Britannic (TV film)

Britannic

Drama / Romantický / Akční / Válečný

Velká Británie / USA, 2000, 94 min

• Spinosaurus

Tak tohle je peklo. Herecké výkony jsou nejen špatné,ale dokonce i protivné,efekty špatné až běda,komparzu HODNĚ málo (celý Britannic je evakuován během 5 minut). Jednu hvězdičku za Paynea,který alespoň dělal,že hraje a za tu komickou scénu se sestřelováním torpéd.(23.7.2007)

• Djkoma

Ne díky a pak že Titanic je blbost....(4.2.2005)

• xxmartinxx

Vážně jsem si nejdřív myslel, že dám hvězdu za to, že měli filmaři odvahu využít šanci, jež je předem odsouzena ke katastrofě. Vzhledem k tomu, že tenhle film jsem viděl už dávno a pořád jsem na něj naštvaný, ale nakonec zůstanu u odpadu.(7.6.2010)

• woody

Zkrátím to.Film stojí za starou belu(hezky česky řečeno:za HOVNO).(23.2.2003)

• Malarkey

Efekty - strašný, ta loď vypadá opravdu úchvatně, animace počítačové hry v roce 1998 by vypadala líp. Příběh - debilní, na všech frontách. Herecké výkony - nechápu co tam dělá John Rhys - Davies. Zařazení - drama, romantické, akční, válečný? ani jedno, Hlavně je to velká sračka.(3.6.2009)

• - Loď se měla původně jmenovat Gigantic. (rafix)

• - Spoiler: Ve filmu může za potopení lodě bomba, podle oficiálních zpráv však Britannic najel na námořní minu, což způsobilo jeho potopení, a to přibližně za 57 minut. (Nach)

• - Kromě Britannicu měl Titanic ještě jednu sesterskou lod a to Olympic, která měla také havárii, ale nepotopila se. (Janzic999)