poster

Scooby-Doo: Abrakadabra!

 • USA

  Scooby-Doo! Abracadabra-Doo

 • Slovensko

  Scooby-Doo: Abrakadabra!

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 73 min

Režie:

Spike Brandt
 • AlistairMir
  *****

  Parádní díl u kterého jsem se opravdu nasmál a to hlavně díky hláškující mluvící navigaci, kterou rozhodně chci do auta abych mohl cestou necestou přidrandit až k zámku kouzel a u toho si dal třeba máslovou zmrzlinu. Jop fakt máslovou ten zmrzlinář byl opravdu zvláštní chlap. Naše parta se pouští do další záhady a tentokráte jde o opravdu velkou záhadu. Gryf je totiž velkej jako hrom a naší partě ukázkově zatopí jenže klid vážení pokud Vás honí gryf tak stačí sednout do dodávky a pustit hláškující navigaci, která Vám hned řekne co máte dělat...NA CO ČEKÁŠ??? JEEEEEEEĎ !!!(29.8.2014)

 • blackrain
  ****

  Se Scoobym a celým týmem záhadologů se nenudím nikdy. Vždycky se najde něco, co mě pobaví. Miluju závěrečné rozuzlení, kdy se všechno záhadné vyřeší.(12.4.2010)

 • Momo_desu
  ****

  Scooby Abracadabra dooooo! Wihíííííí. Odkaz na Lord of the Rings super, škoda, že som to nemala v originále. Zápletka okolo Gryfa celkom obstojná ale tá úžasne krásna škola! Jednoducho magnifique! Trošku som sa tohto dielu obávala ale nakoniec celkom fajn u mňa obstál. Scooby je proste najlepší!(3.9.2014)

 • Terva
  ****

  Hudbu dělal Robert J. Kral a hned při úvodních titulcích použil píseň " Scooby - Doo " od Just for Laughs, od nich ještě pak zazní " Magic " a " Tomorrow ". Jinak scela standartně animovaný snímek. Hledání Gryfa, což je napůl orel a napůl lev, se možná mohlo stát dobrým hororem, ale je to pohádka pro děti.(23.7.2010)

 • slatkac
  ****

  "Scooby-Dooby-DOOOO"(28.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace