halogenka

Tenhle film jako by psali tři scénáristi. Ten první si řekl: "instituce rodiny a její význam upadá, je potřeba Všem otevřít oči!", druhý scénárista měl zvhrlý smysl pro humor (jak jinak si vysvětlit všechno to ojebávání kačera a to, že to hlavní hrdinku rajcuje? A především, kdo sakra vymyslel joke: (rodiče k synovi) - "Když ses narodil, měl si ho jako tic tac"; (syn odpovídá) - "Tak pojďte a osvěžte si dech") a třetí scénárista si řekl, že by to chtělo, aby to byl trochu nářez a napsal druhou třetinu, která je místy hodně mrazivá. Motiv je klasický ohraný vánoční příběh. Co se týče obsazení - nechápu, kdo Kate uvěří hospodyňku a mamču od dvou děcek a hlavně, Sandler na tyhle role nemá potřebné charisma. Stačilo, aby se zjevil jeho syn (nejstarší verze) a celý Sandler šel do háje. No, ještě že má člověk dálkové ovládání... ()

kajas

I po téměř dvaceti letech od uvedení vnímám Klik nadále jako nejlepší Sandlerův film, u kterého se pokaždé směju i brečím, protože ten závěr má prostě neskutečnou emocionální sílu. ()

Colonist

Typický přitroublý humor Sandlerových komedií tu nechybí, ale jelikož je v přijatelné míře, jedná se o jeden z jeho lepších filmů. Najdou se zde docela dobré vtipy a hlášky. Plusem je i zajímavý námět, slušné herecké obsazení a pěkná Kate Beckinsale. ()

Vědma

Tak ono to vlastně tak špatné nebylo, to uznávám, asi podhodnocuju, což nemám ve zvyku. Ale já jsem vždycky podvědomě chtěla tenhle film vidět, kvůli jeho tématu, který mně připadal originální . A teď když jsem to viděla, tak si říkám - určitě to mohlo být lepší. Škoda toho nápadu. Možná se režisér mohl rozhodnout jestli točí komedii (dost trapnou) nebo rodinné drama, které ke konci bylo fakt poměrně dojemné a po tomhle už vím, že Adama Sandlera ne i když uznávám, že se snažil. ()

Aleee89

Moralizující pohodička. Že to nejde dohromady? Ale jo - a Klik vám to předvede. Nejprve jsem si také myslela, že to bude film, u kterého se budu válet od začátku do konce po zemi smíchem, ale ne. Ač tu hraje sympaťák Adam Sandler, jehož filmy, které jsem dosud viděla, jsou vtipné, čekala jsem toto i od Kliku a humoru a extra vtipných scének se mi bohužel nedostalo. Jako nebylo to špatné, hlavně svižný začátek se povedl, ale celkově je to pro mě film, který můžu rychle zapomenout. Film, u kterého se sice moc nenudíte, je pohodový, ale prostě to není to pravé ořechové. ()

marleyy

35% Námět je vskutku zajímavý, ale to zpracování, jéé to mě nabavilo. Jediné co mi z toho snímku utkvělo v palici, je opět šílená a skvěle podaná role Ch.Walkena, který nikdy nezklame, narozdíl od Sandlera, který mě zklame skoro vždy. ()

MessiM

Ujetá komedie, která vás zaručeně pobaví. Jéžiš, zním jako stará ohraná reklama na televizní stanici, u které si každý myslí, že přestala vysílat. I když je to ale vážně tak. Je to ujeté, zábavné a šílené, což je něco, co šílenci jako já, rádi uvítají s otevřenou náručí jako papež malého chlapce. Je to zkrátka jedna z těch povedených komedií, co Vás nechá, abyste se jako topící plavec mohli na chvilku nadechnout a nakonec Vás začne opět dusit svými hláškami, scénkami a absurdními výlevy. Což je zlehka podpořeno i na city hrajícím závěrem, ale to bylo předvídatelné, jako servírování školních obědů. Nebudeme se přece hněvat ne? ()

