• T2
  ***

  Rozpočet CZK30miliónov($1,5miliona)║Tržby Celosvetovo $2,947,079(Česká republika a Slovensko)║ Zatiaľ najzábavnejší počin trojice Janák - Kotek - Madl aj keď to nevybočuje zo zaužívaných šľapajach zo Snowbordákov, nájde sa tu slušné množstvo vydarených a teda hlavne komických scénok, nehovoriac už o dávkovaní rybím tukom, chudák malí chlapec. Škoda že je citeľne vidieť inšpiráciu Americkými teen komédiami. /videl v kine: 60%/(18.1.2008)

 • NinadeL
  *

  Širokoúhlé kino Neurazy a jejich kino hit i pro toho nejposlednějšího diváka této republiky znamenal pravý letní zážitek, kdy jsem si ale vůbec nepřipadala trapně. Inu kino rip a uřezané hlavy se na plátně jen tak nevidí...(17.2.2009)

 • Malarkey
  ***

  Rafťáci nejsou zas tak špatným filmem až na to, že v zápletce je tzv. na oko stejný se Snowboarďáky. Celý film při sledování srovnáváte s ním ale nakonec zjistíte, že i když je zápletkově totožný dá se ze scénáře ještě něco vytlouct. Ač se ve filmu objevilo plno známých herců neherců (D. Hašek) nejvíce se mi z herců co měli ve filmu jen pár vět líbil Čtvrtníček, který mě po dvou větách s jeho nechápavě blbým ksichtem dokázal rozesmál :o) Akorát tvůrci mohli opustit trochu reklamy (Sprite, kterého tam bylo až nenápadně hodně a internetový portál Seznam)(30.5.2006)

 • - Filmovalo se na řece Ohře, u Svatošských skal, na hradu Loket, Rožmberku nad Vltavou, v Praze a vesnici Rájov. (M.B)

 • - Ve scéně, kdy Filip (Jiří Mádl) a Danny (Vojtěch Kotek) přechází řeku, mají mokré nohavice ještě před tím, že vstoupí do vody. (Rill)

 • - Natáčelo se od 1. července do 15. srpna 2005. (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace