davidek

Nejhorší z celé slavné trilogie a nejdelší. Možná díky titulkům. Nemůžu ale dát odpad, neboť i toto sprasené dílko má trochu humoru. ()

Právnička

Pořád stejná hrůza, jako jednička a dvojka, ale přesto za pár vydařených vtipů dávám jednu hvězdičku (ale trhám si u toho vlasy :o) ) No, chápejtte toto "vysoké" hodnocení jako "odměnu" za všechny díly a vlastně i jako radost z toho, že už nebylo natočeno čtvrté pokračování :o) ()

blackJag odpad!

Nevtipné panoptikum hrůzy. Schválně jsem si jeden díl dal, protože Trošku neodsuzuji s obecnou samozřejmostí (jako velké procento filmových fanoušků), ale opravdu nechápu, jak člověk, který natočil televizní evergreeny jako Slunce, seno (klidně celou trilogii) nebo Bota jménem Melichar (filmy, u kterých u bedny vždycky zaparkuji), dokázal položit základ takové zhůvěřilosti. 0% ()

ghatos odpad!

Tohle si nezaslouží ani komentář. Nenávidím malého Pepana. Ten kluk je strašně nesympatický - vlastně personifikuje celý ten paskvil. Nejvtipnější byl tlustý brankář. Stačilo se na něho jen podívat. 9%. ()

Gallagher odpad!

Nenabízí se jiné vysvětlení než, že Zdeněk Troška od "Létajícího kováře" ujíždí na drogách. Tohle přece nemůže natočit rozumně smýšlející člověk :( ()

J-o-k-e-r

Minimálně o tu *lepší než pitomá 2ka, ale i tak už originální nápad prvního dílu ztrácí na lesku, a spadá do velmi hluboké jámy trapnosti. ()

kklepkaa odpad!

Větší píčovinu jsem už dlouho neviděla... Troška by už měl dostat zákaz točit. Vážně se mi dělá špatně při pomyšlení, co by udělal s rozpočtem na Pán Prstenů... ()

Kosmik 1 odpad!

Já se ptám proč? ... Stejně na to všichni jak pitomci koukáme. :D Téměř 30500 hodnocení. Ať je to jak chce, na pana Trošku už jen tak někdo nezapomene. 0% ()

Pit

Už po druhom pokračovaní a keď som počul, že sa chystá aj trojka som z toho nemal dobrý pocit. A vyšlo to. Sílené pokračovanie, ktoré už nefungovalo ani v dvojke, otrepané "vtipné" frázy ktoré už sú také staré, že ich používajú aj deti v škôlke a podobne. Bol som veľmi sklamaný, ale aby som nebol len stále negatívny, všimol som si medzi bežnými ľudmi okolo seba, že nejaký dopad na bránice to ešte stále malo, takže musím to brať aj z tej stránky a nehladieť len na svoj bezprostredný pocit, takže za tých ľudí okolo dávam 1 *. ()

P1tr odpad!

Další rok, nový Kameňák. Tak si říkám, jestli tuto sérii nemá na starosti Joker a zda-li se nejednalo o součást mnoho let dopředu naplánované mediální kampaně k Temnému rytíři. ()

spikey1 odpad!

a pak jsem se probudil a měl totálně propocený prostěradlo klepal jsem se a přítelkyně mi říkala že jsem děsivě křičel ze spaní.... ano... zdálo se mi že mě někdo donutil se ještě jednou podívat na tento snímek ()