Marty_cihi

Minimálně je to film plný ponaučení. "Sandlerovka" to už bude zachvíli oficiální název žánru. Opět zase je na co se dívat, prostě ty jeho zmatený pohyby a jednání mě dostává. ()

Misterioso

Nebudu popírat, že mě tenhle filmu zaujal, a i když Adama Sandlera nemusím, tak jsem čekal, co se z tohohle filmu nakonec vyvine (hlavně díky zajímavému námětu). A nebyl jsem k mému překvapení úplně tak zklamán. Kdyby film končil scénou v dešti, bylo by to za čtyři hvězdičky, ale protože to skončilo tak, jak to v Americe končit musí, tak dávám jenom tři. Škoda. ()

suboss

Komédia, dráma, fantasy, romantický. Tento film naozaj obsiahne všetky žánre. V jednom momente dokáže človeka rozosmiať, o pár okamihov neskôr zasa vháňa slzy do kútikov. Aj keď sa niekomu môže zdať prvá polovica filmu trochu nezáživná, u mňa to tak rozhodne nebolo. V každom prípade sa oplatí film dopozerať do konca. Mimochodom Kate je v každej scéne očarujúca. ()

brasek

Priemerná komédia... zo začiatku zaujímavé a vtipné, ale potom došla pointa, nápady a už to len upadá. Končí to hrou na city a podľa mňa tento film je predzvesť úpadku filmovej kariéry Adama Sandlera. ()

ludovit14

Zaujímavý nápad v podobe diaľkového ovládania, ktorý človeku umožní manipulovať s časom.Od filmu som asi čakal príliš veľa, pretože sa mi veľmi páčil nápad s diaľkovým ovládačom.Ale strašne spackaný scenár!A ešte k tomu ten nedomyslený koniec,mi celkom skazil zážitok z celého filmu. Adam Sandler sa síce snaží hádzať jeden vtip za druhým, ale nejako to na mňa nefungovalo.HOD:52%...PS:.. čakal som od FILMU viac. ()

fafejt001

Dost se mi to líbilo . Je to k zamyšlení a rovněž na pobavení . Dobrý nápad i zpracování . Zde se mi Adam S. líbil . A CHristopher také . Prostě výbornéé . Tož tak . ()

Scaevola

Typická Sandlerovka, která vám kromě rádoby vtipných hlášek přidá i "morální ponaučení" současné Ameriky. Inu Ch. Walken všechno nezachrání. ()

Elilast odpad!

Typická blbá americká komedie. A navíc Sandlerovina. Nesympatický kretén ovládaný zvířecími pudy a kapitalistickou snahou hromadit se v dojímavém lijáku dozvídá, že přece rodina je to nejdůležitější. Walken má na víc. ()

Merenre

Prapodivný film o hnusném duševním mrzákovi, který nikomu nic nepřeje, závidí každému, na koho se podívá, sere na svoje děti a svoji rodinu... a přesto si z nějakého důvodu vyslouží přízeň kouzelného dedečka, protože prej "dobří lidé si zaslouží šanci" .... uuuuf. Ale jako dívat se na to dá. ()

v.indruchova

Krásně rozvinutá myšlenka chvílí které by jste nejradši přeskočili nebo nezažili, pěkné zamyšlení nad životem, komediálním i smutnějším způsobem, jak to mnohdy umí sám život. Co se stane když chvíle, které byli nepříjemné přeskočíme, pak přijdou další a další potom už zapomeneme žít svůj život. Jak to bude vypadat a dá se to ještě vůbec napravit? Na to se podívejte ve filmu CLICK. Pro mě Sandlerův nejsilnější snímek..když si uvědomím co točí teď. Jack a J..!? Ohodnocení jeho novinek by bylo urážkou názvu Béčkové. Že by se v roce 14 blýskalo na lepší časy?? ()

zigy

Jo, takový ovladač bych potřeboval....určité pasáže ze života bych s chutí přeskakoval, i když mám asi trochu jiný výběr než Sandler..:) docela mě šokoval David Hasselhoff z pobřežní hlídky, jeho postava byla fakt hustá. Tenhle film je takový zajímavý mix typického sandlerovského humoru, místy super, místy trapnějšího, místy bohužel i fekálnějšího (ale naštěstí dominuje první složka) a pak je tam taky docela hluboký námět k zamyšlení nad rodinnými vztahy. Takže nejen oddechovka, ale i hlubší myšlenka, a to se cení. ()

TonoM

Zbytečná snaha o vtipy to trošku snižuje nic méně Sendler to hraje výborně a poslední třetina filmu je úžasná a zanechává ve mě spoustu citů. 80% ()

Fjera

Film tak akorát na líné nedělní odpoledne. Zajímavý příběh s pěkným poučením, ale Sandler hraje pořád stejně, a to mě moc nebaví. Pěkný lehký nadprůměr. 3+ ()

LencaN

Mně tam vyloženě nic nevadilo. Je to příjemná komedie. Sandler je vyloženě ve svém živlu. Po boku mu nádhernou Kate Beckinsale, mají roztomilé děti, Michael s ovladačem je dostatečně excentrickým představitelem své důležité role, Hasselhoff je zase perfektně úlisný a namachrovaný šéf. Sem tam je děj lehce přitroublý, ale to snad každý komedie se Sandlerem. Jinak jsem se dočkala několika hezkých scén, jako první pusa nebo naopak závěr, to byla těžká romantika. K tomu trochu dramatu v podobě stárnoucího hlavního hrdiny, kterému proklouzává život mezi prsty a jeho vlastní vinou. U tohoto filmu se člověk musí chtě nechtě zamyslet, jestli taky někdy třeba nejede na autopilota. ()

oli9

Ten film mám rád, zajímavý nápad který nám ukazuje že ne vše co si myslíme že by bylo dobré je dobré. Bezvadný Sandler a já se celou dobu bavím... Kdo z vás neměl v mládí přání v hodině češtiny zastavit čas a stáhnout kalhoty učiteli nebo spoluzakovi u tabule :) ()

DjLibnei

Povinná četba se skvělou myšlenkou a šťastným koncem. Skvělé, má to co říct i po těch letech, co já to viděl jako kluk 🙂 ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky