Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  Střípky ze života ,,dobráka“ Jingsawa. Mesiáš nebo magor?…. Myslíte si že je konec, když jsem po smrti? Není! Hry teprve začínají!“ A že nemá na mysli olympiádu je jasné z úvodní pitvy. Jde o maso a krev. Jakou šanci má slepý proti němému? Jaká je cena za vysvobození? Krvavá jatka, sadistické obrazy jako cesta (pro vyvolené) k novému životu. Tvůrci se nás snaží válcovat myšlenkami a asi i moudry, jejichž velikost upadá s další promyšlenou smrtí. Přiznám se (bez mučení), že mi při některých ,,očistcích“ nebylo dobře na duši. Pomyslná laťka pastí zůstává vysoko. Umírat se dá tak zajímavě!! Ale jinak je příběh určen spíše nekritickým fanouškům série. A já stojím někde uprostřed. Myslíte si že je konec?…(25.9.2008)

 • H34D
  **

  Luke z Gilmorek se dočkal pořádného skoku, série Saw však nikoliv, opět se potácí mezi samoúčelnou brutalitou, hloupými postavami a na oko efektním, ale ve skutečnosti plytkým a z prstu vycucaným obsahem. Problém Saw IV je v tom, jak se mermomoci snaží dát všemu nový rozměr a místo, aby se hnula z místa, jen "vylepšuje", resp. upravuje stávající. Je to nelogické až chaotické, navíc divácká zmatenost mimo jiné také podkopává efekt tradičního závěrečného zvratu. Ovšem přes to všechno Saw IV není nuda, nejsíš díky jisté fascinaci extrémem a zvědavosti na to, co přijde, film alespoň v něčem funguje. 4/10(5.1.2009)

 • Hakha
  *

  Slabota, tato série se každým novým dílem propadá hlouběji a hlouběji. Opět nic nového, jen vaření vody předchozích dílů. Několik nechutných scén a opět mnoho vražd, které mě už nechávají chladným a nebaví mě. Čekal jsem aspoň zajímavý zvrat, ale ten se nekonal (ehm, teda konal, ale nebyl vůbec zajímavý...), mé hodnocení 1 hvězdička...(4.8.2008)

 • Wacoslav1
  ***

  Nejni Jigsaw, nejni zábava. Jeho odkaz sice žije dál, ale těmihle věčnými recyklacemi už mě dokážou tvůrci akorát tak slušně nasrat. Brutalita a násilí furt funguje, ale už se to jaksi začíná všechno opakovat dokola. Nejpodařenější na tomhle díle je začátek a především konec za kterej si tahle část ještě ty 3* vyslouží, ale to co je mezi tím je plytké kopírování předchozích filmů a to jsme tady teprve v polovině série. Každopádně skalním příznivcům celé řady se to asi líbit bude ti ostatní to uvidí maximálně na nepobuřující průměr.50%(27.11.2015)

 • Pavka5
  **

  Už 3. pokračování stálo za nic...musím říct, že jsem se opravdu dooost nudila! A nevím, jestli si vůbec někdy pustím 5 a 6???(23.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace