Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

TomBar

Jednu hviezdičku dávam len za Milana Kňažka. Ale vážne ... zrejme Quentin troška režisérsky dohovoril svojmu neskúsenému a netalentovanému kolegovi, a tak rovnako ignorantské poňatie už aspoň z technického hľadiska dosahuje nižší podštandard. Kto to nevie, nech to nerobí ... ()

KOZEL84 odpad!

Předem říkám že z vlastní iniciativy bych se na tohle nikdy nedíval.Jednou v zimě to dotáhla segra tak sme se nato s rodinkou podívali.Tak jedem:Eli Roth je nemocný vyšinutý dement který by měl být utracený.Takhle mě nikdy snad nic nezhnusilo.Vůbec nejde o potoky krve a brutalitu(viděl sem už horší věci ve filmu) ale tohle kurva nemá ani hlavu ani patu.Ani nevěřím že tenhle scénář Roth napsal.Spíš bych řekl že něco hodně špatného snědl a když se z toho šel posrat tak místo hoven vypadla tahle zhovadilá pičárna.Roth je urážkou filmařského řemesla.DEBILNÍ NESMYSL který mě normálně uráží!!!Eli Roth-Master of Hoven(úplně všech). ()

Mania odpad!

Tohle už ani nemůžu brát jako horor. Nejspíš se mi Eliho styl znechutil už u Hotelu 1, proto jsem se i na pokračování dívala víc než skepticky. Nemůžu to brát ani jako komedii, což u některých opravdu špatných hororů ještě jde, neb tady jsem se nebavila. Na druhou stranu jsem se dívala hlavně kvůli zatím nedoceněné herečce Heather Matarazzo, takže si nemám proč stěžovat. Není to tak, jako bych měla velká očekávání... ()

c.miri

Pokračování velmi kontroverzního snímku se vrací v brutálnějším kabátku. První Hostel mnoho lidí pozvedl ze židle svým syrovým vyobrazením násilí a mučení, stejně však taky jako špatným scénářem a nelichotivým vyobrazením střední Evropy. Dvojka směle pokračuje v načatém tempu a opět se můžete těšit na spoustu nechutností (kanibalismus s stolování, jak kleštit muže, cirkulárka 10x jinak). Bohužel stejně jako první díl i Hostel 2 se snaží diváka ohromit namísto propracovaným scénářem a vytříbenými hereckými výkony, spíše svou přemírou brutalit a to je málo. Fanoušky exploitation Hostel 2 nezklame, to co od filmu čekají a našli v jedničcce, najdou i tady. Pro nás ostatní je to málo. ()

fisus

Poprvé a naposledy jsem to viděl na filmovém festivalu ve Varech.Bylo fajn vidět scény točené právě ve Varech,ale to je asi tak vše,co tam bylo fajn.Ani po všech těch letech nemám chuť to vidět znovu. ()

Aurus

Mnohem lepší než první část která byla čistý nadprůměr ale tohle už je docela dost dobrý hororový film. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé, vraždy jsou brutální a kamera filmu je výborná. No na to že to má jen 37% tak sem si to hodně užil. Za mě 7,5/10. Jsem zvědav na poslední třetí díl. ()

Ferelen odpad!

Z totálne (prepáčte za tie výrazy) sračkového hororu sa nám stala sračková komédia. Na čom som sa v jednotke po prvý raz rozčuľoval, v dvojke som sa smial. Nič nové sa nezmenilo. Na začiatku na vás vybafne „Quentin Tarantino presents“ (inak dobrá reklama), nasleduje nalákanie amerických turistiek na Slovensko (nalákali ich na najlepšie prírodné horúce pramene na svete, aspoň jediná pravdivá vec:), malebná dedinka a lá Luník 9, pochytanie... a hurá, poďme vraždiť. Scénka ukradnutá z Jakubiskovej Bathory bola asi najlepšia, potom nasledujú už len také slabšie, ale pritom zábavné („Miša nejedz ten párok“ a „hurá, prihraj tú hlavu“) Aj hudobný doprovod sa troška zmenil. Z hitov rokov 80-tych v jednotke nám teraz do uška hrajú ľúbezné české aj slovenské ľudovky (možno preto, že sa niektorí skladatelia chceli súdiť za práva pesničiek:). No a jasné, skoro som zabudol. Pozor na Kňažka... vraždí malých cigáňov. ()

Joll

Jednu hvězdu za scenu s kosou, jinak tady už byla i nadsázka přehnaná a nereálná :) a ani nebyla k smíchu a když tak hodně nechtěně :) ()

boyd.

Musím říct že mě se to líbilo, já jsem od hostelu dvojky nečekal nic převratného, a proto jsem spokojený co Eli Roth vytvořil. Díval jsem se na to v noci a sám a přiznám se, že jsem měl nahnáno. Má to hodně pomalý rozjezd to je fakt, ale přece taky nemůže stříkat krev celých devadesát minut že jo? Poprava Heather Matarazzo byla opravdu hodně krutá, až mi z toho nebylo dobře, to možná trochu rejža přepísk! Je to prostě béčko, ale já bych to tolik neodsuzoval, ten kdo o takové horory nemá zájem a ví dopředu že bude jen kritizovat, ať si je nepouští. Já myslím, že se to vyrovnalo jedničce, možná je to ještě o něco lepší než původní hostel. Rozhodně to dopadlo lépe než třeba Saw 2, který se mi nelíbil vůbec a neměl jsem k vůli tomu chuť podívat se ani na třetí díl serie. Do kina bych na hostel 2 asi nešel, ale doma u počítače to byla dobrá podívaná. ()

gombarix odpad!

Co to je za strašný výblitek? Jak se opovažují takhle prznit cizí kulturu a její obraz ve světě? Co tam omfg dělal Kňažko??? :DD 8 % za ty výbuchy nevěřícího smíchu, co mě u toho popadaly! ()

fixaman

V hororech vydržím leccos.. Přiznám se, že tohle jsem ale nevydržel a ze sálu odešel.. Opravdu jen pro úchyly.. :-/ ()

lu-cinka odpad!

ZzzZZZzzZZ... nudá! zajímalo by mě, kdy konečně někdo vymyslí pořádnej a hlavně jinej a neopakující se horor pořád dokola dokola. Pak maj mít lidi horory rádi :-! ()

HDeer

Na rozdiel, že v prvom dieli sme ešte nepoznali čo sa "deje" na Slovensku, v druhom to vidíme už od začiatku. Hlavné postavy sú nesmierne apatické, človek si pomaly aj praje aby umreli lenže čo potom, o čom film bude ďalej? Kňažko v úlohe sadistického šéfa je priam vynikajúci, škoda že ho do takýchto úloh Američania neobsadzujú viac. Vzhľadom k tomu, že sa vo filme objaví iba jedno (úbohé) podujatie, je v tom zásadne ochudobnenie oproti prvej časti kde sa odohrala aspoň priemerná akcia spolu so sexi dievčatami pre každého. Výber cigánskej hudby je taktiež slabý a nevýrazný. ()

Folky

Několikrát horší něž první Hostel. První tři čtvrtě hodiny (z celkové délky hodina a půl) se skoro nic neděje, obsazení je horší, nemluvě o scénáři. Narozdíl od jedničky jsou mi hlavní hrdinky nesympatické. Potěší mě jenom začátek s Jay Hernandezem. Na konci to už dosahovalo maxima trapnosti. Vážně to má lepší hodnocení než první díl? ()

GOREGASM

Eli Roth je nezdravě sebevědomé režisérské tele a jeho druhý Hostel už je vyloženě paskvilem. který servíruje momentální rejžovy nálady doslova halabala, protože jak jinak komentovat totálně úletové scény s malýma cigáňatama (Bitches ;-), anebo gipsykillera Milana Kňažka, který plnohodnotně reprezentuje východoevropské zlo :-). Roth mě ujistil, že koncepce je pro něj zakázaný pojem a jako vždy vyblil vše, co mu na jazyk přišlo. Nicméně atmosféra nula, gore = samoúčelná nuda a horší herce nemívá ani nejlevnější gruzínská produkce. 10% ()

domirovec

Hostel II na mě působil po celou dobu jeho trvání tak jak jsem přesně čekal = nechutně, zvrhle a v pár částech i nepříjmeně. Ve výsledku se však dle mého skromného názoru jednalo pouze o snímek, který několik chyb z prvního dílu napravil a pár nových chyb zase stvořil. Otřesný to ale není a to finální ufiknutí pipíka nebo cikánská mafie a jejich hlavový fotbálek mne i rozesmál. Nic speciálního to však není a proto raději nemějte vysoká očekávání. Já je neměl, takže za mě pohodový průměr. 3/5 ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)