Podfukáři

Krimi / Drama / Mysteriózní
Velká Británie, (2004–2012), 47 h 44 min (Minutáž: 57–60 min)

Robert Glenister, Robert Vaughn, Adrian Lester, Marc Warren, Jaime Murray, Matt Di Angelo, Kelly Adams, Ashley Walters, Rob Jarvis, Stephen Campbell Moore (více)

Série(8) / Epizody(48)

Je to vydarená partia. Už si o tom šušká celé podsvetie. Mickey Stone, podvodník extra triedy, je konečne na slobode. A samozrejme, nevie sa dočkať toho, ako niečo opäť rozbehne. Jeho tím je však nutné opäť sformovať. Pred tým, ako sa Mickey rozhodne odísť do dôchodku, sa musí dôstojne rozlúčiť. Už majú vytipovanú aj obeť a práve vo chvíli, keď je búda takmer ušitá, klope na dvere Danny Blue. Dannymu príliš neveria, pretože iba začína. Nikto však nečakal, že sa uvedie tak dobrým spôsobom. Aj keď biznisman dovtedy možno nebol celkom presvedčený o tom, že robí správne, po Dannyho výstupe o tom nemá najmenšie pochybnosti... (oficiální text distributora)

KcarlosK

Po třetí sérii stále vysoká kvalita. Líbí se mi ty propracované podfuky. I přes obehrané téma je to nadprůměr. ()

vojtazz

Solidní zábava, ale nic navíc. Takově prvoplánově zábavné téma. Schéma se pochopitelně opakuje. Charaktery a herci průměr. Občasná snaha vytáhnout nějaké to životní moudro z pozice podfukářů spíše úsměvná. Lepší průměr ()

psycholog

Seriál naprosto geniální v kterém to vřeje podfukem od začátku do konce. Narozdíl od drtivé většiny seriálů, které mají přes sta dílů, tady se na každém díle dá kvalita ocenit. Sympatická partička v čele s Mickeym Stonem a jeho učitelem Albertem. Po páté sérii došlo k obměně vedlejších postav a tady opět narozdíl od hafa jiných seriálů to šlo jen ku prospěchu. Nebudu se taky nějak tajit tím, že v seriálu vystupovala spousta pěknejch koček, které tomu dávají štávu nejsladších rozměrů. Anglie = země výborných seriálů a jsem rád, že se v nich nepaří americké nenažranost, i když kdo ví že, ale u seriálu jsou v pokroku. Všechny díly mě dokázali překvapit a vždycky tuším, že to stejně má Mickey pod hákem, či Albert jakožto jediný, který dokáže podfouknout snad všechny, dokonce i Mickeyho. Není co řešit, tady prostě dám 100% a klidně bych dal i více. PS: Ta Jaime Murray je prostě dokonalá :) ()

AshMorgan

I v krátké stopáži nabídnou víc, než Dannyho parťáci. Navíc to na mě působí velmi dobrou klipovou atmesférou. Zamiloval jsem si herce. Zasazení prvků které jsou vidět v Brechtově divadle, které ještě k tomu v podfukářích fungují skvěle a navíc dodávají hercům více šarmu, stylu a kouzla. Jeden z nejlepších seriálů všech dob. ()

ouf

Extra třída mezi seriály . Vtipný . Partička vykutálenejch velmi šikovnejch podfukářů s velkym stylem oslabuje tučná konta snobů z různých odvětví. Imponují propracovaností do detailů , psychologicky rozkládají a jsou drzí , až si nakonci řikáte: ,, maj to zasloužený " Pozor! produkt obsahuje typický UK humor. ()

cing-ti

Jednoznačně jeden z nejlepších ne-li nejlepší televizní seriál který jsem za poslední léta viděl. U žádného z dílů nebo snad sérií jsem neměl pocit že bych byl o něco ošizen. Naprosto geniální podfuky, nesympatičtí "hejlové", bezva parta hlavních hrdinů, napětí jež se chvílema dalo krájet a hlavně taky pořádná porce inteligentního humoru. Nedávno jsem jej celý dokoukal a určitě mi nebude dělat problém se k němu kdykoli vrátit a pobavit se. ()

omega_SK

Prva az stvrta seria = otravny podpriemer hlavne kvoli trapošovi nazvu "Deňi blijú" ......Az od piatej serie je to "to spravne - ORECHOVE" :) ()

MisterSister

Po pěti seriích nutno podotknout, že stále se opakující scénář nemůže být ze stereotypu vytržen ani výměnou kvalitních postav za takové, které jsoustroze, uboze napsané ,a jejichž představitelé by svým hraním sotva vynikali ve filmech pro dospělé. Tyto patetické rošády mají za následek vzezření naprosto jiného seriálu než tomu bylo zpočátku. Nutno podotknout, že tento ''nový'' seriál se snaží být inovativní pouze vykrádáním již použitého a naprosto umanutým scénáristou - robotem, který chrlí co nejdebilnější komplikované ''zápletky'', které kdy televizní seriál poznal. ()

Jarsey

Propracovaný seriál, u kterého oceňuji, že je vidět, že si s tím dal opravdu někdo práci. Sama sebe překvapuji, že se mi seriál velice líbí a jeho styl předčí i to, že mi je většina hlavních postav nesympatických. Šéf je takový ten kliďas, co má dopředu připravených 40 milionů scénářů, nic ho nepřekvapí, blonďák je takovej libovej frajírek, jen u tý ženský nechápu (asi je to tím, že nejsem chlap), co je na ní tak moc sexy, mně přijde dost průměrná, ne-li podprůměrná. Robert Vaughn jakožto jeden z mých 3 nejoblíbenějších herců je výborný a všeználek je taky prima. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn