Hooligans

• USA Hooligans (více)

FauSSt

Frodo (navzdy ostane len uplakanec,mal by hrat len vo filmoch o Holocauste) je len z tazka uveritelny chuligan, horšie by to mohlo byt uz len s Radcliffom a postava Kapitana je obsadena atrofovanym a totalne necharizmatickym blbeckom s ksichtom potkana, nastastie to Pete aj so svojou firmou celkom zachranil (len neviem co v tej knajpe s nimi robili niggazhools?)...scenar mal par dier ale Kladivari su tradicny anglicky klub so super fans zakladnou a jedinecnou hymnou...za to 4-ta hviezda...Lets go fucking Mental ()

Askyr

Časem jsem ze 4* musel dát 5* .... Někde jsem viděl komentář, že tohle je Titanic pro chlapy, a naprosto souhlasím. Čím jsem starší, tím je příběh hutnější a podstatnější. Taky na něj myslím, když jdu na fotbal, abych se choval jako člověk a vrátil se domů k ženě... :-) ()

Bogrant

Hooligans ukazujú druhú stránku tohto športu, stránku ktorú nikto nechce vidieť a ktorej sa všetci boja. Myslím, že robia dobre. Podávajú chladnokrvnú rivalitu, v ktorej sa ocitne aj Elijah Wood, najzvučnejšie meno v tejto zostane, podávajú pravý pohľad na vnútro futbalových chuligánov. Drsne, bez pozlátka. ()

Ferguson

Jsem asi stejně velkým fandou filmu jako fotbalu. Tenhle film je klasický gangovský akčňák. Nic víc, nic míň. Hooligans jsou tu trochu přitažení za vlasy (viz autorčina neovladnutá touha ukázat chuligány jako ve skutečnosti normální, ne-li hrozně hodné a spravedlivé bytosti se smyslem pro přátelství a čest - Pete jako dobrosrdeční učitel dětí atd), ale jinak to jde. Byl jsem mile překvapenej. ()

lupič

Naprosto jiný pohled na fans, než jenom vykreslení násilnických bitkařů. Připomělo mi to dokument Mc Intyreho ze stejného prostředí. Skvělé. I s Woodem. ()

JuRoot

Tento film má v sebe niečo, čím si vyslúži naozaj obrovské uznanie. Najprv som k nemu pristupoval s istou rezervou, ale získal si ma a (až na sfušovaný koniec) sa napokon u mňa stal jasným favoritom medzi filmami. ()

pecicomix

bitkařský film, který se mi zdál velice povedený. Až na pár záběrů víte kdo koho mlátí, kdo komu rozbíjí hlavu o zeď atd. Navíc mi elijah wood sedl do role naprostého amerického nýmanda. plně doporučuji všem akčním uživatelům ()

romannet

Film, který mě potěšil svým námětem. Je sice pravda, že filmů osazených do prostředí fotbalových fandů jsme tu už pár měli,ale žádný mě natolik nezaujal jak tento. Skvělý výběr herců, perfektní atmosféra Londýna a více méně se film nesnaží nic řešit...prostě jen vypráví příběh a tak si myslím že to má být. ()

Aloika

Nenávidím filmy o dvoch "drsných" gangoch ktoré medzi sebou súperia. Nenávidím filmy o futbale. Nenávidím, keď sa to spojí a je z toho film o súperiacich futbalových fans. A Elijah Wood v takom filme? Vtip? Preto ma tak hlboko prekvapil. Pozerala som ho nasilu. A ono sa nám z toho vykľula super dráma. Asi sa zo mňa stáva drsná gangsterka :)) ()

stn1987

elijah wood a že by se pral:-D?! dobrá dobrá w sin city předwedl pěknýho uchyláka ale tohle sem mu wážně nesežral . . . scénu jak dou na poslední pranici a elijah s charliem dou w čele šiku sem celou prosmál protože mi to přišlo wážně wtipný . . . jinak hodně powedenej film po kterým sem měl chuť jít zmlátit pár fanoušků sparty praha . . . slawia rulezzz:-D ()

dINsA

Oproti Football Factory je tohle alespoň řemeslně pěkně natočené... a tím končí můj výčet kladů tohohle filmu. Ruku na srdce, vy by jste se báli Elijaha Wooda??? ()

RoryWhite

Tenhle film není namířen proti nim, ale ani je neobhajuje. Dokáže si udržet svůj odstup, ale to neznamená, že by nás nudil. Naopak. Ukazuje nám proč bojovat, ale i následky těchto bojů. Spousta lidí vnímá fanoušky, jako výtržníky, vandaly, kteří otravují životy slušných lidí, ale už nevidí, co za jejich chováním stojí. Možná že ani oni to chvílemi sami přesně netuší, ale možná také ano. Smutné je, že je žene jejich ego a pomsta, ale smutnější je, že smrt chtějí splatit smrtí. ()

Gazzellka

krasne, nechutne, uplne londynske.... bitkarske casti natocene excelentne, je uzasne, ze ludia, ktori su zvyknuti bez pohnutia brvou pozerat na krvave americke strielacky mali v kine pri pastnych subojoch a lietajucich tehlach na male, podaktori aj odchadzali..... konecne realisticke zobrazenie toho, ako to je, ked dostanete hrdlom flasky po krku alebo sutrom do zubov. ()

23ch

Drsná podívaná s ponaučením nakonec. Přiznám se, něco takového jsem čekal, jen jsem byl zvědavý jestli Elijah dostane nakládačku. Zvláštní vidět ho v takové roli, ale myslím že překvapil a potěšil ()

jakub98

Pěkný film, po chvílích trochu brutálnější, ale právě proto se mi líbil, zobrazuje opravdové anglické fotbalové fanoušky.....WEST HAM UNITED ()

G.S.P.

Asi jeden z nejlepších filmů o Hooligans, jaký jsem viděl. Pro mě hlavně Charlie Hunnam táhne film společně s dobrým výkonem Elijaha, kterého osobně nějak moc nemusím ale tady se mi líbil. Bitky mezi fotbalovými hooligans byli taky dobré plus hodně silný konec! ()

Adhemar

Nemusím fotbal ale tenhle film mám velmi rád. Skvělý příběh i herecké výkony. Navíc více než dokonalý soundtrack. ()

may23

Chápu, že většina nedá pět hvězd, protože lidé hodnotící filmy asi těžko budou rozumět tomuhle filmu. Nejde tady jen o to, že se dospělí chlapi mlátí kvůli fotbalu. Jde o styl života. Neříkám, že to je dobře, neobhajuju tohle chování, neříkám, že to tak má být. Ale říkám, že tenhle film má v sobě něco víc, než rvačky fotbalových fanoušků. A že jsem se velmi bavil při jeho sledování, jestli to tak můžu říct. ()