Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

kukentipla

O čem to je? Čtyři příběhy odehrávající se za tajuplné Halloweenské noci.......Co já NATO? Film ja jako peroxidová blondýna. Vizuálně krásný, obsahově prázdný. ()

zdenur

Vcelku netradiční horor. Pro mně bohužel dost zmatený, mezi všemi těmi "dříve" a "později" jsem se dost ztrácel. Závěr všechno tak nějak sice splácá dohromady, ale už to prostě není ono. ()

majec4

Bolo to celkom dobre, ale zaroven mi to miestami prislo trochu chaoticke. Vobec sa vsak na to nepozeram ako na horor, nezlakol/ nebal som sa ani raz. Prislo mi to tak, ze to malo byt dost komedialne, no u mna to nefungovalo. Film mozem kludne oznacit za kult, lebo je to svojske, ale maximalne na tri hviezdy. ()

Flopik

Nemôžem povedať, žeby to bol nejaký horor, komédia alebo normálny film. Príde mi, ako keby tu chceli napchať všetko možné a hlavne ukázať čo znamená Halloween. Za mňa sa to v tomto ohľade podarilo na výbornú. Máme tu veľa typických vecí pre tento sviatok, je to odľahčené a fajn sa nato pozerá. Báť sa nebudete a žeby som si nato nejako pamätal dlhšie ako pár dní povedať nemôžem. Skôr taká príjemná oddychovka, ktorá v ten osudný deň vyťaží možno trochu viac. ()

Teardown

Vskutku netradiční směs ingrediencí, kterou tvůrci naštěstí neutopili ve vlastní štávě a výsledek chutná naprosto skvěle. Velmi potěší ona, ne tolik ohraná dějová struktura, kdy zprvu úplně odlišné osudy a příběhy do sebe na konci moc pěkně zapadají. A i přes tu zmiňovanou odlehčenost, místy možná až naivitu, musím konstatovat velké nadšení a po delší době takovou tu celkovou spokojenost z dobrého filmu. ()

sNeDy

Nebýt velké, ale opravdu velké, WTF scény s vlkodlaky (ta už byla za hranou), bylo by za plnej počet. Tohle jsou totiž taky historky z podsvětí! :) ()

TaanStari

Perfektní Halloweenská atmosféra, geniální vizuální stránka, skvělý soundtrack a až na závěrečnou povídku vynikající děj. Genialita tohohle snímku spočívá v tom, jak míchá všechna možná klišé a definuje si vlastní žánr. Určitě to není ani horor, ani komedie, je to skvělý mix. ()

HuanCraven

Výborný nápad, který má svůj styl a je hlavně originální, což nebývá už příliš časté. Člověk neví, co se stane dál. Hodně se mi i líbila propojenost příběhů a pár zaškobrtnutí se dá jistě přehlédnout. Rád bych vyzvedl hudbu, která krásně doplňovala tajemnou a přitom "pohádkovou" atmosféru. A druhá věc, kterou mi přijde tento horror zásadní, je stylizace a atmosféra. Všude svíčky, mlha, masky... prostě detaily, které ale dohromady dávají úžasný Halloweenský pocit. PS: Anna Paquin si tedy umí vybírat role :D ()

Helldo

Osobitost tomu neupírám, ba ani občasnou vtipnou vložku, bohužel tímto můj výčet pozitiv končí. Víte, hodnotit to pouze v rámci jednotlivých scén, bylo by to vcelku solidní, jenomže tohle je 80-minutový spletenec toho všeho dohromady a nutno říci, že ne příliš kvalitním lepidlem. ()

ink flo

Pěkná hračička, která se nebere vážně, dobrá atmosféra, originální nápady, jde vidět že peněz bylo dost. Je to takový příjemně komiksově střelený, adhd a přehnaný... ()

merigieren

Skoro dokonalé propojení komedie s hororem. Napětí je vyvoláváno střídáním scének jen tak pro pobavení a brutálních vyvražďovaček, kouzlo je v tom, že nevíte, která část právě nastala :-) Jako třeba, když málem upír vysál moji oblíbenou červenou karkulku a já si říkal jaká je jí škoda :-) Pannou ve vlkodlačím světě, ale nezůstala. Všecky příběhy jsou pak postupně propojeny závěrečnou částí za níž ubírám *. Nelze říci, že by byla bez nápadu, jenže mě jednoduše nebavila. ()

Deratizer

Strašidelný tento film není ani trochu, navíc je to hrozná nuda, která mě do děje nijak nevtáhla a komedie? Smích jsem na sobě nezpozoroval, takže bohužel. Pěkný vizuál, ale nudaaaaaaa! Tento film na mě ani jako komedie, ani jako horor nezapůsobil a těšil jsem se na konec. ()

xavierr13

Niektoré momenty filmu sú veľmi zaujímavé a solídne natočené, ale inak ide o obrovský chaos a nepredstaviteľnú nudu. Po vetšine času skoro až trápne. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou