• Renton

Scénář: Patrick Melton, Marcus Dunstan .. A příště tu kazetu najdou v konečníku. Jen je otázkou koho... 30%.(29.12.2007)

DickSaw už raději natáhnul kšandy než aby musel kokotit v dalším díle. Tentokrát se anti-xenofóbní filmová organizace ozvala, že chce v hlavní roli vidět Negra, protože jinak celou tuhle dojnou krávu utne. A tak nezbylo než nahodit nesympatickou černou tlamu, která má rty větší než mozek a nechat ho kokotit se městem sem a tam, aby stejně udělal tak maximálně velké černé h... Né, že bych chtěl nějak spoilerovat nebo jak se tomu přesně nadává, ale prostě se musím vyňadřit, že tenhle díl byl poměrně xmrti na peachu. Stal se tady velký černý exkrement plný dětských žížalek, všechno bylo zbytečný jako sociální dávky pro bílé tlamy a pár vykosťovacích smrtí, které stejně nemají žádný účinek a vedou tak maximálně k zachrapání se slinou u huby. Chce se mi naprosto svěsit hlavu do smyčky, podkopnout vratký stolek a vesele se usmívat. A i kdybych vám nechyběl, tak by mě stejně nahradil nový pisatel komentářů, takže abyste věděli, tak mě nestopnete tak jednoduše jako chcaní!(18.5.2009)

Po prvych troch castiach, ktore celkom usli ma tato stvrta cast mierne sklamala. Uz ma sice unavuje neustale aj po Jigsawovej smrti hladanie akychsi diktafonov nahratych s jeho hlasom a s informaciami o tom, ze hry nekoncia, ale este len zacinaju, ale so zvedavosti si pozriem aj dalsie casti, s akym zazrakom prisli scenaristi tentokrat. 17.04.2009 ____ Tobin Bell - (Jigsaw / John) +++ Donnie Wahlberg - (Eric Matthews) +++ Costas Mandylor - (Hoffman) +++ Scott Patterson - (Agent Strahm) +++ Betsy Russell - (Jill) +++ Hudba: Charlie Clouser +++(17.4.2009)

Na takové filmy se mohu dívat neustále. Jeden díl je slabší, jiný je lepší...... mají ovšem jedno společné a to zajímavý námět a to pasti na lidi. Rozhodně si tyto filmy nenechám ujít :-)(11.1.2008)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $63,300,095Tržby Celosvetovo $139,352,633Tržby za predaj DVD v USA $31,812,725 //počet predaných kusov 1,914,654║ Pri brutálne krvavom pitevnom úvode ma prechádzala chuť a ak by to pokračovalo o nejakú tu minútku takto ďalej asi by som to zabalil, našťastie potom nabehol klasický dej plný pascí a zvratov, čím som si prišiel na svoje a nakoniec som si to celkom k spokojnosti užil, a musím povedať že mi to prišlo o niečo zaujímavejšie než SAW III. /50%/(10.11.2009)