Agent bez minulosti

Die Bourne Identität

Agent bez minulosti

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA / Německo / Česko, 2002, 119 min

4 a půl hvězdičky za nabušenou špiónskou jízdu, která ve mně vyvolala vzpomínky na milovaná první bondovská dobrodružství, kde atmosféra je mnohem důležitější než epileptické klipové akční scény a přehnaná cool fasáda. Už se mooooooooc těším na druhý díl.(2.8.2004)

Nečekal jsem zhola nic a byl jsem odměněn nehorázně nadupanou akční jízdou. -So... -What? -Uh, we got a bump coming up. Damonovi role sedla jako prdel na hrnec, k tomu si přidejte několik úžasných akčních sekvencí, atmosféru hustou jako v prádelně a já nemůžu jinak než za 5*. Fuckin' awesome!(22.8.2007)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $121,661,683Tržby Celosvetovo $214,034,224Jason Bourne zatienil na plnej čiare aj Jamesa Bonda! _Matt Damon v životnej úlohe. /90%/(18.5.2005)

Napínavá podivaná bez samoúčelných kýčovitých výlevů, která zajímavým způsobem kombinuje staromódní akci s akcí v matrix stylu. Nic však není přehnáno.(2.8.2008)

Pořád nějak nevím .. akčňák supr .. ale není to tak úplně moje parketa.(31.5.2008)