Parta nezkušených, nešikovných a hloupých civilů, kteří vystudovali, aby se stali nezkušenými, nešikovnými a hloupými policajty, přichází ve svém třetím bujarém vystoupení se spoustou dobrého, bláznivého humoru. Rozpočet je v krizi a díky tomu může přežít jen jedna ze dvou státních policejních škol. Začíná tedy souboj o to, která z nich předvede lepší výkony a vyhne se tak zrušení. Mahoney (Steve Guttenberg), Hightower (Bubba Smith), Tackleberry (David Graf), Jones (Michael Winslow), Hooksová (Marion Ramsey) a Callahanová (Leslie Easterbrook) – vedení věčně zmateným velitelem Lassardem – se proto neuvěřitelně zmobilizují na obranu své staré dobré školy. Máte právo mlčet – nakonec ale budete řvát (smíchy). (Magic Box)

Guran

Jednoznačně nejlepší díl série. Mahoney je zpět a s ním i celá parta komediantů, společně stvárnili elegantní podívanou. Pro milovníky komedií je to to pravé! ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 5,4/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 40%, Audience Score - 39% | FDb.cz - 73.9% | No, tak přeci jen o něco lepší než ubejkaná a o Zeda zaj*baná dvojka, ale ti pitomci tam toho Zeda znovu vrazili! Proč? Však to je úplný trapák, který zařve jako vůl, udělá pár ksychtíků a už je z debilního padoucha debilní polda. Prostě tohle tomuto filmu fakt uškodilo a my jen vzpomínáme na úžasnou jedničku na to, když měli Mahoney, a Hightower ještě hlavní role, když řádil poručík Harris s Callahanovou a my jsme se neustále popadali za břicha..., tohle jsou už bohužel jen vzpomínky....navždy.... 60% ()

ostravak30

Třetí díl je ještě pořád snesitelný. Objevují se nové postavy nebo jiné, z minulého dílu, dostávají více prostoru. Ještě jsem našel dost úsměvných věcí. Ale první díl má jednu charakteristiku, kterou nemohl už žádný další překonat. A tou je originalita. Tvůrci se samozřejmě nemohli vyhnout opakovaným vtipům, což souvisí s charaktery jednotlivých postav, které sérii provázejí od prvního dílu. A také je vidět, jak moc se filmaři snaží vytěžit z každé situace co nejvíc vtipů. ()

adamix

Zed to tu vylepšil, ale absencia poručíka Harrisa to tu zhoršuje. Mahony sa už ako postava úplne vytráca, humor slabne. Ale záver na skútroch mi kupodivu prišiel celkom vtipný, na to, že to vidím po x-tý krát. ()

Tinaa

Nezaujalo, často se tam objevovaly rádoby vtipné nárazy, pády, úšklebky, zvuky aj. věci a když už jsem jeden strávila, přišel další.... Snad sem i viděla 1. díl a myslím, že ten byl o víc věcech, než tenhle, ale co.. všechno, co má pokračování až do alelůja nemůže dopadnout výborně. Jo a navíc ač jsem jen tak omylem načala v televizi 3. díl, hned od 5. minuty bylo samozřejmé, kdo vyhraje a kdo ne, tdddmttmmm... ()

keyzar

Myslím, že tímto dílem by celá série mohla končit. Pak už je to horší a horší. Noví lidé to ale trochu oživili. ()

J.Mayen

Do tretice vseho dobreho a i zde budu hodnotit plnym poctem, bohuzel od dalsiho dilu pak kvalita upada,ale rozhodne zadnym zpusobem ne smerem k odpadu.Ja zde hodnotim i velice silne k prihlednutim k nostalgii, kdy bylo prvni video , prvni pujcene filmy, nezapomenutelna doba. Proto kdo hodnoti velmi nizko nebo dokonce i odpadem dokazu rozumet, nicmene si to serie Police Academy nezaslouzi. ()

vika.evil

No není to hrozné,ale pravda je,že se to s jedničkou nedá srovnat.Mohlo to být o trošičku lepší než dvojka,ale stojí za shlédnutí. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

david141474

Ani ten třetí díl není vůbec špatnej. Hlavní zápletka točící se okolo soutěže o vyřazení jedné z akademií není špatná, právě naopak. Tohle je bohužel poslední film kde se objeví vlezdoprdelka Mauser. Dalo by se říct, že Mauser a Harris jsou dvojčata, protože jsou úplně stejní. No Mauser byl solidní postava a jeho poskok Proctor nakonec uteče za Harrisem. Film není vůbec špatnej, za mě je jednoznačně nejlepší z první trilogie, ale stejně všichni vědí, že tato skvělá série má 7 dílů. Soundtrack je opět božskej. Scény z plesu jsou jedny z nejlepších z celýho filmu. Mahoney, Jones, Hightower a všichni ostatní jsou opět skvělí. Děj je skvělej a jeden z nejzajímavějších a nejoriginálnějších z celý série. Postavy jsou skvělý, jen je škoda, že tohle je poslední film kde se objeví Mauser, ale stejně ve všech ostatních je zase Harris, takže vlastně žádná ztráta. Herci jsou skvělí. Soundtrack je nezapomenutelnej. Ať je to El Bimbo nebo hlavní znělka, pořád je to neuvěřitelně nezapomenutelný. Nejlepší scéna je určitě ta když Mauser hovoří s Ředitelem a ten mu řekne, že je v rozkladu. Kdo viděl chápe a možná se i zasměje. No a finální honička sice obsahuje pár chyb, ale kdo se na film šel podívat s tím, že od toho nic nečeká, tak mu to bude jedno. Já jsem od filmu čekal jediné a to, že film nezklame a nezklamal, právě naopak. 10/10 Jak se říká do třetice všeho dobrého. ()

PTuranyi

Pokračovanie naivnej komédie nezachraňujú ani herecké výkony ani perfektná produkcia, ale ľahko odfláknutá atmosféra bláznivého scenára plného jednoduchých, ale vtipných gagov. Osvedčená partia sa tentokrát púšťa do záchrany Akadémie pred zrušením kvôli šetreniu v rozpočte. Tú rozširuje niekoľko silných postáv z dvojky: punker Zed a strachopud Sweetchuck, ktorí samozrejme bývajú na spoločnej izbe. Poručík Mauser to dotiahol na komandanta riadiaceho konkurenčnú akadémiu a tentokrát nebude mať problém so šampónom namiesto lepidla ale príde o obočie. Napriek mnohým zlyhaniam naši hrdinovia nakoniec úspešne splnia svoju misiu, vďaka  tímovej spolupráci a zachránia guvernéra a ešte aj vyhrajú regatu. Dôjde aj na karate a paródiu na Psycho. 70% ()