• EdaS

O zkrvavený chlup lepší než trojka, ale stejně by to chtělo buď něco nového vymyslet nebo skončit. Film hlavně postrádá nějakého hrdinu, o kterého by se člověk mohl bát. Režisér má snad i talent, ale měl by ho uplatnit někde jinde.(13.1.2008)

• Jacinda

Je mi jedno jestli to má myšlenku (ano i ten první díl). Je mi jedno jestli je to strašidelný (tudíš správný horor). Jsou mi ukradený úplně všechny důvody, proč by tahle série měla být dobrá. Pro mě je to jen směsice odporných brutálních vražd. Dokonalý návod na zabíjení. Z vyprávění mě stačilo slyšet (nevím ve kterých dílech to přesně bylo) o scéně s injekčníma stříkačkama, s vlastním vydloubnutím oka (jinak smrt), s pitváním svého partnera, který má být podle všeho mrtev (jinak smrt). Smůla že se probere uprostřed prohlížení jeho střev vlastní holkou... Nechutné! Odporné! Ohavné! Strašné! Zrůdné!(23.10.2008)

• xxmartinxx

Tohle je první díl Saw, který opravdu odsuzuju. Jako trilogie s docela odlišnými částmi to podle mě fungovalo. Právě až tady narážím na tu tak avizovanou zbytečnost a nudu.(11.12.2009)

Ve čtvrtém díle Saw jsou pasti dost vychytaný, pointy opět překvapivý, flashbacky do Jigsawova života potěší. A smrti jedný postavy mi dokonce bylo líto, což se taky počítá. Asi nejslabší díl série, především kvůli značným nelogičnostem v ději, ale přesto bez problémů sledovatelné. Ti, kterým se líbily předcházející díly, by mohli býti spokojeni, ostatní se na to ani nemusí koukat.(17.11.2007)

• AngelAngie

Čím dál tím horší (ne)herci .. čím dál tím menší sympatie k celkovému příběhu. Jedinné, co je pořád dokonale vykonstruované, to jsou (sebe)vraždy, jinak už naprostá hloupost ..(2.6.2008)

• - Film bol zakázaný v Malajzii. (Paldiny)

• - Plyšák, o kterém Hoffman říká Perézové, že je jeho dcery, ve skutečnosti patří dceři Jeffa ze třetího dílu. K vidění je při scéně, kdy Jeff dceři vynadá, že si vzala do postele s sebou plyšáka jejího zesnulého bratra Dilana. (G_I_S_M_O)

• - Rigg (Lyriq Bent) má ve filmu zbraň Beretta 92FS ráže 9x19mm. (dc125)