• bestlama

Už je prosím neobsazujte do žádné teen komedie....(18.5.2009)

Asi jsem k teenagerské komedii domácí provenience více benevolentní, nebo jsem zkrátka sledováním těchto filmů vyměk´ :-) Každopádně mi to stále připadá asi dvěstěkrát méně trapné než Prcičky. Karel zkrátka vyměnil zimu za léto, hory za řeku, aby holky mohly shodit všechno, co je tíží, ale ostatní ponechal. Ve špatném ovšem též. Já jsem prostě čekal, do čeho jdu a také se mi to potvdrilo. PS dějová linie "dospělých" je samozřejmě natolik nehluboká, jako ta "dětská", ale má aspoň lepší herce (zvlášť Oldřich Navrátil.)(2.5.2006)

// Distribútor: Falcon //(14.5.2011)

Oproti "Snowboarďákům" jsou pro mne "Rafťáci" velice příjemným překvapením. Ne že by zdejší humor byl bůhví jak inteligentní, ale bavil jsem se mnohem víc. Je to možná i tím, že léto, voda a výlety jsou mi mnohem bližší, než zima, hory a lyže. Takže nic extra, ale jako oddechovka svůj účel plní. 50%.(26.6.2009)

• KarelR

Lepší než Snowboarďáci? Ani omylem. Stupidní postavy, nulový příběh, zoufalé pokusy o rádobyvtipné situace. Na Ro(c)k Podvraťáků mě nikdo nedostane.(23.2.2007)

• - Natáčelo se od 1. července do 15. srpna 2005. (hippyman)

• - Slovenka Andrea Kerestešová v době vzmiku filmu ještě vůbec neovládala češtinu, proto ji v roli Kláry při postsynchronech nadabovala Andrea Elsnerová. (funhouse)

• - Malou roli si ve filmu střihl i slavný český hokejový brankář Dominik Hašek. V závěru filmu hraje záchranáře, šplhajícího po žebříku na skálu. (ricky4)