• larelay
  ***

  Clovek od filmu ako je tento nemoze vela ocakavat... Takze to ani neskusajte. Jedine co mozem vytknut, bola tak nenormalne okata reklama na sprite a kinder bueno, ze tie jednotlive pasaze by s mohli vystrihnut a pustat v reklamnych breakoch... Inak oddychovka, obcas sa clovek aj zasmial...(25.10.2006)

 • MoRTy
  *

  Čekal sem cokoliv, ale že to bude až takováhle sračka to zas né. Oproti snowboarďákům který sem ještě zkousnul tohle nemělo vůbec ucelenej děj - je to jenom směska trapnejch, samoúčelnejch scének.(26.9.2007)

 • EdaS
  *

  Křeč. Ochotničení. Źádný fungující humor (a to jsem poctivě snižoval svou laťku náročnosti vínem). Product placement v každém druhém filmovém políčku. Trapná Bártova angličtina. Dvě, tři pěkný holky (proto ta hvězdička). Never more Karel Janák!(6.10.2007)

 • Radyo
  ***

  Spíše je to za 2 a půl hvězdičky, ale vzhledem k faktu, že jsem očekával ještě větší blbost, než byli Snowboarďáci, což se nenaplnilo, jsem se přiklonil nakonec ke třem. Tentokrát se musím přiznat, že mě pár scének i pobavilo, i když se vesměs ve filmu vyskytoval lehce křečovitý humor. O nějaké logice příběhu nemůže být ani řeč, prostě se udělala základní kostra a na ni se tvůrci snažili nabalit více či méně vtipné scénky, ať už tam logicky seděly, či ne.(24.10.2006)

 • Nathalie
  **

  Chcete prima zábavu? Sjeďte třeba Sázavu. Na kanoji, na kajaku, radši ale bez Rafťáků. Místo Mádla dravé jezy, místo Kotka peřej mezi, a svou řadu raťafáků, předveďte u táboráku. 35%(7.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace