poster

Scooby-Doo: Abrakadabra!

 • USA

  Scooby-Doo! Abracadabra-Doo

 • Slovensko

  Scooby-Doo: Abrakadabra!

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 73 min

Režie:

Spike Brandt
 • slatkac
  ****

  "Scooby-Dooby-DOOOO"(28.6.2011)

 • Tuax
  ***

  Docela zklamání, tentokrát ani moc zajímavé a navíc ani moc zábavné. Líbil se mi akorát autonavigační systém, škoda, že nedostal více prostoru, jinak to tentokrát nijak nepřekvapilo. Rozuzlení bylo špatné i na pohádku s ohledem na proběhlé dění a následné vysvětlení je to jako slátanina dvou různých pohádek. Aspoň že na toho kouzelníka se dalo dívat a románek Shagyho. 5/10(6.7.2011)

 • Olík
  ***

  Jo jo, je to čím dál víc stejný, ale pořád stokrát lepší než poslední hrané filmy (např. Scooby-Doo: Začátek).(14.3.2011)

 • stration
  ****

  Nový parádní Scooby-Doo! Záhady, duši, podivní profesoři, strašidla, přerostlí ptáci, trocha tajemna, vtípky, Scoobyho a Shaggyho hlad, tentokrát obzvláště prsatá Velma... Co víc si přát!(9.4.2010)

 • AlistairMir
  *****

  Parádní díl u kterého jsem se opravdu nasmál a to hlavně díky hláškující mluvící navigaci, kterou rozhodně chci do auta abych mohl cestou necestou přidrandit až k zámku kouzel a u toho si dal třeba máslovou zmrzlinu. Jop fakt máslovou ten zmrzlinář byl opravdu zvláštní chlap. Naše parta se pouští do další záhady a tentokráte jde o opravdu velkou záhadu. Gryf je totiž velkej jako hrom a naší partě ukázkově zatopí jenže klid vážení pokud Vás honí gryf tak stačí sednout do dodávky a pustit hláškující navigaci, která Vám hned řekne co máte dělat...NA CO ČEKÁŠ??? JEEEEEEEĎ !!!(29.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace