Parta nezkušených, nešikovných a hloupých civilů, kteří vystudovali, aby se stali nezkušenými, nešikovnými a hloupými policajty, přichází ve svém třetím bujarém vystoupení se spoustou dobrého, bláznivého humoru. Rozpočet je v krizi a díky tomu může přežít jen jedna ze dvou státních policejních škol. Začíná tedy souboj o to, která z nich předvede lepší výkony a vyhne se tak zrušení. Mahoney (Steve Guttenberg), Hightower (Bubba Smith), Tackleberry (David Graf), Jones (Michael Winslow), Hooksová (Marion Ramsey) a Callahanová (Leslie Easterbrook) – vedení věčně zmateným velitelem Lassardem – se proto neuvěřitelně zmobilizují na obranu své staré dobré školy. Máte právo mlčet – nakonec ale budete řvát (smíchy). (Magic Box)

mcamino

Jak je psáno v oficiálním textu distributora: ,,...patří k těm, které si na nic nehrají a vznikly jen a jen pro zábavu". A tak je to třeba brát, jak už jsem psal hodněkrát, nesmíme srovnávat pivo a dvacetiletou whiskey, každý se hodí k jiným příležitostem a nedá se ani o jednom říct že je lepší. Prostě toto má být nenáročná komedie pro zasmání a to splňuje, já dávám plný počet. ()

soukyd33

Skvělé pokračování a nabírání nováčků, do policejní akademie. Tohle se povedlo, a ke konci to skvěle exceluje. Skvělé scény. Humor dobrý. Herecké obsazení super. Herecké výkony super. Příběh je dobrý. Hlášky super. Hvězdiček 3 ()

pitrisp

taky skvělé, ne tak jako 1 a 2 díl, ale pořád skvěle baví... " Já jsem Nakata"... " Co je to tu za Mitsubishiho.. " ... "Mitsubishi, Mitsubishi... žádný Mitsubishi není na seznamu... " :o) ()

bax

Tu už celá séria pomaly vstupuje do šedého priemeru. Nebyť skvelej jednotky, tak by som ďalšie diely ani nepozeral, no už len z úcty k nim som sa na to dal. Vtipu je tu ale našťastie dosť a na pohodový večer (alebo radšej predpoludnie) to stačí. Stále je to však hlboko pod prvým dielom, ale tak to už býva. Škoda, že sa séria nekončila niekde tu. ()

Drakon

V tomto díle je úroveň série pořád ještě vysoko, ale už s výhradami. Především nechápu jak mohl hlavní padouch z druhého dílu jít jen tak k policii (já vím je to jen film, ale stejně to působí divně). Dále některé vtipy jsou trochu trapné a některé postavy už se trochu opakují. ()

HJ-FILIP

Bohužel, tady už se neděje téměř nic. Snad až na to, jak mu strhne obočí, či jak vyndavá mikrofon a dostane šok. Pořád lepší dvojka, nó. Víc, než na 3* to u mě není. ()

Lukinsons-

Jako malý dítě jsem tenhle díl žral, ale když jsem ho viděl nedávno, tak se mi zdál fakt špatný. Nezáživnej příběh a hlavně strašně trapný scény. ()

pirat87

po jednotke ktora je asi najlepsim dielom je toto na druhom mieste...dal by som 3*** ale hlavne vdaka Zedovi sa mi tento diel vril pomerne dobre do pameti takze pridavam na 4**** ()

Monicina

Nemám, čo by som vytkla. Perfektné, tak ako prvý diel, dokonca možno ešte lepšie. Dobre zohraná parta okolo Lassarda, zákerný Mauser a jeho blbý poskok nemali chybu. ()