Scooby-Doo: Abrakadabra!

Scooby-Doo: Abrakadabra!

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 73 min

Spike Brandt

Tyhle kouzelnické díly mě docela bavily. Vždy tam bylo něco potrhlého, co člověka rozesmálo a dítě ještě více.(1.8.2012)

"Scooby-Dooby-DOOOO"(28.6.2011)

Scooby Abracadabra dooooo! Wihíííííí. Odkaz na Lord of the Rings super, škoda, že som to nemala v originále. Zápletka okolo Gryfa celkom obstojná ale tá úžasne krásna škola! Jednoducho magnifique! Trošku som sa tohto dielu obávala ale nakoniec celkom fajn u mňa obstál. Scooby je proste najlepší!(3.9.2014)

Hudbu dělal Robert J. Kral a hned při úvodních titulcích použil píseň " Scooby - Doo " od Just for Laughs, od nich ještě pak zazní " Magic " a " Tomorrow ". Jinak scela standartně animovaný snímek. Hledání Gryfa, což je napůl orel a napůl lev, se možná mohlo stát dobrým hororem, ale je to pohádka pro děti.(23.7.2010)

Nový parádní Scooby-Doo! Záhady, duši, podivní profesoři, strašidla, přerostlí ptáci, trocha tajemna, vtípky, Scoobyho a Shaggyho hlad, tentokrát obzvláště prsatá Velma... Co víc si přát!(9.4.2010)