Scooby-Doo: Abrakadabra!

Scooby-Doo: Abrakadabra!

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 73 min

Spike Brandt

Další autobusová "projekce". Překvapivě docela netrapné, ale zcela nepřekvapivě je hlavním padouchem opět jedna z hlavních postav, a to konkrétně zase ten "nejméně očekávatelný". Scooby-Doo je hrozně pro děcka, tady opravdu nečekejte zvrat. Ale jak se tady dívám na ty komentáře... :D(23.7.2012)

Docela zklamání, tentokrát ani moc zajímavé a navíc ani moc zábavné. Líbil se mi akorát autonavigační systém, škoda, že nedostal více prostoru, jinak to tentokrát nijak nepřekvapilo. Rozuzlení bylo špatné i na pohádku s ohledem na proběhlé dění a následné vysvětlení je to jako slátanina dvou různých pohádek. Aspoň že na toho kouzelníka se dalo dívat a románek Shagyho. 5/10(6.7.2011)

Scooby Abracadabra dooooo! Wihíííííí. Odkaz na Lord of the Rings super, škoda, že som to nemala v originále. Zápletka okolo Gryfa celkom obstojná ale tá úžasne krásna škola! Jednoducho magnifique! Trošku som sa tohto dielu obávala ale nakoniec celkom fajn u mňa obstál. Scooby je proste najlepší!(3.9.2014)

"Scooby-Dooby-DOOOO"(28.6.2011)

Se Scoobym a celým týmem záhadologů se nenudím nikdy. Vždycky se najde něco, co mě pobaví. Miluju závěrečné rozuzlení, kdy se všechno záhadné vyřeší.(12.4.2010)