Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sniper18
  ***

  Je to nadpriemerný hororový thriller z tejto slávnej série. Má celkom dobrý príbeh o veliteľovi zásahovej jednotky, ktorý sa cíti bezmocný, že všetci okolo neho umierajú, ale teraz sa práve on stáva terčom v tejto vražednej hre, v ktorej má rozhodnúť o živote niekoľkých kriminálnikov a má len hodinu a pol na to, aby mohol zachrániť svojich dvoch kolegov. Spracovanie ale mohlo byť aj lepšie, ešte úvodná dvadsaťminútovka pôsobí dosť dobre, ale potom to už začne upadať, línia s veliteľom jednotky trpí tým, že sa hlavná postava voľne premiestňuje medzi rôznymi lokalitami s pascami, takže tu chýba ten pocit uväznenia na neznámom mieste, z ktorého niet úniku, iba cez pasce a navyše mu tu ani nejde o život, takže to nedokáže moc zaujať. A druhá línia, kde mu idú detektívi po stopách je tiež taká bez šťavy. Takže celé to pôsobí skôr priemerne, ale po príbehovej stránke úroveň filmu zvyšuje, zaujímavá previazanosť s trojkou a síce už nie tak pôsobivý, ako v prvých dvoch dieloch, ale stále vydarený záver, ktorý sa mi páči. Čo sa týka hororových stránok, atmosféra a napätie sú už úplne preč, ale zase pasce a krvavé scény stále celkom fungujú, zaujala ma detailne prevedená pitva, pár slušných pascí, hlavne tá v úvodnej časti a pár zaujímavých úmrtí, hlavne záverečná smrť. Herecké obsadenie je celkom dobré, stále poteší Tobin Bell, zaujal ma aj Costac Mandylor a pár vedľajších postáv, len ten Lyriq Bent tentoraz v hlavnej úlohe ma skôr sklamal, v predchádzajúcich dieloch bol dobrý, vo vedľajšej úlohe fungoval, ale na hlavnú nemá dostatok charizmy. Réžia a technická stránka sú stále dostatočne vydarené, tu nemám problém. V porovnaní s predchádzajúcim dielom je to o niečo lepšie, ale aj tak sa neubránim určitému pocitu zbytočnosti, jeden z tých slabších dielov série. 59%(21.10.2012)

 • xxmartinxx
  **

  Tohle je první díl Saw, který opravdu odsuzuju. Jako trilogie s docela odlišnými částmi to podle mě fungovalo. Právě až tady narážím na tu tak avizovanou zbytečnost a nudu.(11.12.2009)

 • EdaS
  **

  O zkrvavený chlup lepší než trojka, ale stejně by to chtělo buď něco nového vymyslet nebo skončit. Film hlavně postrádá nějakého hrdinu, o kterého by se člověk mohl bát. Režisér má snad i talent, ale měl by ho uplatnit někde jinde.(13.1.2008)

 • Djkoma
  **

  Budu rád, když tu kazetu znovu najdou a celá série bude pokračovat, ale nejsem si jistý zda to má nějaký smysl. Snaha a nutnost série Saw překvapit v posledních vteřinách závěrem je jasně patrná už na začátku, ale v tomto díle to poprvé vyšlo poměrně na prázdno. Snímku to nedodá "kouzlo" jako v minulých dílech a spíše ho to ještě více sráží. Smrti jsou fajn, i když se tu nenajde tentokrát, žádná opravdu grandiózní, na kterou by se pan sadista rád díval stále dokola. Docela by mě zajímalo, co kdyby někdo takový existoval a vážně by "normální" lidi takto trestal a nechal je vybrat. Bylo by to špatně? Když by si to zasloužili? Na další díl se těším o něco méně a bojím se toho, že "postava" z konce nebude mít potřebné charizma ani hlas na to, aby pokračování mělo aspoň průměrnou kvalitu. nejhorší díl série, který nebýt konce nemusel být tak podprůměrný.(31.12.2007)

 • bestlama
  ***

  DickSaw už raději natáhnul kšandy než aby musel kokotit v dalším díle. Tentokrát se anti-xenofóbní filmová organizace ozvala, že chce v hlavní roli vidět Negra, protože jinak celou tuhle dojnou krávu utne. A tak nezbylo než nahodit nesympatickou černou tlamu, která má rty větší než mozek a nechat ho kokotit se městem sem a tam, aby stejně udělal tak maximálně velké černé h... Né, že bych chtěl nějak spoilerovat nebo jak se tomu přesně nadává, ale prostě se musím vyňadřit, že tenhle díl byl poměrně xmrti na peachu. Stal se tady velký černý exkrement plný dětských žížalek, všechno bylo zbytečný jako sociální dávky pro bílé tlamy a pár vykosťovacích smrtí, které stejně nemají žádný účinek a vedou tak maximálně k zachrapání se slinou u huby. Chce se mi naprosto svěsit hlavu do smyčky, podkopnout vratký stolek a vesele se usmívat. A i kdybych vám nechyběl, tak by mě stejně nahradil nový pisatel komentářů, takže abyste věděli, tak mě nestopnete tak jednoduše jako chcaní!(18.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace