lekr

Mám rád Adama Sandlera a ani v téhle komedii mě svým energickým a nezaměnitelným herectvím nezklamal. Scénář filmu je zajimavý, vtipný, ale zároveň také nutí člověka k zamyšlení nad tím, že v životě není všechno tak, jak bychom si přáli a že člověk si musí projít jak tím dobrým, tak i tím špatným, aby si poté toho dobrého více vážil. Jenom škoda, že druhá půlka filmu je až příliš přehnaná, poměrně vyumělkovaná a až nechutně emocionální. Přesto za skvělou první půlku, nezaměnitelnou Sandlerovu komiku, výborného Walkena a překvapivě dobrého Hasselhoffa dávám slušné tři hvězdičky. ()

peto12

Jedna z podarených komédií so Sandlerom. Kúpi si kalkulačku vo velkoobchode, s ktorou, môže robiť všetko. Všetko pozastaviť, prehrať, všetko dať bez zvuku, i ten Hasselhoff to celkom dobre spravil. ()

Martin741

Velmi dobra komedia so Sandlerom a Beckinsale v hlavnych ulohach. Aj ked prva polka je slaba, druha polka filmu sa slusne rozbehne. A ked clovek potrebuje vypnut, film je ako stvoreny prenho. 69 % ()

shyster

Komedie od Sandlera se mi libí. Jeho vtipy jsou někdy infantilní a lascivní, ale na mě působí. Click začíná jako jedna z dalších těchto komedií. Samý vtípky typu viz výše. V půlce filmu se ale film začíná ubírat směrem moralizujícího dramatu (samozřejmě s řadou dalších vtípků - i často nepovedených). A světe div se ono to funguje. Sandler dokázal zahrát i něco jiného, než na co jsme od něj zvyklý. Bohužel to není vyšší hodnocení. ()

Rocky88

Nutno říci, že nejvíce "uspokojujícíchí" okamžiků jsem čekal od té komediální stránky filmu, jelikož se mi tento nápad už od začátku zamlouval. Nicméně po shlédnutí tohoto "snímku s nápadem" musím konstatovat, že úvodní půlhodinu bych s klidem vypustil. Některé scény byly opravdu ubohé ( v pochvě své mámy...) a ani Sandlerovo hraní nebylo co k čemu. Ale po posunutí o rok (a následně 10 let) dopředu jsem zíral s otevřenou pusou. Sandler svým výkonem upozorňuje režiséry i producenty, že se hodí i na dramatičtější role, než jen na hráče rugby či ovladačového maniaka. Také Coraciho vize budoucnosti mi nepřipadala nijak moc ulítlá a příběh zde získal na váze. Onen způsob, jak si Sandler postupně uvědomoval, že rodina je opravdu to hlavní, byl velice drastický a depresivní. Každý by určitě chtěl ve svém životě přeskočit ty špatné chvíle a Sandler zde tu možnost měl. Ale jak film naznačuje, tyto chvíle k životu (bohužel) prostě patří a nelze je jen tak fast-forwardovat. Nebýt začátku, dal bych jasných * * * * *, ale takhle dávám pouze * * * *. Velkou zásluhu na vysokém hodnocení má hlavně Sandlerův projevený talent. ()

Vojťas

Vau! ... Tak tenhle film mě vážně dostal! ... Když jsem si ho pouštěl, čekal jsem komedii ve stylu klasických "Sandlerovek", ale dostalo se mi něčeho jiného, LEPŠÍHO!!! ... Adam Sandler zde podává, podlě mě, svůj nejlepší (nikoliv komediální ale dramatický) herecký výkon a i při záběru delšího časového období to diváka perfektně vtáhne a chytne za srdce (pár slz padlo)! ... Nekompromisních 100%. ()

bogomira

Komedie? Chvíli jo. Drama? Chvíli jo. Divnej film. A je už nejmíň druhej, kdy mám pocit, že nám Adam Sandler dospívá. Budu si ho muset vyndat ze škatulky "bláznivej komik", i když i tady jsou některý jeho ne moc vkusný fórky. Ty vážnější pasáže na druhou stranu ale mají překvapivou hloubku, zvlášť když už máte něco za sebou. ()

marcek

Adam Sandler je prostě Adam Sandler. Stejnej jako v Trestný lavici. Stejnej jako v 50x a stále poprvé. Stejnej jako Mr. Deeds. Ale stejně ho mám rád. Zaručenej herec, u kterýho se vždycky směju jako blázen. U kazdyho filmu je vetsinou nejaka hlavni myslenka. U tohohle je asi jaka?? Uzivej si zivota dokud to jde ()

Petoss1

Sandler opäť nesklamal a zahral svoju rolu tak ako som naňho zvyknutý. Klikajúca komédia, ktorá sa z počiatku neberie veľmi vážne, no čím bližšie je záver tak sa z nej stáva dráma a tento nezvyčajný jav sa mi páčil. Koniec veľmi zaujímavý a dojemný. Samozrejme, nezabudnem na krásnu Kate. 75% ()

lebowski!

Příjemné. Sice doteď nevím, co je film za žánr, ale funguje to dobře. Na začátku pobaví, na konci přivodí slzičku... Příjemné. ()

Langy10

Moje nejoblíbenější komedie snad! To je prostě pecka, vždycky se zasměju, nádhera prostě, to byl skvělý nápad Franka Coraciho! 100% ()

O´Neill

Adama Sandlera častokrát v roli nekomediálního filmu nevidíme, o to víc je to zajímavé, když se objeví v částečném dramatu. Pravda, velká část filmu se nese v komediálním duchu, a jedná se o asi 75% záležitost, ovšem když film přeskočí do dramatu, začíná ještě úžasnější film. Adam Sandler je skvělý, a je naprosto jedno v jakém žánru hraje. Film mě ubíhal skvěle, a každý moment jsem si užíval, a ačkoliv jsem zastánce non happy-endů, jsem velice rád, že zde nakonec happy end je. A musím říct, že ve chvílí kdy umíral, jsem o happy endu ani nepřemýšlel, protože jsem si byl non happy-endem naprosto jist. ()

Attta

Po druhém zhlédnutí jsem musel přidat hvězdičku za Sandlerův herecký výkon, protože přiznejme, hrál zde překvapivě dobře i bez těch jeho kravin. Film mě v podstatě opravdu bavil a bylo jen málo slepých míst. Po nějakém čtvrtém vyvrcholení jsem si už sice řekl jeslti to má vůbec konec, ale tohle beru jako pozitivum filmu. Za nápad a zpracování si určitě film zaslouží 60%. ()

Aelita

Teorie střihu v praxi neboli sen o tom, jak skvělý by byl život, kdyby člověk mohl nechat jen ty nejlepší zážitky. Otázka zní: kolik času ty zážitky dají dohromady? ___ Dobrý původní nápad sráží dolů jen americká didaktičnost a koitálně-vylučovací "žertíky". ()

Streeper

Tahle komedie patří určitě k nejlepším, ve kterých si Adam Sandler zahrál. Je to z typického rodinného života, nemá čas na rodinu, protože moc pracuje, nemá rád návštěvy rodičů, protože mu to připadá trapné a najednou se tu objeví Christopher Walken s ovladačem na život, tak proč toho nevyužít? Jenže pak si uvědomíte, jaké hodnoty v životě jsou na prvním místě. Super film. ()

Rodriguez

Takhle to dopadne, když si člověk chce usnadnit život a ty nudné a nepříjemné okamžiky přeskočit. Bohužel pokud se dalších 20 let opakují, tak zjistí, že mu ze života nic nezbylo a končí na smrtelné posteli s tím, že je chce vrátit z5 a dal by za to cokoliv! 80% ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky