehnané. Pro většinu diváku musí být hodně těžké se ve filmu orientovat, včetně mě. ()

cab

Bud jsem spatne videl, nebo neco snedl, nebo na necem halucinogenim jel, ale moudry jsem z toho nebyl. Kecy, kecy a zase kecy. Mozna jeden z miliona divaku by doporucil, ale ja mam schizu jeste dnes. 15% ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Ďalší job pre Kuriéra

Ďalší job pre Kuriéra

10.09.2005

Jason Statham, na ktorého charizme a coolovosti z veľkej časti stojí akčná pecka Kuriér (a ktoré sú zároveň jediným dôvodom, prečo si pozrieť pokračovanie), si v akčnom thrilleri CRANK zahrá… (více)