Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

Loki81

Predpokladam, ze tak vysoke hodnoceni (72%) je zpusobeno momentalnim malym poctem hodnoticich (v dobe meho hodnoceni 87). Film splnuje snad jen minimalne kriteria kazdeho z uvedenych zanru 'Horor / Komedie / Thriller / Drama'. A spoleh tvurcu na to, ze divaka lapi prave na nehoraznou slataninu vsech techto ctyr vyse uvedenych zanru se - alespon v mem pripade - vubec nevyplatil... 42, 087% a ani o prd vice ;) ()

URBAN

Na to že se tento film schovává v průměru mě mile překvapil ikdyž to nebylo búh ví co , ale na tématickou hororovou pohádku to bylo supr jen se trošilinku mohlo přidat na krutosti . A jestli mám hodnotit tak sám nevím jaké hodnocení bych tomu dal . Místy mě překvapoval a místy zase nudil prostě nedoladěné a moc to do sebe nezapadá , ale příští Hallowwen si to určitě zase pustím . (31.10.13/MAC/Hallowwen 2013 ) ()

Sabrewulf

Variace na Pulp Fiction akorát ve stylu Příběhů ze záhrobí & Creepshow. Já tyhle povídkové horory s nádechem humoru miluju, navíc tohle bylo Old school, žádné hnusné digitální triky, nebo klipovité střihy. Udělejte dvojku, prosím. ()

TomStall

Je několik aspektů, které udělaly z Trick 'r Treat nejlepší žánrový kousek poslední doby. Zaprvé, moc hezký promyšlený scénář s perfektními nosnými pointami. Zadruhé, příjemná stopáž, která zaručuje, že ta skvělá atmosféra člověka nestihne začít nudit. Zatřetí, naprosté uvědomění si režiséra, že s tak provařenou tématikou se nemá cenu brát vážně. Trick 'r Treat jsem měl v hledáčku asi rok a půl s těmi všemožnými odkládanými premiérami. A že jde film jen přímo na DVD je fakt velká chyba, i když díru do peněženek diváků by asi neudělal. Naposledy jsem se takhle pobavil snad jen u Drag me to Hell a přestože Halloween nepatří mezi má oblíbená témata filmů, tak mě tahle Halloweenská noc bavila možná ještě o něco víc než nový Raimi.. Bravo!! BTW: pár místních "horrorových maniaků" opět a stále dokazuje že trpí naprostou absencí citu pro kvalitní film.. ()

vadic

Méně zábavné než jsem čekal, strašidelnější než jsem čekal. S tak krátkou stopáží je výhoda, že neobsahuje žádná hluchá místa a celou dobu uhání stále dopředu. Každý příběh obsahuje slušnou pointu a jednotlivé příběhy potom do sebe i pěkně zapadají. Jo a Pumpkin je teda pěkný drsňák. ()

filmmovier

Celkem zábavná žánrová jednohubka, která se nebere zas tolik vážně a je to rozhodně fajn. Směska příběhů z nichž některé jsou lehce otravné, některé naprosto skvělé, ale všechny jsou zábavné a skvěle se na ně kouká. Film, který rychle uteče a v době dušiček navíc i skvěle naladí. Přesně tenhle typ filmů mám rád. Nejen, že to působí jako béčko, ale ono to je béčko – a navíc hrozně cool, poměrně kvalitní a fajn. Za mě 75%. A asi mám novou tradici. Herci perfektní, linka s učitelem byla nejlepší, puberťačky nejslabší. Ale jak říkám, jako celek to nemá chybu. ()

David.Darco

Celkom hustý odvar konvencií hororového žánru (najmä subžánru monster filmov a slasherov) ktorý obracia svoje motívy naruby. Prekvapuje a naopak klame divákovi a zároveň si zachováva svoju konzistenciu. Tá skladba príbehov ala Halloween Fiction: Historky z podsvetia sa mne osobne páčila. Nájdete tu snáď všetko. Od V tom dome straší, cez Romera, Carpenterov Halloween, až po upírov, vlkodlakov a odkazy na Carrie či Rodriguezove Od súmraku do Úsvitu a mnoho ďalších. Ono je v podstate dobré, že takýto nechronologický miš-maš smeruje k jednoznačnému a jednoduchému rozuzleniu a pointe, zrejme čokoľvek iné a vážnejšie by spôsobilo rozpad domčeku z jeho kariet. K dokonalosti tomu však chýba práve väčšia dávka absurdného a vtipného, po vzore spomínaného Tarantina, či Rodrigueza. 75% ()

Avathar

Oživenie všetkých tých pôvabných báchoriek, ktoré si decká rozprávajú pri táborákoch. Vtipné, napínavé a perfektne žonglujúce s diváckymi očakávaniami. Žiadne CGI, ale poctivé masky. Svietiace tekvice. A temné uličky a staré domy, v ktorých sa odohrávajú podivné príbehy. Mŕtvoly vyliezajú, zdiaľky znie vytie vlkodlakov, okolo sa motá malý halloweensky prízrak a pán riaditeľ kope na záhradke ďalší hrob. Poriadne našliapaná halloweenska noc, ktorú som si užil ako malé dieťa :) ()

