Britannic (TV film)

Britannic

Drama / Romantický / Akční / Válečný

Velká Británie / USA, 2000, 94 min

• Malarkey

Efekty - strašný, ta loď vypadá opravdu úchvatně, animace počítačové hry v roce 1998 by vypadala líp. Příběh - debilní, na všech frontách. Herecké výkony - nechápu co tam dělá John Rhys - Davies. Zařazení - drama, romantické, akční, válečný? ani jedno, Hlavně je to velká sračka.(3.6.2009)

• Tosim

Jacqueline Bisset je stará a John Rhys-Davies to holt všechno sám neutáhne.(30.3.2004)

• xxmartinxx

Vážně jsem si nejdřív myslel, že dám hvězdu za to, že měli filmaři odvahu využít šanci, jež je předem odsouzena ke katastrofě. Vzhledem k tomu, že tenhle film jsem viděl už dávno a pořád jsem na něj naštvaný, ale nakonec zůstanu u odpadu.(7.6.2010)

• Pejpr

Místy mě bavil Shakespearovský motiv zakázané lásky, ale kdyby jenom nebylo tolika stupidních scén.. Jinak o skutečném potopení Britannicu nevím vůbec nic, možná proto mi unikly historické nesrovnalosti.... Ale došlo mi, že tím kulometem to torpédo asi nezastavil :D(2.3.2009)

• Ištván87

No tak to je hukot.(12.3.2009)

• - Loď se měla původně jmenovat Gigantic. (rafix)

• - Spoiler: Ve filmu může za potopení lodě bomba, podle oficiálních zpráv však Britannic najel na námořní minu, což způsobilo jeho potopení, a to přibližně za 57 minut. (Nach)

• - Kromě Britannicu měl Titanic ještě jednu sesterskou lod a to Olympic, která měla také havárii, ale nepotopila se. (Janzic999)