Rozpočet CZK30miliónov($1,5miliona)║Tržby Celosvetovo $2,947,079(Česká republika a Slovensko)║ Zatiaľ najzábavnejší počin trojice Janák - Kotek - Madl aj keď to nevybočuje zo zaužívaných šľapajach zo Snowbordákov, nájde sa tu slušné množstvo vydarených a teda hlavne komických scénok, nehovoriac už o dávkovaní rybím tukom, chudák malí chlapec. Škoda že je citeľne vidieť inšpiráciu Americkými teen komédiami. /videl v kine: 60%/(18.1.2008)

Nečekal jsem to, ale bavil jsem se takřka dokonale. Vtipy fungují, holky jsou sexy a Kotek s Mádlem po celou dobu rulujou. Zkouknout, zapomenout, co víc si přát. Snad jen míň okatej product placement.(28.4.2007)

• 3DD!3

Ehm... asi jsem nepochopil pointu.(6.10.2007)

• - Letní komedie stála produkci 30 milionů českých korun a už během prvního víkendu (9. – 12.3.) promítání vydělala v českých kinech rekord s 103 320 diváky. Rafťáci tak překonali pět let starý úspěch Tmavomodrého světa (84 066 návštěvníků) a zároveň byly od roku 1989 prvním českým filmem s návštěvností větší než 100 000 diváků za první víkend. Na první příčce se udrželi měsíc a za tu dobu je vidělo 457 808 lidí. (imro)

• - Když Filipova (Jiří Mádl) matka (Pavla Tomicová) vyběhne v závěru filmu ze člunu, spadne jí kšiltovka, ale v další scéně ji má opět na hlavě. (Tera257)

• - Ve scéně, kdy Radka (Tereza Voříčková) přelézá na Kašperku záchody, přeleze na pravý záchod, později však vyjde z levého. (G3niu5)