Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

LBsmoke

ten se prostě nepoučí.. ani já jak vidno ne když už vidím 2ku.. :-D hlavně že zase na startu pulp fiction on tomu Quentinovy do té řitě staví lešení.. ale abych dal vidno ten obrovský pokrok který udělal dám mu za dvě :-) ()

mazadlo

Tak tohle se Rothovi povedlo mnohem lépe a u mě si reputaci napravil. Ano nemá to skutečně žádný mega příběh a ani to není mega dojemné ale to také být nemá. Naprosto jsem pochopil co tím Eli chtěl říci a myslím si že se mu to povedlo na jedničku. Škoda jen že v prvním díle nezvládl alespoň polovinu toho co tady. A negativní kritiku nechápu...snad protože se to konalo u našich sousedů jsme k tomu kritičtější , kdyby se takhle vraždilo na bahamách asi by to nikomu divně nepřišlo. Navíc odkazy na jiné filmy a knihy jsou zde naprosto logicky zasazeny do děje. Ne tenhle film není odpad a je opět důkazem toho že csfd není objektivní... ()

mira007

Myšlenka filmu je zajímavá, ale je to spíš na zamyšlenou, že to není žádný zázrak. Tři body dávám za to, že se film natáčel v Čechách občas s československými herci, za Milana Kňažka a musím, říct, že oceňuji i tu pointu, kdy se z oběti musí stát pachatel. ()

Illy

Musím dát 2*, čekal jsem to po jedničce horší. I když je děj stupidní, konečný řez (bimbála) rozhodl. ()

wampire23

Toto bolo ešte slabšie ako jednička. Natočiť takúto zlátaninu to je naozaj umenie. Nebyť celkom pekných herečiek tak sa to snáď ani nedá dopozerať. Za pozornosť stojí Milan Kňažko ako ruský mafián:D. A ešte skvelé divadelné predstavenie:D. Už iba malý kúsok a Eli Roth si môže podávať ruku s Uwe Bollom. ()

Martinius odpad!

uz pri prvom dieli som sa pytal: who the fuck is eli roth? sice je mu na wikipedii venovaneho az prilis zbytocne vela textu, mam skor dojem, ze chlapec ako sirota vyrastal v detskom domove, kde ho az do dospelosti pohlavne zneuzival vychovavatel slovenskeho povodu. a teraz nam to eli roth vsetkym vracia spat. a nie len slovakom a cechom, ale rovno celemu svetu. tym, ze toci filmy. dalej som sa pytal, aky vztah je medzi nim a tarantinom. nieco ako dr. watson a sherlock holmes? alebo robin a batman? ani jedno, ani druhe. opat mam skor dojem, ze sa jedna o hovno, do ktoreho stupila znackova topanka a teraz z nej nejde odlepit. alebo hyperaktivny arogantny blb, ktory mal dostatok sebavedomia a vytrvalosti na to, aby natocil jedno katastrofalne zle pokracovanie jedneho uz beztak katastrofalne zleho filmu a snazi sa o tretiu cast. reziseri ako eli roth maju vsak predsa len nejaky ucel. pri nich totiz vyzeraju reziseri ako dusan rapos ako hodnotni umelci, mozeme sa bavit na ich skvostoch a predbiehat sa v sutazi o najsarkastickejsi komentar. o com ale hostel 2 je? ak si niekto z vas pamata porna z 80-ich rokov, tak kazde z nich malo akysi povinny postranny pribeh, ktory sa odohraval medzi vsetkymi tymi sukackami s bobrami, fuzami a chlpatymi hrudami. akurat, ze toho pribehu tam nastastie bolo relativne malo. nieco podobne je hostel. pribeh ako zo slabikara pre slabomyselnych a zopar sadistickych scen. scen, ktore menej vytvaraju hororovu atmosferu ako sluzia k akejsi sadistickej sebarealizacii ich autora. su dokonca akousi pornografiou nasilia, cim si hostel ako zaner od novinarov vysluzil vystiznu prezivku "torture porn". film nezachranuje ani milan knazko, ktory si zahral asi najobmedzujucejsiu a naimpotentnejsiu rolu svojho zivota, ani dve pritazlive americanky a dokonca ani bezhlavo krasna vera jordanova (nie barbara nedeljakova, ako sa nespravne uvadza v info k filmu na csfd). ignorant roth opat zamiena bratislavu s ceskym krumlovom, nechava kazdeho domorodca vyzerat bud ako retardovaneho alebo ako uchyla hovoriaceho raz slovensky, raz cesky, inokedy zasa rusky. cely film od charakterov, prostredia, cez dejovu liniu a atmosferu posobi (az na vreskot mucenych a sialeneho "stuarta") neautenticky a usmevne pritiahnuto za vlasy. ci sa jedna o frasku so svalnatou bathoryckou, masozravych vlciakov alebo nezletilych ciganskych futbalistov (zeby boli romovia AZ taki barbarski?). potom, ako sa mu vytklo geograficke ignorantstvo a bezdovodne robenie neandertalcov zo slovakov a cechov, sa roth pokrytecky branil, ze takyto sovinisticky pohlad na strednu europu ma vraj vacsina bohatych americanov (ku ktorym by rad patril). skutocnost, ze roth vo svojich filmoch vsadil na otrepane socialne klise a urobil z bohacov zhyckanych perverzakov baziacich po spestrujucom vikendovom vrazdeni, pricom za to zozal pozitivne kritiky od lavicovych ideologov, je iba ceresnou na plesnivej torte ubohosti vsetkych hostelovin. ()

chalp

....úžasné, koľko Slovákov dokáže parodovať samých seba, ale rozhodne by som to nečakal od bývalého politika Milana Kňažka. ()

Clavius odpad!

Odporný film od Eliho, který by se měl samostatně vzdát režiserského křesla. Sam Raimi netočil horory kolik let a teď s Drag Me to Hell si strčil všechny takové horory do neviditelné kapsy u prd*le. ()

RomeroIsGod

Mě to baví, má to všechny atributy dobrýho béčka, několik hodně dobrejch scén (výběr cikoše na odstřel) a vskutku reálný slovenský prostředí :-) Nevím co vod toho kdo čekal, ale já se nenudil 65% ()

Kratoc

Jedna hvězdička za úvodní scénu s kosou, jinak to je jednička akorát v ženském provedení. No a vlastně i za ten konec je ta jedna hvězdička zasloužená, protože je vtipnější než u prvního dílu. Ale i tak je to jedna hvězdička s odřenými uši ;) ()

Yokolobuna

Takovéhle zvrácenosti se prostě točit nemají... Nechci moralizovat, ale opravdu je mezi námá pár psychicky labilních jedinců, které tyhle hovna naruší. Tohle není zábava, ale prvoplánové násilí. Každý herec, co se ve filmu objevil by si měl dat facku a ufiknout kulky. ()

IvcaSammet

Něco mezi čtyřma a pěti hvězdičkama ... Film je o něco slabší než první díl, ale pořád mě dokázal mile i nemile překvapit. Líbilo se mi na začátku takové to malé navázání na první film, to bylo opravdu milé překvapení. Taky se mi líbilo, že všechno zůstalo při starém, jenom o dost zlepšili ostrahu, což si myslím, že bylo pro druhý díl docela dost potřeba, aby se závěr filmu nepodobal prvnímu. Velké plus má taky minimální absence chyb ve filmu, i když jedna zásadní mě tam trošku rvala uši - tak velké město jako je Český Krumlov můžou nazývat vesnicí opravdu jenom američani ... Každopádně ale skvělý horor, naprosto vynikající pokračování ... ()

Antaeus

Tu vlastne ani nie je čo hodnotiť. Celý čas sa hovno deje a na konci zvrat a prekvapenie. Záberov na mučenie málo (vzhľadom na povesť jednotky). Oceňujem, že Slovensko tentokrát nie je vykreslené ako rozvojová krajina, ale ako krajina s vlastnými tradíciami, ľudovými zvykmi a masovými vrahmi. Proste raj pre turistov. Tí, čo si druhý Hostel chcú pozrieť kvôli gore scénam, budú asi sklamaní, tí, ktorí kvôli príbehu, asi tiež. Celkovo ide o sklamanie a to aj napriek Kňažkovej progresívnej metóde riešenia "rómskej otázky ". ()

Hernycztek

Pokračování téměř dokonalé jedničky postihl stejný osud co se hodnocení týče, ovšem tady už si to neumím vysvětlit. Jestliže se česko-slovenští diváci cítili pohoršení z prvního filmu, do kterého šli kvůli hercům a lokacím ve kterých se natáčelo, tak proč se hnali i do ,,Part II,'' když muselo být všem jasné, že Eli půjde ve stejných šlépějích. Herecké obsazení je o chlup lepší než ,, Part I .'' Přeci jen se na holky kouká v exploiťácích líp jak na chlapy. Také jsou nám více představeni záporáci, kteří se sem ale moc nehodili, protože jsou příliš sympatičtí na to, aby hráli vrahy. Mučící praktiky jsou nepochybně na lepší úrovni, stejně tak vizuální stránka, ale příběh mi přišel o něco méně zajímavý. V součtu hodnotím stejně jako jedničku.. 4 hvězdy bez námitek, ale kvůli podhodnocení nezasvěceným divákem přidávám pátou. ()

Cartmof

Když vám popis filmu řekne, že se vraždí na Slovensku, je to něco na co se musíte podívat. Já jsem tu od toho abych vám to rozmluvil a ušetřil vám hodinu a půl. ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)