Beky

Hóóódně nedotažený, ale díky své krátkosti flm zabaví, poměrně slušně, nudit se nebudete, jen ten příběh ( příběhy ) dokončit...lépe dokončit!! Nebo provázat??Jednou větou: Slušná jednohubka,nic víc, nic míň!! ()

terunka003

Strašidelné, hororové, ale i vtipné, zajímavé. Takové odlehčené strašidelné povídky. Sice horory nemusím, ale tohle jsem přežila. A nebylo to špatné. Halloweenská pravidla, která se mají dodržovat a jejich porušení se velmi přísně trestá. Mezi známými tvářemi můžeme spatřit Annu Paquin co by strašícího nováčka, Brett Kelly se objeví v roli zvracejícího chlapce. ..takže navalte cukrátka, jinak je po vás.. ()

drake31

Halloweenska atmosféra ktorá sa tiahne celým filmom je perfektná a všetky navzájom prelínajúce sa príbehy dotiahnute do dokonalosti. Trick ´n Treat nie je žiadna bezduchá vyvražďovačka či ducharina ale skvele spracovaný zábavný horor, ktoré sa v dnešnej dobe už len tak nevidia a v ktorom vás atmosféra prinúti sedieť v napätí po celý čas pozerania. Rozhodne jeden z najlepších hororov ktoré som za poslednú dobu videl. ()

MikeZ

Originální a docela chytře napsané, se správnou halloweenskou atmosférou a skvělým vizuálem. Škoda jen že se film nedostál do naší kinodistribuce, na velkém plátně by určitě vyniknul. Film jako stvořený pro chladné podzimní večery. 7/10 ()

Antek

Hodně vymazlená záležitost, která ovšem dojíždí na to, co je pro žánr horroru nejdůležitější -- originální příběh (v tomto případě příběhy). Typická mozaika příběhů jedné halloweenské noci je velmi umně poskládáná do atmosférického celku plného drobných detailů, které potěší každého filmového fanouška. Ovšem pokud jste filmový fanoušek (a to zejména v oblasti horroru), předpokládám, že jste jako malí už pár dílů Příběhů ze záhrobí viděli. V tom případě Vás čeká malý pocit Deja Vu. Jistě, Dougherty se snaží a jeho režie je výrazným elementem -- ovšem na scénáristickém poli už to taková sláva není. Máte tu sériového vraha, vlkodlaky či pochodující přízrak -- tedy to, co bylo již nesčetněkrát použito předtím. Dougherty se navíc nesnaží škatulky pozměnit (tak jak to postmoderní horrory dělají), ale pouze je naplnit. V tom neselhává a to je právě možná ten největší kámen úrazu ... ()

zdenny

Příjemná halloweenská komedie s horrorovými prvky pro celou rodinu. Nad malým městečkem se vznáší tajemný opar. Film je protkán zvláštními postavami, které dodávají filmu svůj vlastní půvab. Děti pátrající po staré legendě jsou přijatelné pro mladší diváky. Adolescentní dívky v pohádkových šatičkách zase pro starší teenagerovské diváky. Tento film není tak o strachu jako o atmosféře krásného svátku Helloween, za který jsem rád, protože nám svátek předvečera mrtvých popularizuje. ()

hroubek

Osobně jsem od filmu nic neočekával a proto jsem se taky docela dost dobře bavil.Jednotlivé příběhy jsou poměrně zajímavé a jsou správně dlouhé aby nezačaly výrazně nudit.To bohužel ale nemění nic na tom, že jsou trošku hloupé a předvídatelné přesto plné černého humoru.Příjemné připomenutí jednoho z nejhezších svátku u sousedu za mořem s fajn herci. ()

Danny F.

Solidně propletené příběhy. Nějaké to napětí tam bylo taky a nenudilo to jako některé běžné filmy. Konečný příběh byl fakt pecka. 60% ()

VanTom

Několik různorodých hororově-komediálních příběhů dohromady, které sice jsou nadšeně a zručně natočené, nicméně dost o ničem a jako celek postrádají nějakou jednotící pointu (ne, tou opravdu není jejich jakás takás provázanost). ()

drackula

Už od začiatku mi bolo jasné, že nepôjde o klasický Halloweensky horror. TrT mi veľmi pripomínal staré horrorové komixy zo 50tich rokov, ktorých nenápadná zápletka vždy vyústila do nečakaného, zväčša krvavého konca plného čierneho humoru. Každý zo 4roch príbehov bol osobitý a každý bol s tými ostatnými zaujímavo previazaný. Skutočnosť, že nie všetko musí byť presne tak ako to na prvý pohľad vyzerá, vytvorila úžasnú a priam dokonalú halloweensku atmosféru. Z lovca sa môže stať korisť, z loosera hrdina a z povery krvavá skutočnosť! A samozrejme, tekvicový chlapec nemal chybu 85% ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou