Chlapec Andy dostane k narozeninám figurku ve skafandru - Buzze Rakeťáka. Má už spoustu dalších hraček, nejraději má figurku kovboje Woodyho. Netuší ale, že vždycky v noci, když Andy spí, ožívají. Buzze si všechny hračky ihned oblíbí, až na Woodyho, který na něj žárlí. Dokonce Rakeťáka jednou shodí z okna na dvorek, což mu mají ostatní hračky za zlé. Andy odjíždí s matkou na pizzu; nemůže najít Buzze, a tak si vezme s sebou Woodyho. Rakeťákovi se podaří z dvorku utéct a naskočit do auta. S Woodym se ale nepohodnou, oba vypadnou z auta. Cestou je sebere zlý kluk Sid, který bydlí vedle Andyho a je o něm známo, že své hračky mučí. Buzz a Woody se pokoušejí utéct, hlídá je ale Sidův zlý pes. (TV Nova)

Shtinky

Veľmi dobrý animák s dobrou a jednoduchou zápletkou. Mne úplne stačí pozerať sa na skvelé a podarené postavičky. Od môjho milovaného dinosaura až po prasa. :) Ale ono to má aj super dej a veľa smiešnych hlášok. Po prvýkrát za 5* s odstupom času a s 2. násobne lepšou dvojkou sa moje hodnotenie ustáli na 4*. ()

Maurice

Pět hvězdiček za první kompletně CGI animovaný film. Jenom ta přeslazená písnička na začátku mi leze krkem. Kdyby se jim to povedlo bez těch lidí, možná by celkový look filmu mohl být o něco lepší. Z charakterů mě dostává pan Brambora a jeho hlášky, ten strachy podělanej tyranosaurus a vojáčci. ()

mindkiller

Zlata rozpávka - kedma z tých na ktorej som vyrastal. Tu tomu neni fakt nič vytknúť, a najlepšie na animáku býva to, že herecké výkone sú len málo kedy pod úrovňou :D. ()

CrashHP

Prvý animovaný film, ktorý odštartoval revolúciu v tomto priemysle. Toy Story sa stal legendou-bol to prvý celovečerný animák(ale to ani netreba pripomínať). A na tie časy to bola úplná bomba(a odvtedy PIXAR dokázal vytvoriť vždy ešte väčšiu). Zábavný Rex, krumply hlava, nepriateľstvo medzi Woodym a Buzzom, proste super. ()

Toja34

Je mi jedno v čem byl film první a v čem zastaral. Naše tříletá dvojčata se skvěla bavila, celou hodinu a půl se kluci vydrželi koukat, smáli se a my s nimi. Kdo nemá malé děti nepochopí, jak hrozné je čučet pořád dokola na DĚTSKÉ FILMY. Příběh hraček pobaví všechny, skvělé je, jak prckům nedocházejí drobné vychytávky, a smějí se úplně něčemu jinému. Akorát jsme s mužem měli po úvodní scéně dojem, že víme o čem to bude: Andy je zlý spratek a trápí své hračky :))) No, sekli jsme se :))) Všechny tři díly jsou skvělé. ()

Dejvidos

Moja srdcovka :-) Skvelé, vtipné, pekné. Vynikajúca strihová skladba, ktorou zakryli menšie nedostatky a chybičky, ktoré musia vzniknúť ak animujete neživé predmety (osobne som si kúpil plne funkčného Buzza a vtedy ma napadlo, že nie je schopný robiť niektoré pohyby). Príbeh má všetko, napätie, humor, emóciu. Je to majstrovsky zanimované a nasvietené. Videl som to viac ako 50x a stále ma to baví. Dal som plný počet a keby bolo viac tak dám 120% :-) ()

JUX

Po shlednuti v 07/10 jdu ze 3* na 4*. Je to vtipny, napinavy, obcas strasidelny (hracky v Sidove pokoji), ale porad tomu k tem peti* neco chybi... ()

psycholog

Tenhle film se poprvé viděl ve čtyřech letech a líbil se mi, stejně jako teď po čtrnácti letech. Pixar otevřel nové dveře, do světa animace, do kterých jsem se i já zbláznil. Je to pro mně záruka kvality a zatím mě nezklamali. Toy story má příběh, je dojemný a vtipný. I po těch letech se musím zasmát hlavně Buzzovi, ten opravdu v některých momentech nemá chybu. Pokud chcete své děti trošku sklidnit, doporučuju jim tenhle animovaný film pustit. PS.. Na mého tříletého bratra to velmi zapůsobilo.:)))) 90% ()

Novik

No sakra. Úplně jsem si všiml že jsem tohle taky nehodnotil, jak je tohle možné? Beze slov, spolu s Lvím králem to byli pohádky mého mládí. :) ()

zannat

Příběh hraček je první film, na kterém jsem byla v kině (pokud nepočítám Krtečka, který se každý týden promítal v malém sále naší vesničky) a opravdu jsem byla tenkrát odvázaná, nadšená a zároveň plná nenávisti k chlapci, který nemilosrdně ničí hračky....ovšem uběhlo pár let ,animovaný svět se zdokonaluje a přišly mnohem lepší, propracovanější, smysluplnější animované snímky. I přesto je to pro mě oddychovka, na kterou se ráda podívám, pravděpodobně kvůli sentimentální vzpomínce na své dětství :-) Nicméně to nemění nic na tom, že příběh Rakeťáka a Kovboje nastartoval mou slabost pro Pixarovky.... ()

Vindemiatrix

Klasické reálie dětství (hračky: jejich ztrácení, ničení, nalézání, půvabné i strašidelné ožívání...) v hravém příběhu, který vám (jste-li kluci) možná pomůže rozhodnout odvěké dilema volby vysněného povolání: kovboj, nebo kosmonaut? ()

Jasnicka

Parádní záležitost, vtipná, svižná, výchovná. Navíc já od té doby, co jsem to viděla, pozoruji hračky důkladněji :-D ()

fero12

,,Do nekonečna a ešte ďalej." Áno Woody, Buzz lightyear a najväčšie dobrodružstvo vo svete hračiek. Pixar proste vedel vždy prekvapiť. Skvelý začiatok úžastnej ,,nie len detskej trilógie". ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

17.11.2023

Disney a Flash v kinech zakopli

Disney a Flash v kinech zakopli

19.06.2023

Strastiplná produkce Flashe by vydala na samostatnou knihu, minulý týden ale komiksový blockbuster konečně vběhl do kin a díky nadějným vyhlídkám, kdy podle některých odhadů mohl mířit až na… (více)

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy