Jigsaw i jeho učednice Amanda jsou mrtví. Dva ostřílení agenti FBI, agent Strahm a agent Perez, uslyší o vraždě detektiva Kerryho a pomáhají detektivu Hoffmanovi vyřešit, co zůstalo z Jigsawovy poslední hry. Ale velitel útvaru rychlého nasazení Rigg byl sám zatažen do vražedné hry a má jen hodinu a půl na to, aby zvítězil nad řadou zvrácených a hrůzných nástrah a zachránil starého přítele i sebe před strašlivým koncem. (Filmbox)

Al44...

Značně překombinovaný děj, ve kterém se snad už ani tvůrci nemohou vyznat (místy to totiž přestává dávat smysl) - spousta krve, pastí, ale vše již působí tuctově a předvídatelně - bohužel chybí opravdu dobrý příběh a hlavně překvapivé finále - je až moc vidět, že se tzv. "vaří z vody". ()

Ondr@932

Po opět velmi nechutném začátku se vrací hororová kriminální hra na život a smrt. Což bylo docela příjemné překvapení jelikož tím je hned tento díl mnohem lepší než trapná, brutální a obsahově odpadní trojka! Dávám 5/10 ()

FeriusParfax

Spoilery. V tomto díle se seznámíme s motivy Johna a proč s tím vším vlastně začal. Moc se mi líbila úvodní delikátní scéna. Zatím všechny 4 díly provází jedna stejná hudba, která je se Saw spjatá od začátku. Jde ale asi o nejslabší díl. Byla jsem sice celou dobu napnutá a na konci se dostavil wow efekt. Ale to všechno trošku přebila překombinovanost a až moc do očí bijící štěstěna Johna.  Moc se mi nelíbilo zatažení policisty do toho všeho. Prostě se tam tak najednou zjevil a hrál prim. Jako blesk z čistého nebe. Navíc sledoval Johna už hodně dlouho, tak nechápu, proč nehrál jeho hru a nenechal prostě všechny být. Detektiva Matthewse mi bylo fakt líto. ()

Gardenboy

Slabé tri ... aspoň za to, že to má á-čkový feeling, aj keď všetkým je jasné, že to A rozhodne nie je. Záverečné zvraty sú čím ďalej tým viac prekombinované, stupídne a nelogické, tak isto ako cely príbeh ... nabudúce to bude za dve ak sa nestane zázrak ... Jediným výrazným kladom je Tobin Bell, ktorý aj po smrti hrá skvele :D:D:D:D ()

ecis

Dalsia uchylarna, bez napadov a dobreho scenara. Hadam nejakeho "fanusika" snuff filmov tento snimok zabavi, pretoze tato seria stoji uz len na coraz nechutnejsich vrazdach a muceniach. ()

Toochman

Mám pocit, že autoři se v Jagsawových kličkách sami zamotali. Film je jeden velký zmatek bez hlavy a paty. Možná že k jeho uvedení do kin stačilo ze zbytků předchozích dílů nastříhat tak hodinku a zbytek během dvou dnů dotočit. ()

jda23

ani neviem preco nie odpad, no comment, kľudne to nepozerajte, alebo si kupte vino do kina a spravte si aspon thaku akciu, nič vam neujde, rozťahaná jednodielna telenovela, ale to ich neodradi aby sa naše vnúčatá nedočkali okrúhlej 50.časti Saw - Nepolapiteľný !!! Tu sa vynára zaákladná otázka : Ako dlho, Pane, ako dlho ešte ? ()

Allan

Každý další díl této úchylné série mne utvrzuje v domnění, že mé intelektuální kapacity jsou omezené a že na některé filmy prostě nemám a nikdy mít nebudu. Gratuluji autorům k téměř kafkovské rafinovanosti! ()

nwx

Kdysi jsem se podíval na SAW1 a nelíbilo se. Zavrhl jsem ten film. Další díly kolem mne prošly, aniž bych se podíval. Na SAW5 jsem zašel náhodou, z nudy. Zarazilo mě do posledního místa zaplněné kino. Zvědavost ve mě stoupla - že by se přece ta série nějak vyvinula? Po shlédnutí SAW5 jsem opravdu zajásal! Tak to se mi tedy opravdu líbilo! Zpětně jsem si dokoupil všechny díly v novinovém stánku a koukám koukám, ono je to fakticky dobré! Veliké zlepšení! Podle mne stoupající kvalita až po díl č. 4. Ten u mě dosáhl vrcholu. V pátém dílu vidím mírný pokles kvality. Celá série není nic světoborného - vyvražďovačka, brutální až příliš, ale v jádru je to kvalitní série. Názor jsem tedy změnil. ()

prasklinka

Nevidím rozdíl mezi 2., 3. a 4. dílem. Opět spousta zbytečné krve a pár žaludečních kotrmelců. i přesto se těším na další díly. ()

waska

Už tobude tak, že každý další rok bude další Saw. Už tam nění vůbec nic oroginálního, vykrádá to samo sebe a už to docela unavuje. ()

sarfian

Práve som to dopozeral druhý krát a musím zmeniť hodnotenie z 3 na 4. Zase to malo niečo doseba, aj keď už kvalita prvého dielu je neohrozená a myslím, že ju už nedobehnú nikdy. VIDENÉ 2x ()

LucyD

Na můj vkus se dějem a myšlenkou posunula čtyřka od trojky rozhodně směrem nahoru, ale trochu se mi nelíbil ta sekaná kamera, ten střih, ty záblesky. To by rušilo celý dojem filmu. Víceméně se mi to zdálo sic na jednu stranu hodně pomotané, na druhou celkem slušně vypracované. Takový průměr. ()

Likan7 odpad!

Začínám se v tom seriálu pěkně ztrácet. Herci jsou krajně nesympatičtí. K tomu ještě hrají naprosto otřesně. ()

Sammy.Boy

Tvůrci se hned v úvodní několika minutové sekvenci snaží šokovat pitvou v plném záběru. Předpokládám ale, že otrlého diváka to nijak nepřekvapí. :-P Dějový propletenec opět vskutku geniální! ()

Další Nezvratný osud od tvůrců Saw?

Další Nezvratný osud od tvůrců Saw?

14.01.2019

Studio New Line se rozhodlo oživit svoji brutální hororovou sérii Nezvratný osud, najalo přitom scenáristy posledních několika Saw Patricka Meltona a Marcuse Dunstana. Předchozích pět snímků… (více)

Nemrtvý, kam se podíváš

Nemrtvý, kam se podíváš