• Německo

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Německo, 2000, 118 min

• Gemini

Bezduchá a hloupá akční podívaná, která je tak leda výsměchem všem těm, kteří se z pouti za překonáním sebe sama nevrátili. Pokud se vám první polovina zdá celkem dobrá, počkejte na manželku Scotta Glenna, to vás definitivně uzemní. A ještě k tomu to trvá dvě hodiny, šmarjápano. Já nevím, jestli je to tím Chrisem O'Donnelem, ale víc než 20% by mi přišlo hloupější než tvrdit, že Schumacher je lepší než Senna.(30.6.2007)

Jeden z mých nej .. a to ani nevím pořádně proč ..(21.5.2008)

• forsberg

Komentář mého kamaráda horolezce: " Kdyby už se ti ty ko..te povedlo rozběhnout se v tom sněhu a skočit s těma cepínama takovou dálku, urvalo by ti to ruce debile". Krystalická blbost. Nebyl to asi záměr tvůrců, ale bavila jsem se náramně.(3.3.2007)

Zábavné, ale nic víc nic mín.Slušně odvedená práce :))(12.6.2004)

• Brouk

Nebyla by to špatná akční adrenalinovka kdyby... kdyby, ale na kdyby se nehraje. Největším úrazem, proč jsem se nezkamarádil s hlavními postavami byla jejich nepřirozená umělost a prkennost. V závěru filmu jsem místo toho, abych se řádně napnul nad dramatickým vyvrcholením, jsem fakt čekal až O´Donell vytáhne např. hřeben a vetře si pomádu do kštice či I.Scorupco vytáhne nějaký přenosný fén a začne se upravovat.... a už jen ta možnost, že by to tak bylo rozechvěla mou bránici a udělal jsem si z toho sám pro sebe pěknou šaškárnu... však to taky chvilkama pěkná šáškarna byla...(14.9.2005)