Astu.

Speedy. Frenetický střih míchanej s pomalýma melancholickýma záběrama na silnici (motiv cesty, dobrej nápad, kór u filmu o stimulantech). Spun je rozhodně netradiční i mezi snímky o drogách, plnej bizardních postav a halucinogeních scén, úpadek hlavních charakterů není zobrazen melodramaticky jako v Requiem for a dream se zdviženým prstem, spíš jenom tak okrajově. Postavy jsou zasazené do reálného prostředí, což jenom podporuje vtažení do děje. Roztříštěnost (komedie/drama/akce/melancholie) mi nevadila, spíš dotváří zvláštní dozvuk, který by měl správný film o drogách mít. Spokojenost. ()

adui7

Někdy vtipný, lítaj kolem vás zvuky a obrazy všehomožnýho, místy prokládaný animacema z fantazie hrdinů..takže chvíli se smějete pak docela pauza a kecy o ničem..ale občas se tam míhaj fráze, který jsou v každym filmu.:/ Jinak docela originální a fajn film, na odreagování a nic hlubokýho. *** ()

phoenix631

Smál jsem se jako blázen jenom věcem,kterým se reálně smát nejde.Je to zajímavé,smutné,místy nudné.Varování pro ty co nesnáší dobře blikající světýlka a rychlé střihy,někdy z toho bylo špatně i mě. ()

Rathe

Tenhle film mi připomíná skvělou jízdu.... na houpacím koni. O drogách jsem viděl spoustu filmů a rozhodně mezi nimi byly zajímavější díla. Hlavní postavy nejsou ničím výrazné aby jste si je zapamatovali. Ani nejsou nějak charakteristické aby jste si je zalíbili. Prostě to začalo a skončilo a jde se dál. Hvězdičky dávám pouze za nahou přítelkyni, která zůstala několik dní připoutaná k posteli. A za zmlácení toho týpka v obchodě - a to v obou případech. ()

andy60

Takovou jízdu bych u DVD Edice určitě nehledal. Možná jejich nejpovedenější titul. Děj je sice stále o jednom a tom samém,scénář taky není bůhvíco, ale má to koule. Někdy je to trochu za hranou, ale za mě příjemné překvapení. ()

Prck4

Dobře natočené, herci neherci hráli v celku fajnově. Jakožto člověk co má zkušeností dost s tímhle svinstvem a hlavně s tím jak to lidi dohání k šílenství, jak chcou fakt jít už spát ale další pudr do nosu je probere na pár hodin a je to pořád a pořád horší až se začíná dostavovat dezorientace v času a prostoru, paranoia, neschopnost logicky uvažovat, halucinace, hlasy v hlavě, agresivita, bludy až celková neschopnost se samostatně rozhodovat. Znám lidi co z toho zkončili jako zelenina v psychiatrické léčebně pro nebezpečné pacienty. Tady ten film je lehce nastiňuje asi to nejméně strašné co se vám z toho stane. ()