Titulní postava Happy Gilmore je dospívající mladík z předměstí, který sní o kariéře slavného hokejisty. Přes své nadšení pro hru a temperament však postrádá pro hokej potřebný talent. Jednoho dne se stanou dvě věci, které spolu zdánlivě vůbec nesouvisí. Happy objeví, že babičku, která ho vychovala, soudně vystěhovali z domu, protože neplatí daně. A pak čirou náhodou zjistí, že jeho divoký styl střelby na bránu je sice pro hokej naprosto nepoužitelný, může však být velmi účinný v golfu. Aby mohl vykoupit babiččin dům zpět, začne hrát o peníze. Setká se přitom s golfovým trenérem Chubbsem, který mu začne pomáhat a přesvědčí ho, aby se přihlásil na místní turnaj. Překvapivý úspěch ho přiměje k přestupu na profesionální dráhu. Navzdory neobvyklému stylu, nesoustředěnosti a hokejovým manýrům, které se ke golfu příliš nehodí, začíná Happy vyhrávat turnaje. S Chubbsovou pomocí se snaží zlepšit styl hry a připravit se na střetnutí s favoritem Shooterem. Krátce před zápasem umírá jeho trenér, ale Happy, povzbuzován sympatickou komentátorkou Virginií, přece jen do hry nastoupí. (TV Nova)

Jonatthan

Sandlerovým komediím přicházím nějak nachuť...a po dlouhé době jsem opět vidět v nějakém filmu Howarda Kiela /protivník Jamese Bonda zvaný Čelisti/ ()

Slam7

Sandler je určitě kvalitní komediální herec, ikdyž ne každym filmem se divákovi zavděčí. Naštěstí tady to neni ten případ. Myslim si, že je to jedna z jeho lepších komedií a já se dobře bavil. Kdo aspoň trochu rozumí golfu, tak bude víc nadšenej než ostatní diváci. ()

Forum.

Klasická příběh z nuly na sto s jedním padouchem , který je frajer tak trochu mimo. Naprosto klasický příběh , který se liší snad jen občasným dobrým vtipem. 45% ()

baclajean

Asi som už vyrástol z komédií tohto typu, hoci prispel k tomu dozaista aj Chris McDonald, ktoré ho nemám príliš rád. Treba však prihliadať na to, že sa písal rok 1996, Sandler svoju fazónu skvelého herca v komédiách dosiahol až v neskorších rokoch - a každý nejako začína. ()

]V[()Rt

Sandler jako psychopatickej ultralabilní vidláckej hokejista / golfista. Stiller jako psychopatickej zneuživatel / ošetrovatel starejch lidí. Weathers jako psychopatickej jednorukej trenér, kterýmu ukous ruku aligátor a nad tím vším září McDonald jako psychopatickej úlisnej arogantní narcis, co nesnáší všechny (především pak starý lidi) a všechno kromě sebe a golfu. Bez nadsázky oscarová Mcdonaldova role. "I eat pieces of shit like you for breakfast." "You eat pieces of shit for breakfast?" ()

ThePaul

"Využij talent, já ho měl a nedovolili mi jít na green." "Protože ste černej?" "Ne, protože mi ten aligátor ukous ruku." ()

cirkulace

Průměrná Sandlerovka pro nenáročné večery. Upozornění pro golfisty: Váš "sport" v tomto filmu dost utrpí na prestiži... ()

unclejack

Dvojka Adam Sandler Christopher McDonald tento film ťahá svojimi talentmi a hoci sa jedná o vcelku jednoduchú, ťahko stráviteľnú hic zábavu, predsa len som za ňu rád. Odreagovanie, úsmev na perách, žiadne prekvapenia na greenoch. Ujde to, čo poviete? ()

BrusVejn

Hlúpe, lacné, fekálne, primitívné, trápne, nezábavné. Typický Sandlerov film. Ešte štastie, že to má len 90 minút. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers