Scooby-Doo: Abrakadabra!

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 73 min

Spike Brandt

"Scooby-Dooby-DOOOO"(28.6.2011)

Docela zklamání, tentokrát ani moc zajímavé a navíc ani moc zábavné. Líbil se mi akorát autonavigační systém, škoda, že nedostal více prostoru, jinak to tentokrát nijak nepřekvapilo. Rozuzlení bylo špatné i na pohádku s ohledem na proběhlé dění a následné vysvětlení je to jako slátanina dvou různých pohádek. Aspoň že na toho kouzelníka se dalo dívat a románek Shagyho. 5/10(6.7.2011)

Jo jo, je to čím dál víc stejný, ale pořád stokrát lepší než poslední hrané filmy (např. Scooby-Doo: Začátek).(14.3.2011)

Nový parádní Scooby-Doo! Záhady, duši, podivní profesoři, strašidla, přerostlí ptáci, trocha tajemna, vtípky, Scoobyho a Shaggyho hlad, tentokrát obzvláště prsatá Velma... Co víc si přát!(9.4.2010)

Parádní díl u kterého jsem se opravdu nasmál a to hlavně díky hláškující mluvící navigaci, kterou rozhodně chci do auta abych mohl cestou necestou přidrandit až k zámku kouzel a u toho si dal třeba máslovou zmrzlinu. Jop fakt máslovou ten zmrzlinář byl opravdu zvláštní chlap. Naše parta se pouští do další záhady a tentokráte jde o opravdu velkou záhadu. Gryf je totiž velkej jako hrom a naší partě ukázkově zatopí jenže klid vážení pokud Vás honí gryf tak stačí sednout do dodávky a pustit hláškující navigaci, která Vám hned řekne co máte dělat...NA CO ČEKÁŠ??? JEEEEEEEĎ !!!(29.8.2014)