Docela překvapení, trailery byly docela wtf? První ohlasy byly dost záporné, až jsem čekal brak, trojka mi přišla zatím neslabší. Uvítal jsem ve čtvrtém dílu hodně vysvětlení a doplnění všech nejasností předchozích dílu. Jediné co chybí jsou charismatičtí herci, nebo aspoň jeden, ale co vím na 100% že Odpad! to není ani náhodou...7/10*(2.1.2008)

Viditelně klesající kvalita(28.1.2008)

• Psema

Bousman se od trojky malinko uklidnil, vysadil těžké drogy a přestal tolik švenkovat kamerou, čímž způsobil, že se čtyřka alespoň vizuálem podobá famóznímu prvnímu dílu, což je asi to jediné, co tyhle dva počiny "spojuje". Po scénáristické stránce je totiž Saw 4 jenom dalším gulášoidním příběhem o tom, jak si z nás skupinka nenažraných producentů dělá za stolem v Hollywoodu pr... srandu. Zatímco nasazení Jigsawových flasbacků potěší a vnáší do série několik nových pohledů na věc, závěr dokáže potopit vše, na co Bousman dvě hodiny dřel. Nelogická, nepřehledná a z prstu vycucaná pointa opravdu sucks. A jsme zase o stupínek níž.(26.10.2007)

• viperblade

Jenom za Scotta Pattersona, který tu byl dobrý. Jinak ten film stojí za houby a už by se rozhodně NEMĚLI točit žádné filmy, pod názvem "SAW". Pro mě skončil druhým dílem. Ty ostatní jsou děs.(24.9.2008)

• Tuxedo

To samé co trojka. Nenudíte se a jednotlivé pastičky vás celkem baví (ačkoliv jsou už dost přehnané), ale čím víc to sledujete, tím se vám to zdá vykonstruovanější a závěr to jednoduše celé pohřbívá. Při případných dalších dílech by bylo dobré vyměnit režiséra (ten epileptický styl mi nesedí) a scénáristy.(31.10.2007)

• - Čtvrtý díl je prvním dílem z celé série, který neprodukovalo studio Lionsgate. Nahradilo jej studio Hollywood Classic Entertainment. (t.mon)

• - Film byl natočen za 32 dnů. (Elisebah)

• - Víte, že Darren Lynn Bousman se k filmové režii dostal právě přes SAW 2, což byl jeho debut? Zajímavé je, že smlouvu na režírování dvojky podepsal dva týdny před tím, než jednička zabodovala v kinech. V době, kdy nikdo nevěděl, jak bude první film úspěšný. (Rodriguez)