Scooby-Doo: Abrakadabra!

Scooby-Doo: Abrakadabra!

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 73 min

Spike Brandt

Tyhle kouzelnické díly mě docela bavily. Vždy tam bylo něco potrhlého, co člověka rozesmálo a dítě ještě více.(1.8.2012)

Docela zklamání, tentokrát ani moc zajímavé a navíc ani moc zábavné. Líbil se mi akorát autonavigační systém, škoda, že nedostal více prostoru, jinak to tentokrát nijak nepřekvapilo. Rozuzlení bylo špatné i na pohádku s ohledem na proběhlé dění a následné vysvětlení je to jako slátanina dvou různých pohádek. Aspoň že na toho kouzelníka se dalo dívat a románek Shagyho. 5/10(6.7.2011)

Jo jo, je to čím dál víc stejný, ale pořád stokrát lepší než poslední hrané filmy (např. Scooby-Doo: Začátek).(14.3.2011)

Další autobusová "projekce". Překvapivě docela netrapné, ale zcela nepřekvapivě je hlavním padouchem opět jedna z hlavních postav, a to konkrétně zase ten "nejméně očekávatelný". Scooby-Doo je hrozně pro děcka, tady opravdu nečekejte zvrat. Ale jak se tady dívám na ty komentáře... :D(23.7.2012)

Se Scoobym a celým týmem záhadologů se nenudím nikdy. Vždycky se najde něco, co mě pobaví. Miluju závěrečné rozuzlení, kdy se všechno záhadné vyřeší.(12.4.2010)