Scooby-Doo: Abrakadabra!

Scooby-Doo: Abrakadabra!

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 73 min

Spike Brandt

Parádní díl u kterého jsem se opravdu nasmál a to hlavně díky hláškující mluvící navigaci, kterou rozhodně chci do auta abych mohl cestou necestou přidrandit až k zámku kouzel a u toho si dal třeba máslovou zmrzlinu. Jop fakt máslovou ten zmrzlinář byl opravdu zvláštní chlap. Naše parta se pouští do další záhady a tentokráte jde o opravdu velkou záhadu. Gryf je totiž velkej jako hrom a naší partě ukázkově zatopí jenže klid vážení pokud Vás honí gryf tak stačí sednout do dodávky a pustit hláškující navigaci, která Vám hned řekne co máte dělat...NA CO ČEKÁŠ??? JEEEEEEEĎ !!!(29.8.2014)

"Scooby-Dooby-DOOOO"(28.6.2011)

Tyhle kouzelnické díly mě docela bavily. Vždy tam bylo něco potrhlého, co člověka rozesmálo a dítě ještě více.(1.8.2012)

Scooby Abracadabra dooooo! Wihíííííí. Odkaz na Lord of the Rings super, škoda, že som to nemala v originále. Zápletka okolo Gryfa celkom obstojná ale tá úžasne krásna škola! Jednoducho magnifique! Trošku som sa tohto dielu obávala ale nakoniec celkom fajn u mňa obstál. Scooby je proste najlepší!(3.9.2014)

Jo jo, je to čím dál víc stejný, ale pořád stokrát lepší než poslední hrané filmy (např. Scooby-Doo: Začátek).(14.3.2011)