• novoten

Jakkoli se hlavní dvojice snaží, nejde to. Všechno skřípe víc než minule, vedlejší postavy jsou protivné (překvapivě v čele s Navrátilem), hudbě chybí výraznější motiv a ústřední song se oposlouchá už v průběhu filmu. Vše tak zachraňují Kotek, Mádl a záplava nádherných koček, které sice neumějí hrát, ale těžkopádné hlášky dokážou přežvýkat se ctí. Pocit zbytečně velkého zklamání ale zůstává. Čekal jsem, že Janák na cestě pobavit napraví chyby z minula - ne, že jejich počet výrazně navrší.(11.6.2006)

Clovek od filmu ako je tento nemoze vela ocakavat... Takze to ani neskusajte. Jedine co mozem vytknut, bola tak nenormalne okata reklama na sprite a kinder bueno, ze tie jednotlive pasaze by s mohli vystrihnut a pustat v reklamnych breakoch... Inak oddychovka, obcas sa clovek aj zasmial...(25.10.2006)

• Djkoma

Myslel jsem si, že Snowboardáky nic netrumfne, ale opět jsem se spletl. Karel Janák se pro mě stal jen tím panákem vzadu, který točí dokola to samé, aby ze stejných dětí jako předtím dostal aspon nějaké spropitné. Nedivil bych se, kdyby jeho třetí film měl opět stejné obsazení, možná zase hromadu holek v malých podprsenkách a plavkách (to aby vynikli jejich malá prsa), možná k nim přidá další jednu vyhaslou hvězdičku českého filmového nebe a hromadu prcičkových vtipů a trapasů. Kotek a Mádl to už nezvládaj a trapný Kotkovy kecy o panictví Mádla a jeho snaze mu pomoct, která se změní ve snahu užít si s tou, která se Mádlovi líbí nejvíc... Sakra, tohle je představa o dnešní mládeži nebo kde žijem? Chcete ukazovat tohle všechno, ale nechcete aby tohle vaše děti dělali? Karlíku Janáku doufám, že tvoje děti se podle tvých filmů chovají a určitě jsi za to rád :)(27.10.2006)

• - Když jdou holky do kopce u hradu Kašperk, jde do kopce i Radka (Tereza Vořísková), avšak ihned poté jde na věž hradu, kde shodí trubku shora věže. (Natally21)

• - Scénář byl hotov na konci března 2005, premiéra filmu proběhla na začátku téhož měsíce o rok později. (hippyman)

• - Ačkoli na plátně se zdá být letní idylka, sluníčko, mráčky a voda přímo lákající ke koupání, ve skutečnosti mnohdy žádné horko nebylo a voda měla často jen deset stupňů. (Specs)