Jansuper

možná byla chyba ve filmové stopáži která je zbytečně moc dlouhá stačilo kratší dobu a hned by to bylo lepší, ale i tak pan troška aspoň opět se snažil hledat a vymýšlet něco nového a nevymýšlel každou blbinu, pořád dobrá dávka vtipů hodně z nich sem vůbec neznal.  Prostě jen tvrdím že to snáší prostě zbytečně moc kritiky ()

Honza__St.

Trojku si už měli odpustit. Je vidět, že už vařili z vody, a ani vtipy o Cikánech (nejsem a nebudu politicky korektní), ani Dolly Buster (která navíc už tenkrát vypadala na padesát, a vlastně vůbec nechápu jak si nad ní vůbec někdo mohl i v dřívějších dobách vy...vy víte co) to nezachrání. Hvězdička navíc na protest proti zdějším fanatickým intelektuálům, ale tady ji přidávám už opravdu z posledních sil. ()

Nataniel73 odpad!

Filmu som udelil odpad z jediného prostého dôvodu. Nie je na ňom nič, čo by sa dalo hodnotiť. Sex, cigáni a tie najtrápnejšie vtipy aké si len dokážete predstaviť. Celkom sa mi páči hudba, ale to samozrejme na hviezdu nestačí. A v prípade Kameňáka si dovolím tvrdiť, že to divák môže pokojne zhodnotiť aj keď film povedzme vypol v polovici. Tým, ktorí toto dopozerali do konca všetka česť. Mne sa to nepodarilo a to som sa fakt snažil. ()

RADUNA odpad!

Nechapu,jak nekdo na tento film muze dat penize....nechci odsuzovat zadneho divaka kazdemu se libi neco jineho ale dokud na tyto filmy budem chodit tak vsichni pani Troskove,Novotny a jim podobni nas budou neustale krmit podobnymi kyci. ()

String

Nápad Kameňáku - natočit film podle vtipů - je sice originální, ale ty vtipy? Možná jeden nebo dva jsem neznal, jinak - NUDA. Cílová skupina tohoto filmu? Typuju, že si ho užijí hlavně ženy 50-60 let, které byly v kině naposled ve 30ti. Na druhou stranu - slyšel jsem na tento film i chválu, nejspíš je trošku kontroverzní:) Jedni ho odsuzují, druzí ho milují (jen jestli to není kvůli Troškovi). ()

wallenrod odpad!

Do třetice všeho zlého... Režisér Troška se nechal slyšet, že si už v poličce chystá místo na čtvrtého Plyšového lva (třetí byl udělen za vtipy nadupaný Kameňák 3). Nám nezbývá než doufat, že Kameňák 4 světlo světa nikdy nespatří. Snad by Filmová akademie mohla mít do budoucna v zásobě víc Plyšových lvů a jakmile Troška něco vypotí, hned mu ho vpálit. Bez hlasování. Vzkaz pro režiséra Trošku: Pane režisére Troško, ten Plyšový lev vážně není cena za kvalitu!!! ()

Nikopol

Dotáhnout tuhle frašku do třetího kola, to chce hodně moc odvahy a nedostatku soudnosti. Kam se hrabou hollywoodské sequely. Když to vydělává, jede se dál! ()

Booman

Tak jsme se konečně dočkali pokračování zvratku zvaného Kameňák. Vřele doporučuji všem bulemičkám, které mají problém vyvolat si zvracení. Zde kýženého efektu dosáhnete rychle a se stoprocentní zárukou. ()

sister odpad!

Jeden z mála filmů, který se mi nejen nelíbil, ale skutečně mě i urazil... VULGÁRNÍ, HNUSNÝ a vyloženě ZLÝ film apelující na to nejprimitivnější v člověku a ani tak to nefunguje. K blití, opravdu. ()

honzik003 odpad!

Třetí Kameňák je už jen pouze snaha pokračovat v něčem, co už u druhého dílu bylo dosti těžký úkolem a dle toho vypadala úroveň těchto filmů. Třetí díl je ovšem hrozný, snaha herců vypadá spíše jako trapné vystupování, než předvádění humoru. V tomto díle už neuvidíme nic o modrém prameni, který byl tématikou prvních dvou předchozích filmů. Jak jsem se u jedničky a dvojky sem tam něčemu zasmál, tak u tohoto dílu jsem jen nevěřícně koukal, jak je tohohle pan Troška schopen!:( jednoznačně odpad ... ()

bax odpad!

Tak toto je jedna z najhorších vecí, ktoré som kedy videl. Už to narozdiel od jednotky a dvojky (obe odo mňa 1*) nie je vôbec vtipné. Dej je navyše úplne hlúpy akoby ho písalo nejaké dieťa. Prečo sa radšej neinvestovalo do niečoho lepšieho? Na CZ a SK tvorbu sa vždy rád pozriem. Škoda, ale že jej určité snímky ako tento robia zlé meno. ()

ohneta

Tak to teda nechápu, všichni nadáváte na Kameňáky a když jdou všechny tři díly v televizi, tak na ně všichni čumíte a mají největší sledovanost. Ano je to blábol, ale dá se na to koukat a já se u toho vždycky dobře bavím. ()

Turtle odpad!

Větší blbost snad ani splácat nejde. V zájmu hodnocení a v naději že se z toho stane koukatelný film jsme to přežil celé. Silně zvažuji že podám soudní žalobu za utrpěný šok. ()