Kdyby se z toho filmu na konci nestal takovej bordel, dal bych možná o hvězdičku více. I tak je to asi nejlepší díl série hned po jedničce.(2.5.2008)

Vyvrcholení všeho s překvapivým nástupnickým vrahem.(26.7.2008)

DickSaw už raději natáhnul kšandy než aby musel kokotit v dalším díle. Tentokrát se anti-xenofóbní filmová organizace ozvala, že chce v hlavní roli vidět Negra, protože jinak celou tuhle dojnou krávu utne. A tak nezbylo než nahodit nesympatickou černou tlamu, která má rty větší než mozek a nechat ho kokotit se městem sem a tam, aby stejně udělal tak maximálně velké černé h... Né, že bych chtěl nějak spoilerovat nebo jak se tomu přesně nadává, ale prostě se musím vyňadřit, že tenhle díl byl poměrně xmrti na peachu. Stal se tady velký černý exkrement plný dětských žížalek, všechno bylo zbytečný jako sociální dávky pro bílé tlamy a pár vykosťovacích smrtí, které stejně nemají žádný účinek a vedou tak maximálně k zachrapání se slinou u huby. Chce se mi naprosto svěsit hlavu do smyčky, podkopnout vratký stolek a vesele se usmívat. A i kdybych vám nechyběl, tak by mě stejně nahradil nový pisatel komentářů, takže abyste věděli, tak mě nestopnete tak jednoduše jako chcaní!(18.5.2009)

Darren Lynn Bousman (Saw 2,3,4) odštartoval svoju Saw trilógiu vôbec nie zle, len problém je že viac ako pár dobre zvládnutých pascí a celkový príbeh Saw je už len naťahovačka ktorá bojuje o prachy.To znamená že príbeh filmu je nasilu naťahovaný (to vidí predsa každý), ale v podstate ešte stále dobre prijateľný.Saw 4 po príbehovej stránke zas až taká sračka nieje (dobre naväzuje na predošlé diely) ale trochu horšie sa už rozvíja.Za posledné roky horory stoja za nič ale Saw 4 patrí ešte k tým trochu lepším kúskom. 55% - 3*(28.11.2010)

Na takové filmy se mohu dívat neustále. Jeden díl je slabší, jiný je lepší...... mají ovšem jedno společné a to zajímavý námět a to pasti na lidi. Rozhodně si tyto filmy nenechám ujít :-)(11.1.2008)

• - Víte, že Darren Lynn Bousman se k filmové režii dostal právě přes SAW 2, což byl jeho debut? Zajímavé je, že smlouvu na režírování dvojky podepsal dva týdny před tím, než jednička zabodovala v kinech. V době, kdy nikdo nevěděl, jak bude první film úspěšný. (Rodriguez)

• - Žena, ktorá ponúka v spomienkach Johnovi Kramerovi spoločnosť pred klinikou Jill Tuckovej, je Addison Corday (Emmanuelle Vaugier), ktorá bola neskôr účastníčkou jeho hry v Saw 2 (2005). (Marceloo)

• - Rozpočet filmu - nad hranici 10 milionů, celosvětový výdělek - 133 milionů. (Rodriguez)