Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RAiken
  **

  Ačkoliv příběhy a osudy hlavních hrdinů jsou sami o sobě dostatečně tragické a zajímavé, tak vás jejich převyprávění nijak nezaujme, pouze opět potvrdí všeobecný fakt o hrůzách 2. světové války a snad ještě větších hrůzách bolševismu. Nevím proč, ale s postavami se nedokážete sžít a po skončení filmu už si na ně ani nevzpomenete. Navíc Ester Geislerová je "moc obyčejná" na to, aby mohla jakkoli zaujmout a tím, že si zde vůbec zahrála, nám ukazuje, jak málo talentovaných mladých hereček máme.(2.4.2006)

 • Frenegonda
  ****

  Němci, Češi, Poláci, Afričani nebo Maďaři - krutost je pořád stejná.(29.9.2008)

 • fleker
  ***

  aber ja nevedela že karjala být také unter kult.....na teď už endlich rozuměla těm rozmáchlým gestům herren schiedsrichter im Helsinki(23.2.2008)

 • stration
  ***

  Promarněná šance. Tolik jsem se na film těšil. A opravdu jsem byl až nasraný, co z toho Cieslar udělal. Nezvládnutý film. Stokrát škoda.(11.12.2008)

 • Radiq
  *

  Dyť ten děj je úplně jakejsi rozcupovanej. Nevím, kdo je kdo. Můžou za to dvě věci. Za prvé: všichni tam mluvijou hrozně potichu nebo jim není rozumnět (třeba mě nasralo, když se jí jeden polák zeptal: rozumňjete? a ona řekla: rozumim. ale já jsem teda nerozumněl). A za druhé, že vůbec nevím, kdo je Němec, kdo Čech, kdo nácek, gestapo, std a koho hraje Baroš nebo Vetchej a zlá Stašová - prostě mi úplně unikly historické souvislosti, které tam vůbec nebyly vysvětleny. Nejsu žádnej hňup, ale tvůrci si asi mysleli, že všichni o předválečné a poválečné situaci mají jasno.(7.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace