Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Zbraň, která zabila zkorumpovaného policistu se omylem stane nástrojem pomsty v rukou dvou desetiletých kluků. Otec jednoho z nich, malá gangsterská ryba Joey Gazelle (Paul Walker), se náhle ocitá v dosahu ruské mafie, která za každou cenu chce dopadnout a zlikvidovat toho, kdo připravil o život jednoho z jejich významných členů (Karel Roden). Začíná kolotoč omylů, podrazů a především velkých problémů. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc a jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední. (oficiální text distributora)

martan1

Úplně nechápu proč na Nově vysílali tenhle tolik povedený film v tak nevhodný čas? Určitě by si za svou kvalitu zasloužil lepší. ()

vojtazz

Česká účast potěší, jinak docela kravina (váhal jsem jestli nejít ještě níž). Ale hokej takhle tvrdě nehrajou ani Kanaďani :))) ()

krisnguyen

náser.............SPOILER: ..u sceny kdy Vera Farmiga , vezme proti uchylnemu manzelskemu paru spravedlonost do svých rukou, jsem zaburácel jako kdyby Sparta dala Barceloně gol, takova to byla radost...! ()

Ravel

Super thriller. Mně osobně dostala "robot" Elizabeth Mitchell, co nehne ani brvou i v té nejvypjatější situaci. ()

DJ Laky

Na filmu jsem nenašel žádné mínusy. Akční film, který mě mile překvapil a herecké výkony byli hodně dobré. Dávám 80%. ()

zelvicka82

Opět spánek né a né přijít, tak jsem zakotvila u tohohle prvotřídního akčního filmečku.No je fakt,že kdybych neviděla záběr na Káju Rodena,nejspíš bych přepla na jiný program,ale díky bohu jsem to neudělala. Super zápletky, moře krve a skvělé herecké výkony. U dětských pedofilů se mě vážně chtělo zvracet-néé, já to do ruky nevezmu, tak tato hláška mě odrovnala...popravdě řečeno, udělala bych to stejné jako ta žena-naprala bych to do nich.....doporučuju, určitě neodejdete od obrazovky dřív než to skončí. Mimochodem Paul Walker, čím starší,tím lepší herecké výkony...Shodou okolností,jsem jej viděla hodinu před zhlédnutím tohoto filmu v takové normální holce a obrat o 100 stupnů. ()

michalek.k

Příjemná blbina. Děti jako by vypadly z Adamsovy rodiny (pokud by tomu tak nebylo, musel by se chudák Oleg by se z toho co viděl a zažil musel určitě zbláznit... ). FIlm působí i díky kameře a efektům jako komiksová jízda. Dobro a zlo je jasné, všichni padouši zhynou, jednoduché, jasné, nádhera. Přímo katarzi u mne (jako celkem čerstvého otce) vyvolává konec mamky a taťky Deviantových. Není sice jasné, proč ve filmu vůbec jsou, ale jejich pobyt na plátně (resp. na igelitem přikrytém koberce) je jediná nezapomenutelná část filmu. ()

GiorgioB.

Začátek hodně slibnej, v superakčním stylu, pak už je to o dost slabší. Docela povedená epizoda se zvrhlíky. Závěr mě vyloženě zklamal. Hraje v tom Karel Roden, ve srovnání s jeho obdobnými kšefty pro Američany docela dobře. ()

mpet

Zběsilý útěk je parádní drsná akční jízda, plná luxusně vyhrocených situací, které jsou nekompromisně řešeny s bouchačkou v ruce. Z celého filmu jasně vyzařují emoce, ačkoliv nejvíce si určitě všimneme vzteku. Vlastně se dá říct, že o vzteku je celej film. Paul Walker zde výborně ztvárnil hlavního (anti)hrdinu, který se již v dnešních filmech jen tak nenajde. Temná atmosféra už pak je jen třešničkou na dortu. Jediným kazem, který jsem dokázal najít, je až příšerně velký množství náhod, které jsou ve filmu k vidění. Absurdita některých z nich je až šílená a to trochu ničí celkový pohled na film. A samozřejmě ještě je nutné trochu zkritizovat klasickej Hollywoodskej konec. Tahle podívaná si podle mě zasloužila něco trošku jinýho. ()

misikskorp

Blbost. Mám filmy Paula Walkera ráda, ale tohle byla fakt nuda. Pořád se všichni honili za jednou věcí, která byla překvapivě rychle v oběhu. Děj byl nezáživný a tak trochu i divný. Žádná pořádná akce, jen zabíjení a brutalita! ()

neo_ap

Po odkoukání několika minut jsem si říkal, nic moc. A řadil film do kategorie C. (Horší než béčka). Ale čas plynul, a začal jsem měnit názor. Opravdu dobrá podívaná. Jednoduchá zápletka. Kluk veme zbraň, a co všechno se nestane. Kolik životů to změní. Či ukončí. Děj utíká rychle a výkon Paula Walkera (skvělí herec a člověk R.I.P.) je opravdu skvělí. Bohužel i tak je tu několik věcí, co se mi nelíbili. Třeba některé dějové zvraty. Celkově se film povedl, a rozhodně patří k těm lepším. Za mě 60/100. ()

djuri1976

Film je super. Skoda ze ten co psal popis k filmu ho nevidel. Prej zabili Rodena tak za to muze Walker....zhlednout film a opravit pls ()

lineker

Dusná noční naháněná, kde se v rolí lovce a obětí vystřídá hned několik postav. Není nouze o krev, barvitou mluvu. Vše je podáno surově, živelně bez příkras. Prostě noční jízda na život a na smrt. A co děti? Ty si opravdu mají kde hrát! ()

MR.L

Tento film sem kdysi koupil za 50 kč v trafice , nevěřil sem tomu že by to za ty prachy bylo nějak dobrý , ale to mě vyvedlo z omylu.Povedenej thriller s Paulem Walkerem a Karlem Rodenem , hodně silných momentů (hlavně to s těma pedofilama to byla síla),furt se něco dělo,dobrá zápletka,děj,od začátku do konce dobrý ... za mě 80% a 4* ()

Tempter

Není trojka jako trojka. A tohle je dost dobrá trojka, šlapající žánrovka, možná až moc vymazlená. Mučení pukem, hmhmhm, mrkev v zimě? Jinak ten zadek Very veru very nice je! Ha, počkat, to už jsem tu někdy napsal, no, asi to nebude náhoda. Herečka s jedním z největších nonverbálních talentů :-) ()

Mr.Neutron

Příjemné rodinné melodrama na sobotní odpoledne s jemnou nadsázkou a happy-endem, jak má být. Rozhodně nutnost pro fanoušky sportovních filmů a zejména hokeje. Poselství: 7/10 bytových designerů doporučuje nešetřit barvami a hračkami při zařizování dětského pokoje pro vaše zlatíčka ... ()

Stallone a kulka v hlavě?

Stallone a kulka v hlavě?

08.02.2011

Pravda, na té kombinaci není nic nového. Tentokrát by to ale bylo doslova – Sly totiž zvažuje účinkování v akčním thrilleru Headshot, který natočí tvůrce Zběsilého útěku Wayne Kramer podle scénáře… (více)

Bruce Willis stále v akci

Bruce Willis stále v akci