Tygrys

Příjemná komedie ve které nic nekazí dokonce ani David Hasselhoff. Je tady spousta povedených vtipů, krásná Kate Beckinsale, Adam Sandler jak ho známe, nechybí ani nějaké to poselství a na závěr všechno dobře dopadne. ()

wipeout

Click je preveľmo zvláštnou kombináciou žánrou o ktorej by človek ani neveril, že môže spolu tvortiť celok najmä keď tento film ide z extrému(prvé 2/3 komédia) do extrému(dráma). Čo sa týka tej prvej časti veĺmi príjemne som sa zabavil aj napriek typickému humoru založeného na nejakom druhu zázraku, ktorý sa postupne vymiká spod kontorly až nakoniec všetko skončí jedným veľkým happyendom, teda aspoň tak by to vyzeralo nebyť neobvyklého prechodu do drámy s veľmi zaujímavou zápletkou spojenou s určitým druhom cestovania v čase. Adam Sandler síce ako obvykle je v dramatických polohách stále komický no keď to porovnám s predchádzajúcimi snahami tak to bol riadny krok dopredu. Proste an film sa výborne pozerá takže 3,5* ()

Fanucci

Příjemné překvapení. Film, který spíš dojme než rozesměje. Začátek se vyvíjel přesně tak, jak jsem čekal. Sandler mi lezl na nervy a vtipy až na výjimky neměl příliš zábavné. Pak se ale začal odvíjet příběh zaobírající se stárnutím, zanedbáváním rodiny a životními chybami, které už nelze vzít zpět. A překvapení bylo dokonáno zjištěním, že Sandler umí slušně hrát! Neuvěřitelné...:-) Kdyby byl začátek lepší, možná bych i uvažoval o 4 hvězdičkách, ale takto je Klik na čisté 3 hvězdy. ()

Lennnnna

Za prvé jsem si připadala jako kdybych s menšími originálními úpravami koukala na Božského Bruce a za druhé musím konstatovat, že jsem se ani jednou nezasmála. Vlastně jsem od toho příliš neočekávala, takže jsem jen vzala ovladač, zmáčkla play a na nějakou tu hodinku "vypla". K velkému nadšení jsem se však nakonec neproklikala. ()

Mikarda

Původně asi komedie se změnila v dojemné drama. Nebýt toho stupidního amerického konce, tak by to bylo za víc... Adam byl úžasný! ()

GILLWANDER

Adama Sandlara si neviem inde predstaviť ako v komédií. Vždy hrá takýto žáner a po pravde mu to ide. Aj v tomto filme mu to šlo. Miestami bol dej i dramatický a smutný, a boli chvíle, keď sa mi slza do očí tlačila. Nenáročný film/komédia pre konzumentov nenáročných komédií, ktoré ponúknu dosť na to, aby priemerného diváka dostatočné pobavili a uspokojili. I ja som priemerný divák, možno trošičku náročnejší, ale bavil som sa a to je podstatné. Nečakal som od tohto filmu veľa, skôr som pristupoval k nemu pesimistickejšie, ale napokon som dostal dobrý film, ktorý pobaví aj poučí. 65% ()

Fíla

Zde Adam Sandler předvedl svůj druhý nejlepší výkon hned po filmu Volání o pomoc. Na rozdíl od Sandlerových dnešních filmů je tento vtipný, emoční a " nový ". Nádherná Kate Beckinsale, ale hvězdou je zde v hlavní roli Sandler. ()

balba

Skvěla komedie , která mě pobavila.Adam Sandler to u měl zase perfektně zahrát a hlavně si roli vychutnal.Takové dálkové ovládaní bych opravdu nechtěla.Některé gagy byly opravdu skvostné.Pejsek a kačenka byla pěkná vsuvka ve filmu. ()

Chen

Originální, vtipné a s kačerem? Co chtít od komedie víc :)). Velmi slušná zábava, i když s odhadnutelným koncem a podstrkovaným morálním poučením. ()

ZoltanCZ

Spíš 3,5* První půlka je typicky sandlerovskou komedií, včetně několika málo hrubozrných scén, hrátky s ovladačem jsou však docela zajímavé a rozhodně jsem se u nich nenudil. Druhá půlka se zvrtne v docela zajímavé drama a dospěje k morálnímu ponaučení, že rodina je na prvním místě (jak jinak...). Obě části mají co nabídnout, ale pořád jsem měl pocit, že to mohlo všechno vypadat lépe. ()

HappySmile

Podle ukázek jsem čekala něco jiného - dobrou komedii. Ale místo toho to byla komedie, která místy ztrácela dech. Adamu Sandlerovi už tak nějak pomalu začínají docházet vtipy... ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky