Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  **

  Jakobych z čtyřhvězdičkové restaurace "U Singera", kde se servírují kuřecí medailonky v sýrovém těstíčku, rakvičky se šlehačkou jako desert a Chardonnay ročník 2004, přešel do perfektně fungujícího řetězce rychlého občerstvení "McRatner", s trojitým hamburgerem a pikslou Coly. Na obou místech se člověk nají, ale pochutná si jinak, nehledě na vzpomínky, které si člověk odnese.(14.9.2006)

 • Shit
  ****

  Musim se přiznat, že po shlédnutí několika druhů trailerů jsem byl přesvědčen, že to bude nejlepší díl a naprosto perfektní zakončení, jenže ono tomu tak nakonec vůbec neni. Nakonec Ratner nedokázal navázat a ani se vyrovnat předchozím dílům. Ze začátku to ještě drží krok a já se fakt skvěle bavil, akce střídá akci a triky jsou prostě dokonalý a dívá se na to parádně, přibylo ještě pár dalších mutantů a může začít skvělá řežba v domě Jean, tam byly ty triky asi úplně nejlepší. Jenže postupem času Ratner neodolá a začíná tam šoupat těch mutantů až moc, většinou jsou dost neznámý a stejně jsou jejich schopnosti v příběhu skoro nevyužitý, protože se většinou jedná o schopnosti s kterými se nedá v ději moc dobře manipulovat a starý dobrý a prověřený mutanty odsouvá na druhou kolej. Stejnětak Magneto už neni takovej kruťák, mnohem větší pozornost je zaměřena na Phoenix, u který se mi moc nezdály ty ultra schopnosti a jako záporáka jsem jí prostě nikdy nepřijal. Ovšem největší zklamání bylo u Beasta to byl tak neskutečnj chudáček, to bylo fakt strašný, i když měl na sobě nějakej obleček, aby vypadal jako že jde do boje, tak pořád spíš vypadal jako nějakej ten politik. Beast by měl být zuřivej a trhat lidi a ne jen tak poskakovat kolem a tu a tam někoho praštit, od něj sem čekal mnohem mnohem víc. Aspoň Wolverinea nechal Ratner napokoji a tak je pořád stejnej a porád drsnej. Co se týká dějě, tak ten sice neni moc zajímavej, ale stavět se na něm dalo, což potvrdili první 3/4 příběhu, ale ten konec ratnerovi prostě nezapomenu, toho Beasta bych ještě přežil a i tu přeplácanost mutantů, ale že dokáže zkazit i tu řežbu na mostě, která podle traileru vypadala na největší masakr pod sluncem, to prostě nejde zapomenout, na to jsem se prostě nejvíc těšil a on z toho udělal nudnou bitku, ve který se sice všichni řezali, ale tak nějak nezáživně a vizuálními napady zrovna tady Ratner nehýřil, spíš naopak, spokojil se jen s obyčejnou bitkou lehce podporovanou pár nezávisle na sobě se odvíjejícími souboji mez hlavními mutanty a Magnetem, který se ale moc nesnažil. Závěr mezi Wolverinem a Phoenix už byl o ničem. Když to vemu v porovnání s tím jaký jsem měl od toho očekávání, tak to prostě zklamáním je, ale pokud to budu brát jako film bez skvělých předešlých dílů, tak to je víc než nadprůměrný akční snímek, který by s trochou pomoci dokázal vyšplhat na 5*, ale neni tomu tak a víc než 4*, prostě dát nemůžu, i když jsem se bavil velice dobře.(4.6.2006)

 • TeeAge
  ***

  || Scenár: Simon Kinberg, Zak Penn / Based on characters by Stan Lee, Jack Kirby | Hudba: John Powell | Produkcia: Avi Arad, Lauren Shuler Donner, Ralph Winter | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: 20th Century Fox, Marvel Entertainment, Ingenious Film Partners | Rozpočet: 210 miliónov $ | Tržby: 459,359,555 $ ||(28.8.2011)

 • Cival
  ****

  Podceňovaná comicsovka, která se povedla mnohem víc, než jak by se dalo z pověsti Bretta Ratnera vytušit. Jistě, některé dějové zvraty jsou příliš uspěchané a pár psychologických momentů by si zasloužilo hlubší prokreslení, ale po technické stránce jde i po letech o špičkový blockbuster, rozmáchlejší víc než Thor se Singerovým Supermanem dohromady a ve zlomových pasážích (vlastně všechny scény s Jean Grey) vyloženě strhující. Po Wolverinových soĺovkách dvojnásob cenná popcornovka.(22.11.2013)

 • Lateef
  ***

  Ratner vykastroval v prvních dvou dílech pečlivě budované vztahy postav, několika z nich existenci šmahem ukončil, a cestu kupředu si razí téměř výhradně pomocí vizuálních efektů a hromotluka Juggernauta. Víc mi v hlavě nezůstalo. Pravda, Magnetova fatalita s Golden Gate Bridge nebo "smuchlování" a odhazování auťáků na dálku vypadá výborně. Jinak všechno vyčpělo na průměrný akční film se samoúčelným a série X-men nedůstojným scénářem. 210 miliónů dolarů(rozpočet)/459 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(3.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace