'Rafťáci' sú ďalší dôvod, prečo dúfať, že týmto smerom sa česká kinematografia poberať nebude. Na to máme dosť vypatlaných amerických filmárov. 'Snowboarďáci' na to mali ešte právo, ale toto už je len omieľanie, ktoré ak bude pokračovať, už úspech nebude. Aspoň nie v takejto kvalite. Navyše nezaúradoval ani Dan Bárta a tak som si nemohol ani pohmkávať. A prekvapivo nepomohlo ani širšie babské obsadenie. Naopak, zachraňovali to tí starší. 65%.(7.4.2008)

Rafťáci nejsou zas tak špatným filmem až na to, že v zápletce je tzv. na oko stejný se Snowboarďáky. Celý film při sledování srovnáváte s ním ale nakonec zjistíte, že i když je zápletkově totožný dá se ze scénáře ještě něco vytlouct. Ač se ve filmu objevilo plno známých herců neherců (D. Hašek) nejvíce se mi z herců co měli ve filmu jen pár vět líbil Čtvrtníček, který mě po dvou větách s jeho nechápavě blbým ksichtem dokázal rozesmál :o) Akorát tvůrci mohli opustit trochu reklamy (Sprite, kterého tam bylo až nenápadně hodně a internetový portál Seznam)(30.5.2006)

• bestlama

Už je prosím neobsazujte do žádné teen komedie....(18.5.2009)

• dobytek

Snowborďáci, rafťáci, čůráci... Mádl s Kokotkem mě holt nějak neberou. Nicméně byl jsem připravenej na nejhorší, ale dokoukal jsem to bez nějakejch následků.(30.12.2007)

Sice Kotka s Mádlem fakt moc rád nemam, ale musim uznat, že tohle se jim povedlo. Od začátku to je výborně zábavný, svižný a nechybí ani netrapný a dokonale vtipný scénky s Milanem Šteindlerem nebo Oldřichem Navrátilem. Je teda pravda, že ke konci, už to přece jenom trochu ztrácí dech a situace se mírně opakujou, ale i tak sem se nadočekávání bavil a výběr hudby nebyl vůbec špatnej, i když to nebyla taková ta typická teenagerovská hudba(7.10.2007)