drozd

Nevím, jestli se tomuto žánru dá říkat sci-fi, Adrien Brody i Keira Knightley z toho udělali docela zajímavé komorní drama s dost zajímavou zápletkou. ()

Fanfán

docela dobrá psychárna laděná do podobného směru, jakým byl film Hranice života ... uvažování o tom co je po smrti, jestli se dá ovlivnit budoucnost, zažít jednu věc dvakrát, uděla cíleně šťastným sebe i své blízké... Tyhle příběhy jsou mi hodně blízké. Přesto dám jen čtyři hvězdičky a tak 80% nevim proč, snad jen, že mě to nenadchlo tak moc, jak mě to nadchnout mohlo.... ale taky je pravda, že první sledování jsem protrpěl s rýmou a kašlem, zabalenej do dek a potil se, takže na podruhý to možná bude příště lepší ()

james11

Ve filmu jsem se ze začátku dost strácel, ale to asi nebylo moje chyba, to byl účel filmu! Film postupně odhalý minulost a budoucnost... Dohromady to dá pěkný obrázek (až na několik nelogických maličkostí...). Přesto film je více než nadprůměrný. ()

Tomulka

Nevím kdo dává filmůmnálepky, ale horor určitě ne. Fantazy moc se mi nezdá. Sci-Fi určitě. Film je sice krátký, ale příběh by mohl být trochu svižnější. Nakonec však musím dodat, že Adrien Brody svým excelentním hereckým výkonem dal filmu velké kouzlo a příběhu dal duši jen díky němu jsem uvažoval o dání pěti hvězdiček. Nakonec však jen čtyři. (Moc mi v příběhu chybělo napětí, očekávání něčeho nečekaného, nečekaný konec nebo prostě něco lepšího než jsme mohli ve filmu vidět. ()

kondomxxl

Tento film sa dal spracovať dvoma spôsobmi, vysoko a nízkorozpočtovým. Neviem či by bol ten vysokor. lepší, ale tento je rozhodne skvelý, hoci sa niekomu takýto ''laciný '' spôsob nebude páčiť. Adrien Brody je proste talent, a Keira konečne ukázala že herecká škoda sa oplatila. Myšlienka filmu sa prediera od začiatku do konca a rozhodne nejde o film na ktorý by sa malo zabudnúť. Za mňa 85% a možno bude viac po druhom zhliadnutí, ktoré určite príde. ()

jazzuSKA

Já říkám moc pěkné! film se drsně zamýšlí nad důležitými věcmi a servíruje nám to jako sci-fi pátrání po vlastním vrahovi. Pro mne brilantní Brody i Keira, nemám co k tomu dodat. Jen je podle mne nemuseli se spolu nechat vyspat, pro mne by to mělo větší náboj. ()

tata22

Líbilo a dost. Tohle je moje krevní skupina, tajemné, mysteriozní, dobré herecké výkony, vydržel jsem bez dechu celý film. ()

Kubasino

"Ale tak jako jo, ale nevím no." Takhle hloupě jsem odpovídal kamarádovi, který se mě ptal, jak se mi tento snímek libil. Je to komplikované možná kolikrát až moc a mě to prostě nesedělo. Podobného ražení jsem viděl filmů několik a tenhle je z nich nejslabší. Adrien Brody ani Keira Knightley nehráli špatně, ale taky to příliš nepozvedli. Samozřejmě měl film i silnější momenty, ale víc jak průměrem to u mě nezůstane. ()

p.urbaczka

Pro mě byl v tomto případě výborný výkon Adriena Brody a pohled na krásnou Keiru Kneightley přece jen málo. Od filmu jsem čekal více. Ačkoliv náměty s cestováním v čase sám vyhledávám, v tomto případě mi film přišel hodně nedomyšlený. Velice mě však zaujal Daniel Craig. Objeví se ve filmu sice zřídka, ale přesto je jeho role v podstatě jediné, co si budu déle pamatovat. Jemu jsem věřil, že do té léčebny opravdu patří. ()

martpolak

Po Pianistovi zřejmě druhá největší role Adriena Brodyho. Tento film jsem si velice oblíbil, nejen kvůli extrémně zajímavému příběhu s motivem cestování časem alá Osudový dotek, ale především kvůli úžasnému hereckému výkonu právě Adriena Brodyho. Na vedlejší koleji trochu zaostává Kiera Knightley, ale to je dáno spíše povahou role, i ona byla v tomto filmu výrazná. Hudební motiv je velice líbilý, k ďeji se hodí. (SPOILER) Zaujal mě též velice nevšední konec, kdy je na otázku "Kolik máme času?" odpovězeno prvními slovy písně, kterou začínají titulky. ()

Odbornik___

Urcit jeden z tech lepsich filmu.Herecky zahrano,skvele. Dej docela obycejny, misty k zamysleni. Poradny konec tomu chybi. Ale jinak ok. 75% ()

krijka

Je náš osud předem daný? Má smysl, bouřit se proti něčemu, co nás čeká? Můžeme změnit vlastní smrt? I to jsou otázky, které tento film klade. Jackův život není moc uspokojivý, utrpěl zranění hlavy a má výpadky paměti, byl nespravedlivě odsouzen za vraždu, kterou nespáchal a léčba v psychiatrické léčebně spočívá v tom, že ho nadopují a zavřou do schránky na mrtvoly smotaného ve svěrací kazajce. Nic moc. Pak ale zjistí, podobně jako Londonův Tulák po hvězdách, že v těch chvílích absolutní osamělostí může opustit své tělo a dostat se do budoucnosti. Ale ani to není nic moc, protože se dozví, že za čtyři dny zemře. Co teď? Pídí se po způsobu své smrti, snad chce i bojovat, ale brzy se dostaví ne rezignace, ale smíření a vyrovnání. Osud nelze změnit, ale je třeba pochopit, proč se to všechno děje. O tom tento film je, o smíření s osudem, vlastním životem, smrtí, snad s Bohem i s lidmi. Pochopit, co můj konec může přinést jim. Jak jim může pomoct. Jack to pochopí, udělá, co je třeba a… Zemře? To není podstatné a tvůrci na to neodpovídají. Důležité je, co zazní v poslední větě: „Kolik času nám zbývá?“ A jak tento čas nejlépe využít. ()

olik.s

moje velmi oblíbené téma, ale po shlédnutí tohoto filmu jsem se cítil poněkud..prázdný. herecké obsazení parádní..btw. Daniel Craig by měl častěji hrát pomatence :) nevylučuji, že se k tomuto snímku jednou rád nevrátím...vlastně.. How much time do we have... ? ()

ReTeZa

Za začátku jsem trochu nechápala, co má znamenat ta "červená krabice", ale postupem času jsem tomu začala přicházet na kloub... Film se vtáhnul a po celou dobu sledování nepustil (opominu-li občasné výkřiky typu "co mu to dělají.?" a "kde to zase je.?!) ()

lajkus

SPOILER.... Cajdák cajdák a zase cajdák, na konci chyběli už jen malí amorové s růžovýma prdelema.... ale ted vážně, film ok tak za 3 hvězdy, ta moje hvězda navíc je za Daniela Craiga, který mě tímto filmen přesvědčil, že je herec a ne jen blbeček, kterej umí jeden namachrovanej xicht.... ()